14. zasedání zastupitelstva města, usnesení

155

které se konalo dne 18.11.2020 ve velké zasedací místnosti úřadu.

odkaz na usnesení: ZDE

Čtěte dále:   Rada města Humpolce vyhlašuje konkursní řízení

Petr

155 thoughts on “14. zasedání zastupitelstva města, usnesení

   1. Ty jo rybník na louce… Fakt si začínám přát, aby ryznerjugend vyhrál ty komunalky a děcka musela začít řešit normální problémy, tohle je fakt úlet…

     1. Ale tak prece kazdej vi, kdo ovlada postavicky z Huga a ze jen papouskuji na ZM co jim ZR nakazal. Bohuzel kolikrat to ani neumi zopakovat!

     2. To nene. Hugo se v tomhle ODSce a jejimu guru Stanislavovi v tomhle protlacovani a hajeni soukromych zajmu jeste nepriblizilo. To si pletes stranu!!

    1. A co jsou normální problémy který teďky vedení řeší ? Dyť nedělaj skoro nic. Až na Bruknera teda

  1. dobře Tomáš Voplakal… Karel se neumí chovat, když pořád někomu skáče do řeči… ať ho vyhodějí z místnosti nezdvořáka

   1. Pokud nekdo vede monolog, tak se mu proste do reci skocit musi.
    Nekdo se proste rad posloucha a slintal by bez prestani. K.

     1. No a v novém čísle Playboye se údajně zamýšlí nad aroganci moci a hrabivosti nebo tak něco… Tomu říkám sebereflexe.

     2. Proč údajně ? Koupil jsi si ten časák a přečetl ten rozhovor ? Mi by zajímalo jak tuto je. Neviete někdo přesnějc?

     3. Vážení pozor na něj, viz: BERNARD – NEBEZPEČNÁ ZNÁMOST.

  2. Docela bych měl strach s prodejem. Nevím kdo dá za parcelu blízko dálnice (hluk) a na severním kopci 2 mil. Kdyby to bylo v Lužické ulici kolem potoka to by bylo jiné kafe… Stejně je potřeba udělat celou ulici novou, tak by vše proběhlo při jedné investici. Územni plán s tím počítá… Nebo je také možné, že mají na kopci problém s poldrem a chtějí to tímto způsobem opravit a lidi nahnat na kopec 🙂

  1. Tiskovka přimo z Ano: ,,Hnutí ANO za paní Štěrbovou stojí! Její dlouholeté práce i osobního charakteru si velmi vážíme. S odvoláním paní Štěrbové z pozice členky Finančního výboru v Humpolci nesouhlasíme. Navrhovatelem tohoto nepochopitelného kroku je člověk, který pouze využil ANO k získání mandátu, s hnutím nespolupracuje, proto se od jeho kroků distancujeme. Doufáme, že v humpoleckém zastupitelstvu jsou lidé, kteří toto osobně pracovní vyřizování účtů nepodpoří a ponechají paní Štěrbovou dále ve finančním výboru,“ uvedla předsedkyně Oblastní organizace ANO Pelhřimov Bohumila Kobrlová.

   1. Na co si nezávislí kandidáti zvolení na listině ANO hrají? Nikdo z nich není členem hnutí. Jak může Mikulášek někoho chtít odvolat? Ale je možné, že mu to mlčící dámy Dvořáková, Kostřicová a pan Jirků rádi odkývají.

    1. A co na to členové ANO, kteří se do zastupitelstva nedostali, tuším p.Křivánek. To nechají rozhodovat o odvolání nečleny?

     1. Je to bohužel starý problém. Nečlenové na kandidátních listinách si po svém zvolení dělají vlastní pollitiku. To se v minulosti ukázalo u nestraníků za ČSSD, kteří názory místní organizace soc.dem. nebrali v potaz vůbec. Viz. jejich postoj ke kauze Nádraží a nyní se něco něco podobného děje
      u nestranických zastupitelů za ANO.

  1. Vedení našeho města už hodně dlouho nerozumím a hlavně jim teda vůbec nevěřím. Chce to konečně Hugo do rady města!

    1. Rozhodně nejsou takový podrazáci jako Mikunda a spol. Štěrbové by mohli nohy líbat, jelikož to ona tady rozjela ANO. O odbornosti ani nemluvím, není n Humpolci více lidí, kteří financím rozumí jako paní Štěrbová. Ale je nepoddajná má vlastní hlavu a názor a to se v Humpolci nenosí. Zde vítězí lidi jako pan Jirků, úplně blbej, ale zvedne ruku co mu poručí.
     Fuj Mikulášku, Kostřicová, Dvořáková, Jirků, jste bezcharakterní ovce ovládané pivovarem.

