Petr

22 thoughts on “19. zasedání zastupitelstva

 1. Velmi kvituji možnost sledování přímého přenosu z jednání zastupitelstva, případně jeho záznam.
  Účast obyvatel je tradičně slabá,ale i možnost sledování lidé také mnoho nevyužívají. Je to škoda, tlachalů se tu najde plno,ale alespoń trochu se obeznámit jak to funguje, to čas nemá nikdo.
  Jsem zvědav na příští komunální volby.Kolik hrdinů se objeví..A půjde do toho.

  1. Problém autobusového nádraží se „táhne“ už od minulého volebního období, kdy Starosta Kučera prosadil prodej parkoviště u AN a praktické zrušení stávajícího AN změnou územního plánu. Na nevoli prostých občanů, že se jim prodlouží cesta na nový autobusový terminál za ICOM, reagoval tak, že slíbil přímo ve městě navýšit počet zastávek. Když lidé nadávali, že se tím město dopravně „ucpe“ a nebude se dát projíždět, reagoval, že se zpracovává studie dopravní obslužnosti, jako by tato sama o sobě mohla něco vyřešit. Prostě jsou to kecy, starosta se v tom ztrácí. Na důležitá jednání nejezdí a pak se diví.

   1. Zatajuje i zastupitelům dopis od hejtmana a teď se diví, že s nimi kraj nekonzultuje dopravní obslužnost a ruší spoje….

   2. Asi máte špatné informace, nebo úmyslně lžete. Žádné parkoviště u AN nikdy město neprodalo! Prostě jsou to opět vaše kecy! Prostý občan.

    1. Zřejmě úmyslně lžete vy ! Město ho prodalo smlouvou o smlouvě budoucí. Naštěstí nedošlo k jejímu naplnění a developer od této smlouvy odstoupil !

     1. No ty vole! Kdyby šlo všechno podle Kratochvíla tak už je tam dávno Kaufland.

     2. A proč by tam ten Kaufland neměl stát !! To že jej pár magorů nechce neznamená že je to dobře.

     3. Schvalovat výměnu AN na ideálním místě ve městě za Kaufland může jen opravdový magor. Kratochvíl má papíry na hlavu, tomu se nedivím, ale ti ostatní…….?

     4. Humpolaci budou mit aspoň AN a do Kauflandu v HB nebo PE mohou dojet 🙂 a zaradime se mezi Pacov, Světlou a Ledeč co na to říct (:

  2. Ty se už nech léčit. Furt cpát lidem nějakou kandidátku. Kde si přišel na to, že se musí každý zajímat o politiku? Prostě se zajímá jen o věci, kterých se nás dotýkají. No a co?

   1. Léčit se jdi ty. Protože přesně takoví jako ty umí akorát kecat tady na humpoláku, všechno ví a všude byli, ale ve skutečnosti neví ani jak to chodí na jednání zastupitelstva, ovšem kritizovat vše a všechny jim jde světově…

   2. Jenže ona ta politika ovlivňje naprosto všechny věci, které se nás dotýkají prostřednictvím zákonů a vyhlášek…… I to, že tady můžete napsat svuj názor je vlastně politické rozhodnutí (svoboda slova) a to, že můžete třeba do lesa na houby a donést si je domu taky (lesní zákon) a nebo i spláchnout na záchodě (vodní zákon). Fascinují mě lidé, kteří říkají, že se jich politika netýká a proto třeba nechodí k volbám. Týká se to úplně každého……….

    1. Ale hovno politika, jestli někdo něco ovlivňuje tak jsou to konkrétní lidi a jejich osobní zájmy. Úplně každého se všechno netýká. To si jen myslí pár lidí, kteří se chtějí srát do věcí jiných. Asi proto, že nemají nic důležitějšího na práci. Jestli k nim patříte, tak si dejte pár facek a hleďte si svýho. Svět tak bude snesitelnější.

     1. Jestli se vám ulevilo, tak je to v pořádku. Jdu si hledět svého.

     2. Nepřeju vám nic zlého, když náhodou někdy na ulici budete potřebovat pomoc, nedivte se, že vás budou lidi překračovat a hledět si svého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Radniční listy

Čt Lis 23 , 2017
Listopad 2017

You May Like

Témata