Humpolečtí házenkáři Muži A prohráli oba víkendové zápasy

Muži „A“ vysoko prohráli v Oseku nad Bečvou. V nedělním dopoledni se představili muži „A“ Humpolce v Pustějově.

Sobota 6. října 2012

2 liga mužů – 7. kolo:

TJ Sokol Osek nad Bečvou – TJ Jiskra Humpolec 19 : 13 ( 8 : 6 )

Branky Jiskry:

Čmok Petr – 8, Povolný – 2, Strádal – 2, Brož – 1

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar – Dolejš, Morava, Herman – Čmok Petr, Brož, Kovář, Brabec, Povolný, Strádal

Rozhodčí: Miroslav Přikryl, 150 diváků

V úvodu bylo utkání vyrovnané až do patnácté minuty, kdy na ukazateli skóre svítilo 4 : 4, do této doby si ani jedno z družstev nedokázalo vypracovat větší než jednobrankový náskok. V následující pětiminutovce dokázali domácí házenkáři skórovat dvakrát, zatímco hosté vyšli v tomto časovém úseku střelecky naprázdno. V závěrečných deseti minutách první části hry domácí dokázali udržet získaný dvoubrankový náskok. K rozhodujícímu momentu v zápase došlo ihned v úvodu druhého poločasu, kdy úvodních deset minut vyhráli domácí v poměru 4 : 0! Na toto již hosté nedokázali odpovědět a střetnutí se poté již dohrálo vlastně pouze z povinnosti.

Ostatní výsledky 7. kola:

TJ Pustějov – SK Autonot Jihlava 16 : 9 ( 8 : 3 )

TJ Sokol Kokory – TJ Sokol Podhorní Újezd 18 : 14 ( 10 : 7 )

SK NH Veselí nad Moravou – Sokol Dobruška 19 : 10 ( 11 : 6 )

KNH Moravská Slavia Brno – TJ Sokol Albrechtičky 18 : 22 ( 9 : 11 )

Draken Brno – TJ Sokol Rokytnice 18 : 20 ( 8 : 10 )

Po sobotní vysoké prohře v Oseku nad Bečvou prohráli muži "A" v nedělním dopoledni na hřišti Pustějova ještě větším rozdílem branek.

Neděle 7. října 2012

2 liga mužů – 8. kolo:

TJ Pustějov – TJ Jiskra Humpolec 20 : 5 ( 7 : 3 )

Čmok Petr – 4, Brož – 1

Rozhodčí: Jaroslav Bukovský, 50 diváků

Čtěte dále:   Pozvánka na triatlon v Plačkově

Utkání se hrálo na mokrém terénu za neustálého vytrvalého deště. Od začátku se dostávali do vedeníí domácí házenkáři, kteří postupně vedli 1:0, 2:1, 4:2 a po patnácti odehraných minutách svítilo na ukazateli skóre 5 : 3. V další části prvního poločasu se obě družstva trápila v útočné činnosti, ale přeci jenom byli v tomto časovém úseku úspěšnější domácí střelci, kteří navýšili do přestávky rozdíl skóre na čtyři branky. Ihned v úvodu druhé části hry se podařilo Pustějovu získat ještě větší náskok, který se humpoleckým již nedařilo zkorigovat z důvodu, že se nedařilo vytvořit brankové příležitosti a i střelba byla nepřesná.