     Je mi fuk, kdo příště vyhraje, ale tyhle svině s celým ANO už volit nebudu!

     1. Přesně tak. Komu může paní Štěrbová vadit a čím. Jedině jak říkal Bernard FV je Rýznerova platforma, no tak mu jí rozbijeme. A tak Mikulášek dostal pověření a ostatní poserotkové z ANO se přeci nechtějí hádat s Bernardem, to jim za to nestojí. Na morálku si tady nikdo nepotrpí. Tak si všichni vzali kudličku a paní Alenu pěkně bodli do zad.

      Jak primitivní, ale jak účelné.

      Pěkně upatlaná humpolecká politická zabijačka🤮🤮🤮

     1. No ten moc dobrej není, protože Bernard s sebou žádné mladé netahne. Jen parafráze na již pozvolna zažity termín ryznerjugend (který tu mimochodem někoho pohoršoval…)

     2. souhlasím, že uskupení okolo bernarda splňuje všechny prvky fašistické organizace

   1. Už v Radě být mohli. Bohužel vítěz voleb ODS se rozhodl jinak. Tudíž HUGO vypadlo z jednání. Normální politická realita.

     1. Tak to nemáš pravdu. Tohle pravidlo nikde neni. V řadě měst jsou v radě i zástupci opozice. To ale musí být osvícený starosta, což pro Humpl neplatí jako.

     2. Radu nikde netvoří opozice. Nesmysl. To byste chtěl tu tolik kritizovanou národní frontu? To by tam mohly být opravdu všechny strany které se dostaly do zastupitelstva.

 1. Tento je nejlepsi: Ano jedině HUGO. Ti mladí nadšení komsomolci možná rozdojí i kozla.

  Jinak mam vsechny ty politikare u analu 🙂

  1. A ti staří dědci zase udělají z kozla zahradníkem.

   Raději Štěrbovou a mládí kolem ní, než přestárlé a pasivní pivovarský podrž tašky!

   1. Mladym tece po brade mliko, starym sliny. Bude to nekde mezi a hodne o zivotnich zkusenostech. Ale nekdo je starik v padesati, jiny jura v osmdesati. A naopak. Hodne individualni zalezitost.

    1. Nechápu kdo dnes stojí o životní zkušenosti PIVOVARSKÝCH PODRŽ TAŠEK. Těch jsme si užívali až moc v posledních 25 letech a ještě dlouho se z té morální kocoviny budeme vzpamatovávat!

     Chci sebevědomý, chytrý, nebojácný lidi, pro který je Humpolec na prvním místě.

     Změna je život!

     1. Zmenu ano, ale za co ?
      Aby se tam ctyri roky za nase prachy ucila banda nezkusenych smrkacu je take spatne.

     2. Horší než teď to nebude! Ty smrkáči na svůj věk už dost dokázaly jako.

     3. A co jako dokazaly? Leda vsechno rozesrat, ze se nakonec nic delat nebude…Protoze razi heslo, co jsme nevymysleli my,
      je spatne!

     4. chceme! Aproto tam muší vlítnout Hugo už konečně. inak se z tohohle zmaru nikam nepohneme. to dá rožum

    1. A co je špatného se zaměřovat před volbami na voliče, to jen svědčí o Štěrbové aktivitě, chuti, odhodladlanosti a energii, kterou oplýva a překypuje

     A to vadí Mikuláškovi respektivě Bernardovi. Je to jen zlá nechutná msta!

     1. Špatneho na tom není pochopitelně nic, však jsem‘ jen napsal že Štěrbová není mladá a nezaměřuje se na mladé voliče. Chcete to nějak vyvracet?

 2. Dobrý den, opět vítězí politikaření koaličních politických subjektů nad kvalitou a ochotou jednotlivců něco pro město a občany přinést ke zlepšení života obyvatelů města. Připadá mi to, jako by se jenom vyplňoval nějaký přiblblý formulář formou „nehodící se škrtne“. Tak takto se jednoduše zbavujete těch, kteří nechtějí jít v jedné řadě s Vámi. Ještě pár takových věcí a už si tu větev pod sebou podříznete úplně. Neustávejte v této činnosti, protože čím dříve ta větev praskne, tím to bude pro slušné občany a jejich život ve městě Humpolec lepší. S úctou ke všem slušným občanům Klap Karel.

