Dodávka srazila v Humpolci jednadevadesátiletého muže, střet nepřežil

21

V centru Humpolce se ve středu ráno stala tragická nehoda. Dodávka v ulici Jana Zábrany srazila jednadevadesátiletého chodce. Senior zraněním podlehl. Kvůli vyšetřování nehody policisté ulici vedoucí z Dolního náměstí uzavřeli.

K nehodě došlo před tři čtvrtě na osm. Policie její příčiny zatím na místě vyšetřuje. Co přesně se stalo, se zatím neví.

 „Pánovi bylo 91 let. Svým zraněním podlehl. Nehoda se stala mimo přechod pro chodce,“ uvedla první informace policejní mluvčí Monika Pátková.

Kvůli vyšetřování nehody musela být v ulici zastavena doprava. I to působí drobné komplikace. Ulice Jana Zábrany je jedinou komunikací, která vede z centra města severním směrem a je poměrně frekventovaná.

K objasnění všech okolností by policistům mohli pomoci svědci, kteří byli v uvedené době v okolí místa nehody. Mohou se přihlásit na tísňové lince 158 nebo přímo pelhřimovským kriminalistům na čísle 974 274 320.

převzato z:

http://jihlava.idnes.cz/dodavka-v-centru-humpolce-srazila-seniora-fii-/jihlava-zpravy.aspx?c=A141126_092326_jihlava-zpravy_mv

Čtěte dále:   Řidič zastavil v levém pruhu D1, vylezl na střechu a posunkoval na ostatní

Petr

21 thoughts on “Dodávka srazila v Humpolci jednadevadesátiletého muže, střet nepřežil

     1. Stát se to o 60 let dříve, tak spousta lidi z Humpolce mohla jít studovat na vysoké školy a nebo dělat zaměstnání které by je bavilo. A nebyli by odkázáni na to co si tento soudruh usmyslel……

     2. Předpokládám,že jsi mu to dokázal říct do očí.Jestli ne tak jsi ubožák.Kopat do mrtvol je ubohé.Miruna

     3. V té dodávce seděli dva, ani jeden nekoukal kam couvají, tak že jejich blbost. To že se ale Mr. Stacho motal dosti nebezpečně po místnícj komunikacích je nic než pravda, myslím, že to měl již kolikrát o fous. Sám jsem ho viděl jak stojí cca metr od krajnice a zřejmě nějakou vnitřní mocnou energií zastavuje pouhým natažením ruky projíždějící osobní auta. Mimo přechod. . .
      M. Marek

     4. neznam ho, vubec nevim o koho jde. Nepreju tohle nikomu (i kdyz jestli me prejede auto v 91 letech bude to asi nejlepsi smrt – kratka a bez bolesti) a nepreju to ani tomu ridicovi. Tezko se asi plne vyvini at to bylo jak to bylo. Slysel jsem o p. Sztachovi hodne ale i tak je tohle blby. Pro toho ridice i pro rodinu p. Sztacha.

    1. Couvat s dodávkou není jak osobák. Nemá okna a pokud někdo napochoduje za dodávku do silnice, která už asi jela, tak řidič nemá šanci. Hlavně pokud kouká nahoru aby mu tam od náměstí nejelo auto

 1. V paneláku kde bydlel jde z jeho bytu smrad, který se linul přes celé patro, chudáci sousedé. Na lidi z baráku podával stížnosti na bytovém družstvu (viz veřejné zápisy SBD Pelhřimov). Nadával lidem, že mu nepodrží dveře. Nadával lidem, že ho nechtějí svést autem, když on chce a atd. Vše z vlastní zkušenosti. Choval se tak jako když byl ředitelem a velkým komunistou.

  1. Přestaňte sem tahat to, že byl komunistou, jste jako když po únoru 48 vykřikovali někteří soudruzi ty sem nemůžeš, jsi syn fabrikanta.
   Prostě zemřel člověk, padá opona konec.
   Řidiči budou mít co vysvětlovat, tak to chodí v podobných případech.

