V Humpolci jdou drogy na odbyt

Akorát před měsícem jsme na těchto stránkách informovali o obvinění dvacetiletého mladíka z Humpolce z trestného činu nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek. Stejné obvinění nyní obdržel mladík z Benešovska, který v Humpolci nabízel pervitin a heroin.

Policejní komisař sdělil obvinění z trestného činu Nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů šestadvacetiletému mladíkovi z Benešovska. Od poloviny loňského roku do února letošního roku mladík daroval ve 40 případech heroin a v jednom případě pervitin. V osmnácti případech pak pervitin prodal a v patnácti případech prodal heroin. Za obě prodané drogy získal přes sedm tisíc korun. Mladík v uvedeném období drogy prodával osobám v Humpolci a okolí.


(Zdroj: www.police.cz )

Čtěte dále:   Opilý řidič v Humpolci najel do garáže, dveře ale byly zavřené

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Stane se i letos Humpolec tím nejlepším městem pro byznys?

Pá Dub 3 , 2009
Dne 1.dubna byl vyhlášen druhý ročník soutěže Město pro byznys. Přes 200 obcí se utká o to, kde se podnikatelům daří nejlíp. Hodnotit se bude podle 50 různých kritérií, od infrastruktury, až po kvalitu ovzduší. Soutěž se stala jedním z nejúspěšnějších projektů posledních let a vzbudila velký zájem jak mezi […]

You May Like

Témata