 3. Jj, když je HUGO aktivní a rozkrejvá nezákonosti a podezřelý výběrka viz Panskodomská (mimochodem jsem zvědavý kolik se ta ušetří na projektu oproti koaliční chuti utratit 1,9 mil KČ), nebo předkládá vlastní návrhy rozvoje Humpolce, či řeší nesystémovosti chodu radnice, tak je to špatně.

  Nebo snad chcete HUGO, aby bylo stejně pasivní jako jsou zastupitelé z ČSSD, KSČM nebo z ANO, kteří se zviditelní jenom tím, že odstřelí nejschopnější z nich paní Štěrbovou? Mimochodem zná někdo důvod jejich rozhodnutí, jsem zvědavý na ZM s čím přijde předkladatel p Mikulášek.

  Jsem rád, že má Humpolec konečně aktivní a konstruktivní opozici, která to za dva roky dotáhne až do vedení radnice. A uvidíte, že jim to půjde dobře.

  1. Tady nejde o celou koalici. Jeden z jejích článků se rozhodl, že zvolení zastupitelé odvolají členku FV. Na to právo má ten, kdo nominoval, nikoliv zvolení zastupitelé za tento subjekt.

   Je chybou, že k celé kauze mlčí pan Křivánek, který je členem ANO. Na odvolání má právo jen ten, kdo nominoval a to je buď místní pobočka hnutí ANO nebo okresní, pokud zde v Humpolci nemají pobočku.

   Takže resumé vidím tak, že buď by se tento bod měl stahnout z programu jednání, dokud se nedohodnou v rámci subjektu, nebo by ho měli zastupitelé zamítnout a odvolání neschválit. Nic víc, nic méně.
   Znám případ jisté strany v Humpolci, kde, když docházelo na změně v jistém výboru města, její zástupce odcházel z důvodu vlastního uvážení, tato strana svolala svůj výbor, tedy vedení své pobočky a vše poctivě řešila interně, než k této změně došlo.
   Krok zvolených zastupitelů za ANO je nestandardní a hlavně lidsky ubohý.. A to zde píši jako člověk, který paní Štěrbovou nikdy nevolil. Ale to co předvádí skupina nečlenů za ANO je hnus.

  2. Boha jeho, kdo tu rozkryl jakou nezákonnost? Víte to tu plácáte? Vysetruje se něco? Existuje nějaké trestní oznámení? Nějaká obžaloba? Tady chce prostě k lizu jiná partička, než tam je teď. O tom to celý je.

   1. Třeba se včasným zásahem Huga a Stanu podařilo nezákonnost odklonit. A tak to má na malém městě být. Proč se pohybovat v oblasti TO?

 4. Vcetne Hugen. To rozhodne zn. ideal neni. A tak se nechme prekvapit kdo novy vystoupi ve spravny cas na spravnem miste 😉

 5. Lídrem kandidátky ANO byl pan Prokop, co ten na to říká ? A že dochází k obměnám členů výborů a komisí je zcela běžné, paní Štěrbová nebude jediná co v brzké době končí.

  1. Ano obměna členů výborů a komisí je normálním jevem, to lze souhlasit. Ale jak už bylo napsáno někým výše, návrh na změnu má vycházet ne ze zastupitelů, které nominovalo ANO, ale od toho kdo kandidátku sestavoval a to znamená buď vedení okresní či místní pobočky.

     1. Občani bohužel neví víc věcí který se po taktovkou úřadu dějou a nejsou vůbec ale vůbec košér. Dobře že tu je konečně aktivní opozice ze StAN a HU Gou. U kormidla za dva roky jim to půde eště líp. Podpořim je svejma hlasama. Všema jednadvaceti

     2. Co vam-běžný občane- braní se informovat? Nástrojů na to máte dost. Jedině vaše lenost!

     3. Snaha úředníků statosty a místostatostů zatajovat informace jak jen to jde jako

     4. Jestli ono to nebude tím, že zásadní většině občanů je to úplně jedno.

  1. To je zase Rýznerovina jak vyšitá, a nohsled Machek mu dělá křoví. Jak typické pro Hugo – my uděláme studii a město at to vybuduje zaplatí a ať se o to dále stará. My se pak budem jen chlubit co jsme pěkného vymysleli…

   1. Rybník na kopci. Přítok vody nula, resp. chytře spočítán v roce, kdy tam jednou za 10 let je dostatek vody… Myslím, že těch několik obdivovatelů HUGA se vejde k p.Ryznerovi na Masilko.

