SKÁKACÍ BOTY

MěKIS v Humpolci nabízí novou zážitkovou atraktivitu. Turisté, přicházející do města, i místní občané mohou vyzkoušet novou zábavnou adrenalinovou záležitost – Skákací boty.

Na těchto botách mohou dovádět děti i dospělí, muži i ženy, sportovci i "lenoši". Každému z vás tento zážitek navodí dobrou náladu a přinese báječný euforický pocit.

Na skákacích botách se naučí pohybovat každý. I když to na první pohled vypadá složitě a nebezpečně, opak je pravdou. Během 5 minut už dokážete dělat první krůčky, kroky, a za chvíli začnete přirozeně poskakovat a skákat. 

Vyzkoušejte to! Objednejte si hodinovou lekci, a pod vedením proškoleného instruktora si zasportujete a zažijete spoustu zábavy. Běhat a skákat se dá prakticky kdekoliv, venku i ve vnitřních prostorách, nejlepší je ovšem pevný rovný podklad. (parkoviště, pěší zóny, zpevněné cesty..) Můžete přijít sami, nebo si vytvořit skupinku  – ve více skokanech se to lépe skáče.  

Pokud jste rozhodnutí skákání vyzkoušet, zavolejte na tel: 565 532 479, nebo zajděte do infocentra Humpolec, a domluvte si zde svoji první skákací lekci. 

Za jednu hodinu s instruktorem zaplatíte:
1 skokan             =   140 Kč/osoba
2 skokani            =   100 Kč/osoba
3 skokani            =     80 Kč/osoba
4 a více skokanů =   60 Kč/osoba

ZAČÍNÁME V PÁTEK, TŘINÁCTÉHO! (13.7.2012)

Jak se naučím skákat na botách?

plakát

Tento projekt byl podpořen Fondem Vysočiny (název Grantového programu: Doprovodná infrastruktura cestovního ruchu 2012 – zážitková turistika)

Skákání na skákacích botách je na vlastní nebezpečí. 

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Třebíč chce rozhlednu na Pekelném kopci, jedna už tam kdysi stála

So Čvn 30 , 2012
MěKIS v Humpolci nabízí novou zážitkovou atraktivitu. Turisté, přicházející do města, i místní občané mohou vyzkoušet novou zábavnou adrenalinovou záležitost – Skákací boty. Na těchto botách mohou dovádět děti i dospělí, muži i ženy, sportovci i "lenoši". Každému z vás tento zážitek navodí dobrou náladu a přinese báječný euforický pocit. Na skákacích botách se naučí […]

Témata