A jak jezdíte po dálnici vy?

1

Po dálnici se řítil rychlostí 215 kilometrů v hodině.

V sobotu hodinu po poledni prováděli policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově dohled nad silničním provozem na úseku dálnice D1. Policejní hlídka kromě jiného sledovala dodržování nejvyšší povolené rychlosti. Úsekem, kde je povolena maximální rychlost jízdy 130 kilometrů v hodině, projíždělo osobní vozidlo Volkswagen CC. Jeho dvaapadesátiletý řidič jel nepřiměřenou rychlostí v úseku 130. kilometru dálnice ve směru jízdy na Brno, policisté mu naměřili rychlost 215 kilometrů v hodině.

Policejní hlídka následně rychle jedoucí vozidlo předepsaným a bezpečným způsobem zastavila na exitu 134. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Přestupek překročení nejvyšší povolené rychlosti nebylo možné projednat na místě, proto policisté sepsali oznámení o přestupku a řidiče čeká správní řízení. Za tak vysoké překročení rychlosti mu hrozí pokuta v rozmezí 5 až 10 tisíc korun, zákaz činnosti v trvání šesti až dvanácti měsíců a pět trestných bodů

zdroj: http://i-vysocina.cz

Petr

One thought on “A jak jezdíte po dálnici vy?

  1. Po dálnici jedu klidně i 150, ale dálnice je jedna od Olomouce na Hradec, kousek od Prahy na Plzeň a ostatní jsou až za hranicemi.
    Takže na této přecpané tepně, co vede kolem Humpolce, je umění dosáhnout povolených 130
    Jet tam přes 200 je možné opravdu jen o víkendu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Dodávka srazila v Humpolci jednadevadesátiletého muže, střet nepřežil

St Lis 26 , 2014
V centru Humpolce se ve středu ráno stala tragická nehoda. Dodávka v ulici Jana Zábrany srazila jednadevadesátiletého chodce. Senior zraněním podlehl. Kvůli vyšetřování nehody policisté ulici vedoucí z Dolního náměstí uzavřeli.

You May Like

Témata