    1. Z vypisu katastru má Másílko cca 10.000m2, pokud každému obdivovateli HUGA dáme 1 m2 tak je to pořád celý Humpolec.

     Věřím, že HUGO má v Humpolci suveréně nejvíc podporovatelů, ale tolik zas ne.

     A co jiného mají aktivní zastupitelé dělat než předkládat zajímavé nápady a návrhy. Od toho tu jsou a zastupitelstvo rozhodne jestli ano/ne. Tomu se říká aktivní opozice. Raději se budu koukat na aktivní a chytry zastupitele z Huga, než na nikdy nemluvící a pro občany nepracující lidi jako jsou Arnotová, Balnohová, Jirků, Čáp, oba komunisti (Vystrčil, Hrdlička)

     A studii k Březince si přečtěte tu obsáhlejší verzi cca 40 stránek, to není jen tak nějaké plácnutí do vody.

  2. Vitanou iniciativou by bylo vybudovani tzv. stellplatzu .
   Tedy jednoducheho parkoviste se zpevnenou plochou pro kratkodobe (1-2 dny)
   stani obytnych aut. Na zapade zcela bezna zalezitost, ktera zvysuje navstevnost
   mest . Vyhodou je samoobsluznost a nizke porizovaci naklady. Pozadavky na vybaveni jsou jen moznost dobiti palubnich baterii, nacerpani cerstve vody, vypusteni odpadni vody a vyprazdneni kazety chemickeho wc. Nic vic neni potreba, obytna auta disponuji vsim potrebnym vybavenim.
   Stellplatzy se buduji v okrajovych castech mest, s kapacitou vetsinou kolem 20 mist, platbou na automat a cenou kolem 300 Kc za noc a obytak. Pozice STPL jsou zverejnovany mezinarodne, predevsim jako body zajmu v navigacich. Funkcnost techto zarizeni muze byt celorocni. Zajem, vzhledem k zatim malemu poctu u nas , se da predpokladat znacny.

     1. Klidně to přepošlete všem zastupitelům, pokud je něco v zájmu Humpolce, tak ať se to rozvíjí

     1. Už mohli. Třeba zrušené nádraží by se k tomu hodilo skvěle.

 6. Koupálko je v klidu, je to na městský louce a na vybudování rybníka se vezme dotace, tak že palec nahoru.

  Co nechápu je, že jde město vyhodit 20 mega za předraženej pozemek na rodinný domky a dalších 30 mega za vybudování infrastruktury.

  Když je v Humplu takový hlad po stavebních pozemcích nechť se zde dá prostor developrům. Myslím, že se zde bude těžko hledat mladá rodina, která vyplatí 2300 kc/ m2 x 800 m2 = 1.840.000 kč za parcelu.

  PŘEDRAŽENÁ HRÚZA!!!!

  Lidi jako Kratochvíl, Brukner a spol. už nevědí za co utrácet městský peníze.
  Ty až tady za 2 roky skončí, tak se z těch dluhů, co po nich zbydou, bude Humpolec ještě dlouho vzpamatovávat.

  Dej nám Pán bůh sílu na ty podrž tašky……..

  1. A developer dá cenu 3000/m2, možná i více a budeš zase drškovat jak je to předražené, že to mělo vykoupit město atd….i kdyby na ceně město nyní tratilo, vrátí se mu to na daních během pár let zpět.

   1. Co takhle řešit Českou poštu v HU – nesmyslně zkrácená a nepřehledná pracovní doba,
    plný vestibul lidí. Čekající lidé jsou odsouzeni porušovat stávající hygienická nařízení.
    Město by se k této situaci asi mělo vyjádřit.