   Smrad v bytě bych neřešil, nikdo neví jak bude v podobném věku vypadat pokud se ho dožijeme. Proti věku není léku, praví staré přísloví

   1. Je vidět, že vám nebo vaší rodině tento soudruh asi nezasáhl do života. Pokud ano, tak by jste zde nepsal takovéto blbosti ! Na zrůdnosti komunizmu a jednotlivých komunistů se nesmí nikdy přestat upozorňovat, jinak se nám to může vrátit zpět v té nejhorší podobě ! P.

    1. Sztacho byl špatný člověk – ukázkový příklad zlého komunisty. Ublížil mnohým nadaným studentům, kterým v podstatě zničil život v podobě znemožnění studia. Nechával si předkládat slohové práce dětí z „vybraných“ rodin a hledal dvojsmysly, na kterých by je mohl „uvařit“. Šel i po svých kolezích z pedagogického sboru – rodina našeho pana starosty by mohla vyprávět. Pevně věřím, že současná ředitelka našeho gymnázia nebude organizovat nějaké pietní akce, které by celou věc posunuly do roviny naprosté frašky.

     1. Právě na reakci paní ředitelky jsem velmi zvědav. Nebožtíka soudruha si (z pro mě neznámých důvodů) velmi předcházela, zvala pravidelně na většinu akcí gymnázia a neoslovovala ho jinak, než „pane řediteli“.
      Těžko říct… láska asi kvete v každém věku……
      Čekám minimálně hromadnou a nucenou minutu ticha (pokud už tedy neproběhla), velký černý prapor nad budovou gymnázia, průtoky slz a směsici emotivních scén a gest.

     2. V tom případě je třeba tlačit na zřizovatele – tedy krajský úřad, aby paní ředitelku vyměnil ! Není možné 25 let po revoluci takto uznávat kované komunisty, kteří prokazatelně ničili lidské osudy. Ovšem problém je, že kraj vede většina bývalých komančů v čele s hejtmanem. Jinak je obrovským paradoxem, že soudruh Sztacho má na parte kříž ! Symbol který nenáviděl a hlavně kvůli kterému třídil lidi a studenty na dobré a špatné a ty dle jeho mínění „špatné“ nemilosrdně zařízl v jejich další životní prosperitě. Z toho je mi opravdu hodně smutno….. P.

     3. Pane P.,dle vašich příspěvků jste fanatik a tudíž i primitiv.Miruna

     4. Nenávist některých zde diskutujících antikomunistů jde až za hrob. Nic proti názoru, jen to konstatuji.
      Nikdo žádné tryzny určitě dělat nebude, den visící případný černý prapor přece nikoho neurazí. A jestli ano, je to na hranici debility..

      K postu hejtmana na kraji. Až pravicové strany postaví volitelnou a vhodnou osobnost, kterou voliči zvolí napříč okresy tak se prostě současný hejtman spakuje a půjde od válu. Zatím se to v dvou minulých krajských volbách nestalo, v roce 2016 k tomu bude příležitost.

     5. Pan Sztacho byl zaměstanacem školy. Z tohoto důvodu:
      1) byl zván na školní akce, stejně jako všichni ostatní bývalí a současní zaměstatnci školy a bylo necháno zcela na jeho úsudku, zda se bude účastnit
      2) mu byl vyvěšen prapor tak, jako ostatním zemřelým současným a bývalým zaměstancům
      tečka

     6. věcný příspěvek – díky za něj. Postava to byla skutku rozporuplná, nicméně černý prapor na budově školy si určitě zaslouží. Otázkou však zůstává, jestli si třeba pan Sztacho zaslouží být v publikaci Humpolec v zrcadle času III. díl – Osobnosti, když se tam třeba nedostal prvorepublikový starosta a opravdová osobnost Emil Hrdlička popravený Němci v roce 1942.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tvorba klientů z Vysočinských nemocnic v Humpolci a Ledči nad Sázavou

St Lis 26 , 2014
Zhruba stovka lidí se přišla podívat na tvorbu klientů z Vysočinských nemocnic v Humpolci a Ledči nad Sázavou, kteří si zde krátí čas tvořením různých zajímavých výrobků v rámci programu ergoterapie. Minulý týden se totiž uskutečnila ve spolupráci s místními domovy důchodců v Městské knihovně v Humpolci výstava jejich prací. […]

You May Like

Témata