Z Humpolce postoupila do finále Bystrc

1

Šestnáct týmů se sjelo do humpoleckého sportovního areálu v Okružní ulici, kde se uskutečnilo 13. kvalifikační kolo fotbalového turnaje pro desetileté hráče E.ON Junior Cup.


Postup si po dramatickém průběhu vybojovali hráči FC Dosta Bystrc – Kníničky, kteří ve finále oplatili porážku FKM Vysočině Jihlava.

Jihlava se s Bystrcí potkala již v základní skupině, kde klub z Vysočiny vyhrál 8:2. Brňané se ale po gólovém přídělu dokázali zvednout a následně zdolali Velkou Bíteš 6:1 a dívky ze Sokola Třebeš 20:0. V nadstavbě pak porazili Velké Meziříčí 7:1, SK Telč 10:1 a domácí A.F.C. Humpolec 14:1.

Celý článek si přečtěte na adrese: http://pelhrimovsky.denik.cz/fotbal_region/z-humpolce-postoupila-do-finale-bystrc-pe15.html


Zdroj: http://pelhrimovsky.denik.cz/fotbal_region/z-humpolce-postoupila-do-finale-bystrc-pe15.html

Axl

One thought on “Z Humpolce postoupila do finále Bystrc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Hliník se odstěhoval do Humpolce, dnes tam dělá turistům průvodce

Čt Čvc 16 , 2015
Šestnáct týmů se sjelo do humpoleckého sportovního areálu v Okružní ulici, kde se uskutečnilo 13. kvalifikační kolo fotbalového turnaje pro desetileté hráče E.ON Junior Cup. Postup si po dramatickém průběhu vybojovali hráči FC Dosta Bystrc – Kníničky, kteří ve finále oplatili porážku FKM Vysočině Jihlava. Jihlava se s Bystrcí potkala již […]

Témata