    1. Developer ať si dá jakou cenu chce, ale jde o jeho investici 50 mega.

     Město má rozhodně stavět bytovku, viz Hálkova (tleskám), za těch 50 mega postaví další bytovku a ti kdo mají peníze ať si koupí parcelu od developra a postaví si baráček viz humpolecké Terasy developer p Kovář

     Vedení města dělá hloupá rozhodnutí!!!
     Jelikož z cizího krev neteče

    2. Vyjádřit? Hlavně vyřešit a ještě mám další připomínky. V 16h, když chodím z práce, tak už u místních prodejců není pečivo, maso, nechtějí mi nakrájet salám apod. To ať také řeší město. A tuhle se mi rozvázala bota a co myslíte? No zavázat jsem si jí musel taky sám. Fakt děs co se děje.

     1. Tohle musi vyresit HUGO. Zkostnatela koalice je neschopna. Hugo naridi i soukromym firmam, ze musi prodavat do vecera bez ohledu na ekonomiku podnikani. Hugo vyridi vsechno.

     2. HUGO asi umí teda čarovat. :-))Já je volil, aby se starali o správný běh samosprávy a ne aby rozkazovali v soukromo-právních vztazích. To si je asi pletete s někým jiným, kdo mluví do všeho bez ohledu na příslušnost a oprávnění. HUGO dělá za celý ty dva roky bezva práci. A za to jim děkuju !! A to, že se jich někteřé bojí a snaží se je očernit ? Tomu se říká závist..

  2. Se vezme dotace… Vzpamatujte se. Dotace na tyhle blbosti končí. Jednak jaksi nebude moc kde brát (byť dotace jsou snadným způsobem, jak něco odklonit), jednak do Čech už nic nepůjde kvůli loupezivemu premiérovi…. A myslím že jsou tu důležitější témata.

   1. Dotace na zadržování vody v krajině jsou dlouhodobě podporované a toto je přesně ten případ.

    Však i vedení města, které chtělo budovat rybník pod tírnou, plánovalo stejnou dotaci!

 7. Ty diskuse se tady zas slušně rozjeli. To vypadá že se někdo vrátil z dovči nebo se mě to enem zdá??

  1. diskuzi tady rozvířil hlavně zákeřný, ale zákonný čin, 4 zastupitelů za ANO, kteří potřebuji odstranit paní Štěrbovou z FV.
   A v neposlední řadě ve středu je zastupitelstvo, tak se strany snaží zabodovat ve veřejném mínění😂😂😂

    1. Standa má vlastní muzikál. Se svým Ochotnickým Divadelním Souborem teď dávají muzikál „Trubky“.

     1. Slibil ze nekomu ukaze ze zaplatil. Uz se tak stalo nebo zase jen prazdne slova?

     2. standa je spíše na silná slova než na dokládání důkázů, ale to celá místní národní rada

 8. A nemá někdo info, jak dopadlo otvírání obálek na projekt dokumentaci Panskodomská? Jestli si do bře pamatuji chtělo město zadat broďákum zakázku bez výběrka za 1,9 mil Kč

  Zároveň jsem zvědavý co z tohohle paskvilu vzejde. Baráky za 6-10 mil v Humpolci, tomu nikdo nemůže věřit, že si někdo koupí.

  Levárny, lži a podrazy pana Bruknera. Bohužel s ním dalších 15 hlupáků zvedlo ruku, pro hloupost, která se nikdy neuskuteční.

  1. Radní eště nerozhodly. Inak by jsme to už věděli. V. Brukner má ale tajnou strategii jak u veřejný zakázky přímým zadáním ušetřit. :-))) Mi ani tak nezajímá vítězná cena poněvadž není pochyb že bude o statisíce nižší než ta Od Bruknera 1,8mil. Kč. Spíš mi zajímá jak Brukoš bruká když nekápla provize jako.

 9. Humpolecke more Lada Hruska jako takove bude koncit. Rybari a jejich chovankyne budou odejity a rybnicek se bude cistit od hnoje, bahna a ostatniho hnusu.
  Do budoucna by se tam mohlo do pulky prazdnin dat i koupat.

  1. Citace: Regionální, okresní i místní členové hnutí ANO se zásadně distancují od tohoto návrhu Zdeňka Mikuláška, bod č. 16 do jednání Zastupitelstva města Humpolec je pouze jeho návrhem.

   Řekne nám Mikunda kdo mu to připravil?

