Petr

20 thoughts on “31. Rady města Humpolec, usnesení

 1. Znamená to, že bude rozebrán nový chodník a komunikace u parku Stromovka? (p.č. 2520/35 a další..)

 2. Jo Standa pískne a celá ODS by se pos;;ala , aby mu vyšla vstříc……ostatní firmy dostávají od radnice pokuty v řádu desítek tisíc za úplně zanedbatelné přestupky, ale pivovaru se naopak vše promine a takzvaně dodatečně obílí……….

     1. to by me taky zajimalo. Sup – spousta – tak aspon 3. Diky.

     2. proč tady tedy přispíváte, když o zdejším městě nic nevíte? to nemáte jinak nic na práci?

     3. V klidu, mám a spoustu.
      Přispívám proto, že toho za čtvrt století pobytu vím o městě poměrně dost a během víkendových návštěv stále ještě dost stíhám pochytit. A to nemluvím o profesní účasti, tam je to samostatný román.

      Jinak hezké, že je mi odpovídáno otázkou, ale to není odpověď. Takže znovu prosím – které firmy dostaly zmiňovanou pokutu? Fakt mě to zajímá! Předem děkuji.

      frrrr

  1. Urad postupuje presne v ramci zakona. A obcan, ktereho to zajima, ma moznost se ptat.
   Podle cisel parcel jde o chodnik mezi Stromovkou a ulici Jana Zabrany.

   I bez toho, abych se ptal,, jen z informací, které jdou medii je zrejme o co pujde. Pivovar Bernard bude budovat vlastni cisticku odpadnich vod a vlastni vedeni k ni. Cisticka bude v sousedstvi te mestske a vedeni odpadnich vod – dejte si primku mezi pivovar a konec Luzicke ulice.

   Ano, bude se kopat mmj. kolem nove opravene ulice Jana Zabrany a celou Luzickou. Megazabavna je ta Luzicka – letos rozkopana kvuli vode, v brzku ji rozhrabnou kvuli odpadum a pokud je mi znamo, je to krajska komunikace a je planovana jeji rekonstrukce. Takze zbyva hadat, zda to napred kraj oparvi a pak to rozhrabou, nebo zda odpady stihnou pred rekonstrukci 😀

   Z rise snu je pak napad, aby se vlastnik komunikace nebo mesto, coby hlavni uzivatel zeptali vsech dotcenych organizaci, co tam maji site a zkoordinovalo rekonstrukce a rozsireni do jedne akce = rozhrabat, polozit vse do budoucna planovane, povymenovat stare, zahrabat, vyasfaltovat a treba dalsich 15 let na to nesahat 🙁

    1. Až budou dělat tu Lužickou, tak doufám, ze tam dají i optický kabel, aby nemuseli hrabat znovu…

     1. Optika už je téměř všude. Ale teď město povolilo znovu vše rozhrabat Tmobilu a zřejmě pak si zase bude kopat Cetin a pak O2 a potom zase někdo další, takže už navždy bude ve městě jen bordel……jo a ještě si bude svoje trubky sem a zase zpět kopat pivovar…..

 3. Kdyz to nejde jinak, tak alespon aby to vzdy dali do puvodniho stavu.
  Prapadle lokace a nebo naopak krtince, zaplaty ap. ktere po nich vzdy zustanou,
  by mesto tolerovat nemelo.

 4. Tak se jděte podívat do Hálkovy ul, u křižovatky se Lnářskou, jak tam firma asfaltem flikuje dlážděný chodník…….hrůza a zvěrstvo, ale bohužel předpokládám, že to naši úředníci přeberou bez připomínek…..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na Vysočině se epidemiologická situace ustálila

St Srp 12 , 2020
Pravidelné každotýdenní jednání bezpečnostní rady kraje a pracovní epidemiologické skupiny dnes přineslo pozitivní závěry.

You May Like

Témata