Ani velmi dobrý výkon mužů „A“ v Dobrušce na body nedosáhl.

Po dvou hodně nevydařených zápasech na severní Moravě i tentokrát cestovali muži „A“ Humpolce národní házené, na hřiště soupeře. Žel ani tentokrát na body nedosáhli, i když podali daleko lepší výkon než minulý týden

Neděle 14. října 2012

2 liga mužů – 9. kolo:

Sokol Dobruška – TJ Jiskra Humpolec 17 : 15  ( 11 : 7 )

Branky Jiskry:

Čmok Petr – 7, Kovář – 4, Rafaj – 4

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar – Dolejš, Morava, Herman – Archalous, Brož, Rafaj, Čmok Petr, Kovář

Rozhodčí: Petr Šimánek,  29 diváků

V úvodu utkání domácí vstřelili několik branek, nicméně hosté dokázali prakticky z protiútoků odpovídat. Po patnácti odehraných minutách za stavu 4 : 3 vystřídal trenér Dobrušky brankáře, čímž se mu povedlo vyvést střelce Humpolce z rytmu. Útočníci Jiskry neproměnili poté několik trestných hodů a tak do poločasu narostl rozdíl skóre na čtyři branky. Po přestávce si oba týmy vyměnili dva gólové pozdravy a to bylo na delší dobu vše. Vypadalo to, že je rozhodnuto. S tím se ale házenkáři Humpolce nechtěli smířit, příkladně bojovali a deset minut před koncem bylo vyrovnáno – 13 : 13. Žel to bylo od hostujícího družstva vše co dokázalo v Dobrušce předvést. V závěru tohoto střetnutí se vrátil na hrací plochu střelec Dobrušky Martin Černý, který společně s Janem Morávkem našel recept na velmi dobře hrající obranu Jiskry. Po velmi pěkném a bojovném utkání si nakonec všechny body odnesli domácí, kteří přeci jenom ukázali o malinko větší kvalitu a klid v zakončení. Nicméně útok Jiskry dokázal, že může konkurovat i těm nejlepším, jen je třeba stabilizovat výkony.