   1. Nic nového. Nezávislý zastupitel na kandidátce za ANO nebere ohledy na postoje a názory okresní organizace ANO a předkládá návrh nekonzultovaný s místními členy ANO v Humpolci, kteří sice kandidovali, ale nebyli zvoleni.
    Typický příklad co to je tzv. nezávislost. Prostě oblbnout lidi, že jsem nezávislý, být zvolen a pak si dělat co chci. Mandát mi nikdo nevezme a názory těch, kteří mě nominovali jsou mi u zádele. Už to tu kdysi bylo s nestraníky za ČSSD a nyní nově u ANO. Takže volte hlavně ty nezávislé na kandidátkách. Když dojde na lámání chleba, tak se jejich povaha ukáže.

    1. Je pravda, že nebýt hnutí ANO a jejich kandidátky, tak se tam Mikulášek, Jirků, Kostřicová a Dvořáková nikdy nedostali. Smutné je, že je sobecky vůbec nezajímá názor jejich kolegů z kandidátky, o okresní a krajské organizaci ANO, ani nemluvím.

     Alespoň se ukazují charaktery. Myslíte si, že na kraji tuší kdo je Jirků a spol?
     Ale okres a kraj za Štěrbovou stojí a to je dobře.

     Pochybuji, že v dalších volbách tyhle kreaturky (Mikulášek, Jirků, Kostřicová, Dvořáková), nechají napsat na ANO kandidátku.
     Bye, Bye podrazáčci!!!

     VŠECHNO ŠPATNÝ JE PRO NĚCO DOBRÝ!!!😀😀😀😀😀😀

     1. No, znovu zapsat by je neměli. Ale to víte, lidé nejsou. Nikdo se nehrne, že by to za dva roky zkusil. Že by strany v Humpolci měly přetlak zájemců o vstup či zájem kandidovat? Myslím, že by předsedové mohli vyprávět. Takže proto kandidují staré tváře.
      A když jsou tyto staré tváře umístěny na zadní místa kandidátek, tak je humpolecký občan vykřížkuje. Takže jsou tam opět. V současném zastupitelstvu třeba zastupitelka Balnohová, možná i jiní. To je prostě tak.

      Rouhoduje známost osoby a nikoiv politické názory či osobní postoje

     2. Rada nad zlato- už je prostě znovu nevolte. Žádnýho Mikuldu, Dvořákovou , Kostřicovou ani Jirkovyho. A je vymalováno.

 10. Věří někdo v Humpolci, že toto nedůstojné odvolání paní Štěrbové z FV, vzniklo v hlavě pana Mikuláška?

  HUMPOLECKÁ MAFIE!!!

 11. Tvl tyto komentare k zabomysim valkam ve zlutaku na namesti jsou stejne trapne jako ubohe a bezcenne. Bleeeetfujflusblitjebhnuj

 12. Dnešním rozhodnutím zastupitelstva, kdy prošel návrh na odvolání členky FV Štěrbové se ukázalo, že nezávislí zastupitelé zvolení na různých kandidátkách si mohou dělat co chtějí bez ohledu za koho kandidovali.

  A jinak mlčící paní Kostřicová to řekla na rovinu. Nominaci za ANO brala za formalitu.

  Takže rada pro volby 2022je jasná. NEVOLIT nestraníky a nezávislé. Postoje těch co je nominují je nezajímají.Je to smutné.

  1. Nezávislý kandidát se chová nezávisle. Co je na tom smutného? On tím riskuje, že příště už na tu kandidátku nebude zapsán ne? Tak je to jeho volba.

   1. Jistě se může chovat nezávisle, ale pokud kandiduje jako samotný kandidát. Tak např. kandidují jednotlivci v malých obcích, ale pokud se nechám napsat na listinu jakéhokoliv hnutí, strany či sdružení, měl bych také vnímat názory a postoje těch co kandidátku sestavují a brát je trochu na vědomí, tedy oné stranické pobočky či hnutí.

    A pokud v případě kandidátky ANO se většina vyjádřila, že chce mít Štěrbovou ve FV, měli by to respektovat i jejich nestraničtí zastupitelé. Pochybuji totiž, že kdyby tato čtveřice kandidovala samostatně, nikdy by se do Zastupitelstva nedostala. Vylezli po zádech ANO a nyní na ně z vysoka, daleka.

