Sehnat trávu, perník. V Pelhřimově žádný problém

5

Jít v Pelhřimově po ulici není jako dřív. Spousta lidí tady bere drogy, a nejen to, dokonce je prodávají. Nejvíc se jich sem dostává z Humpolce a Havlíčkova Brodu.

Ale lidi se bojí mluvit. Není mi příjemné žít v takové společnosti. „Umotat si brko“ na veřejnosti se ostýchá málokdo. Teď s nastupujícím podzimem je to ještě horší, protože každý sklízí, co si vypěstoval. Pak jsou tu sběrači, kteří jezdí na lysohlávky. Vědí, že jich spousta roste třeba kolem černovické střední školy, další místo je v Dolní Cerekvi u trati… Tohle město je plné drog. Dají se tu sehnat tak jednoduše, že tu „hulí“ i děti ze základek, kterým ještě nebylo ani patnáct. Nelíbí se mi to!

Pelhřimov a jeho okolí pohledem člověka, který si všímá. Ono je vlastně těžké to přehlédnout. Je jistě dobře, že alespoň někdo cítí potřebu na problémy upozornit.

Pelhřimovským policistům není tato situace neznámá a rozhodně ji nepřehlížejí. Vědí, jak je v jejich městě všudypřítomná marihuana nebo pervitin. A bohužel už narazili i na tvrdší drogy, jak prozradil vedoucí pelhřimovského územního odboru policie Jaromír Štěpánek. V nahrávce také poodhalil, jak vlastně policisté drogovou trestnou činnost odhalují.

V odhalování drogové kriminality jsou pelhřimovští policisté poměrně úspěšní, ale vymýtit drogy ve městě zcela, to je prozatím asi nadlidský úkol

zdroj: www.i-vysocina.cz

Čtěte dále:   Podvody s nabídkou zhodnocení peněz

Petr

5 thoughts on “Sehnat trávu, perník. V Pelhřimově žádný problém

 1. Je to bohužel realita života 25 let po převratu. Hlavně že je svoboděnka a policie často zasáhnout může těžko. Tresty za drogy nesmyslně nízké, málo perzekuce a pravomocí ze strany Policie ČR

    1. Snad i ten největší sympatizant poměrů po listopadu uzná, že drogy v socialismu byly, ovšem takhle rozšířené jako dnes tedy zdaleka ne. V Humpolci a blízkém okolí s tím problém nebyl.

     1. Problem nebyl. Hmm.

      A ted problem je?
      Vas to nejak limituje ci obtezuje?
      Nebo jen ctete v clanku o par dealerech a hned si do situace projektujete sve dojmy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rybí hody - Humpolec

Čt Říj 23 , 2014
31.10.2014, v prostorách rybárny, Humpolec Čtěte dále:   Cizinci ukradli dvě stě tisíc korun posádce auta na odpočívadle u Humpolce

You May Like

Témata