Hadina – slavnostní otevření

14

ČRS MO Humpolec zve širokou veřejnost na slavnostní otevření rybníka Hadina, které se koná 29.5.2010 na jeho břehu.


Program :


15:00 – 17:00 Rybářské závody osobností


18:00 – 24:00 Kulturní program, střídavě zahrají country skupina Skaláci a duo Martin+Lucie


19:00 Slavnostní otevření rybníka Hadina a vysazení trofejní ryby


24:00 Závěrečný ohňostroj


Po celou dobu akce je zajištěno občerstvení, teplé a studené nápoje.

myska

14 thoughts on “Hadina – slavnostní otevření

 1. To je nesmysl,vždyť ten rybníček je o polovinu menší nežli byl dříve,podívejte se do starých map !!!

   1. Není to tak docela pravda.Včera po bouřce tekla přepadem kanalizace do potoka asi 70cm.hluboká černá stoka,ta samá jako v potoce z města.Mám to natočené na mobilu,když jsem to viděl tak se mi chtělo brečet.

    1. Hmm třeba je to důvod proč sou furt podél břehů pochcípaný fakt velký ryby a všude okolo vody se line strašný zápach!!!

   2. Tak si nejdříve z jisti jak funguje kanalizace,dovedo.
    To jako myslíš ,že čistička pojme veškerou přívalovou vodu po průtrži.

    1. Tak ty dovedo,podívej se co je jako přítok do rybníku Hadina,je to potok který vzniká přepadem rybníku Másilko teče přes město okolo Penny přes zahrádky a tam se dostává na povrch a máš jedinečnou šanci se přesvědčit,že je to stoka Humpolce.V sobotu 29.5.když jsem šel ze slávy z Hadiny tak jsme se o tom všichni přesvědčili co vytéká podél Silnic.zapáchající,do běla kalná voda plná bílé pěny „20,30hod“.Ta spousta mrtvých ryb nebyla jen náhoda. Miruna

    2. V tom případě měl být potok z města sveden do trubek a měl jít pod rybníkem.V tomto případě je to odkalovací nádrž se spoustou ryb.

 2. A co se divíte vždyť je rybník v ochraném pásmu čističky.A z hygienického hlediska by tam měli být cedule se zákazem vstupu nebo minimálně na vlastní nebezpečí a né tam lákat lidi.To je přímo nezodpovědné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Z deníku policie

St Kvě 19 , 2010
ČRS MO Humpolec zve širokou veřejnost na slavnostní otevření rybníka Hadina, které se koná 29.5.2010 na jeho břehu. Program : 15:00 – 17:00 Rybářské závody osobností 18:00 – 24:00 Kulturní program, střídavě zahrají country skupina Skaláci a duo Martin+Lucie 19:00 Slavnostní otevření rybníka Hadina a vysazení trofejní ryby 24:00 Závěrečný […]

Témata