     1. všechny tyhle šašky můžeme postrádat, je to drahý divadýlko vo ničem

 13. místní národní fronta představována, bez skrupulí jednajícími, členy Bernardjunge i bez svého fuhrera nezklamala a politicky popravila dalšího slušného člověka…tohle už je skutečné dno, co předvádějí

  1. No, po všech oslavnych odach na zázračné schopnosti rýznerjugendu jsem si včerejší zastupitelstvo pustil. Musím říct, ze mi z toho bylo smutno. Ono s programem „za každou cenu budu všechny nasirat “ se konstruktivní debata tvořit nedá. Bez ohledu na tragikomedii a úroveň „řízení“ schůze p starostou jsem nabyl dojmu, že program obou stran je pouze tvořit antiprogram k návrhům protistrany. Co předvedl ryznerjugend, resp. p. Hrala při debatě o hasicích a rozpočtovém provizoriu, bylo dost smutné. Po dalších volbách podle mě HUGO chcipne. Mladíky přestane bavit skákat furt na vidle (často vlastní) a jejich majitel si najde jiný koníček…

   1. Neberu vám názor, jen k těm hasičům, slyšel jste arch. Rýznera, jak město vše řeší nekoncepčně a hraje si na něco co bude jen stát zbytečně vyhozených 15 mil Kč.
    Hrala se snaží, aby tyto prostředky nevyletěli z okna.
    Vzpomeňte si v r 21, až přijde RM a prohlasi, že má hotovej projekt ( který většina odsouhlasila 15.12.2020) a jde dělat výběrko na dodavatele. A minimálně 15 milionů fuč.
    V dnešní době, kdy město dělá jednu sekeru za druhou, by takovéto blbosti měly být z rozpočtu vyškrtnuty.

  2. Slušný člověk nařkne bez důkazů nekoho jiného z vydírání přes děti? To jsou mi věci. Tak ale každý máme jiná měřítka, nevadí.

   1. Jen pro pořádek ač jsem včerejší jednání sledoval bedlivě, přesto jsem nezaznamenal jediný férový důvod, kvůli kterému ANO zastupitelé odvolali paní Štěrbovou.
    A je příznačné, že místo ve FV přeobsadí člověkem, který s Ano nemá nic společného. Přitom jejich lídr Vlastimil Prokop nebyl ani osloven. Proč asi. A není toto náhodou ten vlastní gól, o kterém mluvila Dvořáková?

 14. Tak asi opravdu naposledy. Prosím pisálky na obou stranách bariery, přestaňte používat fašistickou terminologii spojenou s naší komunální scénou. Možná si myslíte, že jste vtipný, ale můžu vás ubezpečit, že jste maximálně ubohý🤮🤮🤮
  Svůj názor můžete vyjádřit i bez těchto zvrhlostí, mějte prosím respekt a úctu k lidem zasaženým touto šíleně zhoubnou ideologií.
  Ukažte a dokažte, že chcete těm svým komunálním oblíbencům opravdu pomoci, ale nesnižujte se k nechutné trapnosti, škodíte tím nejen vašim “favoritům”, ale dokazujete, že jste nechutní ignoranti!!!

  1. Anonym vyzývá další anonymy, aby se chovali slušně. Ach jo 🙁
   Dlouho se mi do tohoto kyselého jablka nechtělo kousnout, ale asi mě to nemine. Rozpoutám v redakční radě další kolo nekonečné debaty na téma „anonymy na Humpoláku“.

   K výrazivu: nebuďte tak přecitivělý(-á). Zkuste si představit, že tu padají slova jako Bernardojc Jiskřičky, či Rýznerovic Pionýři, radniční Svazáci. Chápu, že některým to nesepne, ale pod rudou hvězdou jedni lidé zabíjeli jiné lidi ze stejných důvodů, jako pod hákovým křížem – jen a pouze kvůli ideologii. Předtím to byla církevní dogmata, nebo rodová příslušnost. Důvod se vždy najde 🙁

 15. Dobrý den, včera jsem sledoval schůzi zastupitelstva. Pan starosta jí vedl férově a s přehledem, podotýkám že nejsem jeho příznivec. To co tam předváděl pan Voplakal ohledně zápisů to bylo k smíchu, ale co byl vrchol pan Hrala. Ten vůbec neví co povídá a vrchol je , že se ohání odstoupením p.Lesiny.
  Ptám se kdo určuje lidi do FV?

  1. Mi se naopak líbilo jak opozice bránila řadu let zakořeněné postupy při tvorbě zápisů. Mi přijde o hodně smutnější jak se koalice snaží co nejvíc znepříjemňovat opozici možnosti zaznamenat jejich stanoviska atd. Ta jsou v 99% zcela oprávněný. Co ty chudáci v opozici mají jinýho dělat , když si nepomůžou a koalice jejich návrhy válcuje, za podpory ČSSD a komoušů? ? To je vidět jak z nečekané změny u zápisů zastupitelstva, tak u zápisů rady. Mgr Štěrbová moc hezky popsala jak se postupuje na kraji A její poznámka na oklešťování demokracie byla namístě. Smutný smutný, kam to mesto pod taktovkou ODS spěje. Tak fajn že budeme mít MIKADO z hlavy Kukrechtové už i na poly centru.

   1. Pravdu díš. A je moc moc moc smutný že všem ostatním zastupitelům mimo STAn a Hugo jsou demokratický principy úplně šumák. Nu , uvidíme jak ODS bude za dvě léta bojovat z opoziční lavice za dobré zbyky. Tak pá

    1. Vsichni ostatni jsou trotlove a trotlove zustanou. Ted jsem si rozlistovala radnicni listy. To Mikado ???? Co to je za chujovinu ??

  2. To tam zaznelo, ne? Zvuk byl horsi, ale povidaly, ze politicky strany. P. Lesina je za STAN, ne? Kdyz bude chtit odstoupit, bude zase prave STAN nominovat novyho clena. C

  3. Presně naopak. Byla to dobre promyslená strategie z rad vzdelané opozice. Zabit pul hodiny od teď na kazdý schůzi? Proč ne ! Dyť se aspoň diváci jako já bavěj. :-))

  4. Co že to? Přesně opačně. Opozice předvedla parádní znalost jednacího řádu. Myslíte si že koaliční zastupitelé vůbec ví co jednací řád je ? Na přenosu každou chvíli slyšim jak se starosta Kratochvíl ptá tajemníka Jirko, jak to je?? Sám neví, neví. V knížkách asi nepíšou, mno ..

   1. V knížkách píšou, ale on nemá potřebu je číst. Vystačí odznáček ODS v klopě a drzost.
    Je až trapné, jak ho Voplakal mentálně převyšuje, a on se přesto cítí jako bůh. Ten bude Standovi vděčnej až do smrti, že se jako taková nula dostal ke starostování. Co na tom, že město to poškozuje. Hlavně že on je konečně někdo! Zlatej Kučera.

  5. Určují je strana a hnutí, které se dostaly do zastupitelstva. Divím se, že to nevíte. Tedy ti, kdo sestavují kandidátní listinu

 16. Po dvou letech jsem viděl jednání zastupitelstva a co předvedli Voplakal a Pan Hrala bylo hrozný. Kdyby nyní byli volby tak tyto lidi volit nebudu. To je ostuda

  1. Však je nevolte. Tož já zas nebudu volit Mikuldu, Kukr-Mikádo, kratochvíla Bruknera a jim podobný. Od toho volby jsou

   Mi to včera na videu přislo přes yt vtipný. Tajemník ani starosta chudáci nevěděli co maj dělat protože se s takovym koumáckým přístupem doposavaď nepotkaly. Tož v opozici seděj tvrdý oříšky jako

 17. Kdo chce ten si v Humpolci svoji volbu najde. Myslím, že jak se HUGU podsouvalo, že jsou moc mladí a nezkušený, tak že dokazujou že zkušenosti jim rozhodně nechybí.
  A k tomu jako bonus je mladická energie
  Hugo držím vám palce, jste čím dál zajímavější a leckterý komunální politik se může od vás učit.
  Oni zastupitelé za ODS a KDU poznají jak je tvrdý chlebíček z řad opozice😀😂😀

  1. Bohužel kontrolní výbor pod vedením lídra z HUGO moc nevzkvétá. Jistě jste si všiml v průběhu jednání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Potraviny z Tesca si můžete domů objednat už i v Humpolci

St Pro 2 , 2020
Tesco rozšiřuje rozvoz potravin pro šest mil. zákazníků. Tesco bude nově zavážet na Děčínsku, Ústecku, na Vysočině, Přerovsku a rozšíří region na Prostějovsku a v okolí Brna. Služba je tak nyní dostupná pro 6,1 mil. obyvatel ČR. Čtěte dále:   Návrh střednědobého výhledu rozpočtu města Humpolce na roky 2024-2025
Potraviny z Tesca si můžete domů objednat už i v Humpolci

You May Like

Témata