Barbora Krejčíková převzala Bernardovu cenu za férovou hru

42

Tenisová šampionka Barbora Krejčíková převzala Bernardovu cenu za férový počin v Madridu. Cenu uděluje Rodinný pivovar Bernard za příkladné, férové a slušné jednání nejen ve sportu.

V květnu při finále čtyřhry po boku Kateřiny Siniakové opravila rozhodčí a nahlásila dobrý míč soupeřek. To v situaci, kdy český pár v souboji s nizozemsko-kanadskou dvojicí Demi Schuursovou a Gabrielou Dabrowskou v první sadě prohrával 0:2.

„Barbora ukázala, že i vysoká hra se dá hrát férově. Její příkladný čin jsme chtěli ihned odměnit, ale termín setkání jsme hledali měsíc. Potěšilo nás, že si na nás Barbora v nabitém diáři našla chvíli ještě před odletem do Wimbledonu,“ řekl PR manažer Rodinného pivovaru Bernard Zdeněk Mikulášek.

Rodinný pivovar Bernard svoji cenu uděluje osm let. Původně oceňoval především férové chování ve sportu, nyní si všímá obecně pozitivních, příkladných a obdivuhodných činů. Ocenil tak například záchranu života, odvážný policejní zásah, dobrovolnickou činnost, nález a navrácení vysoké peněžní částky apod. Držiteli ocenění jsou jak známé osobnosti, tak osoby široké veřejnosti neznámé. Přehled oceněných najdete zde.

Držitel ceny si může vybrat kterýkoliv z šestnácti druhů piva Bernard v množství, které představuje roční průměrnou konzumaci jedné osoby v České republice, tedy 135 litrů piva.

Radek Tulis, tiskový mluvčí

Rodinný pivovar BERNARD a.s., Humpolec

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/barbora-krejcikova-prevzala-bernardovu-cenu-za-ferovou-hru-20210716.html

Barbora Krejčíková převzala Bernardovu cenu za férovou hru
Barbora Krejčíková převzala Bernardovu cenu za férovou hru

Axl

42 thoughts on “Barbora Krejčíková převzala Bernardovu cenu za férovou hru

 1. To je dobrej paradox, Bernardova férová hra.
  Doufám, že Bernard dostane taky “ocení” od státního zástupce za jeho humpoleckou “férovou hru”

  Jak jim ještě někdo může věřit, vždyť jsou to mafiáni.
  Chudáci sportovci, kteří propůjčují tváře lidem, který jsou úplně bez skrupulí🤮🤮🤮🖕

  1. Je opravdu smutné (bohužel symbolické) vidět, jak se pod článkem o člověku, který něco profesně i morálně dokázal, umí během několika minut duševně vyzvrátit někdo s evidentně naprosto opačným životním příběhem. Jděte si zaplavat, na procházku, na pivko,… udělejte si krásný den. Netravte své okolí a hlavně sebe věčným vypouštěním jedů. Krásný víkend. Ovčan

 2. 6 minut.

  Článek se jménem „BERNARD“ byl publikován v 8:44

  První anonymní flusanec na jméno Bernard se objevil v 8:50

  Ani 6 minut to netrvalo. Super 🙁 Fakt Vás baví dokolečka zvracet to samé?

  *čtenářům se omlouvám za výrazy, ale nenapadají mne už žádné slušné.

  1. Přesně, to je úplně neuvěřitelný. Tady vyjde čánek o tom že rostou houby, nebo že někdo upletl svetr z psích chlupů a hned se pod článek začnou oběvovat nesmyslné, ichtylácké (taky se omlouvám) příspěvky na Bernarda, radnici a a další věci. Lidi se už totálně zbláznili. Vypadá to, že Internet proměnil polovinu dnešního lidstva na trolly s vymytými mozky. :-/

 3. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá!
  Františku, zastáváte se taky pana Rýznera?
  Bohužel jste všichni stejné bernarďácký podržtašky.

  Trestní oznámení není vlusanec, to je fakt.
  Když se někdo pokrytecko PR pasuje do role “fér” hodnotitele, musí být čistý jak lilie a né že je od hlavy k patě zablacenej humpoleckýma levárnama, kterejma se obohacuje na účet nás všech občanů.
  Bernard byl nenažranej a přestal si dávat pozor, bohužel musí teď počítat, že vox populi bude takové jaké je. Chápu, že vám to ješte Františku nedocvakává, ale obyčejní lidi jsou nasraný, co se tady děje a pan Bernard v tom hraje svým chováním hlavní roli, bohužel pro něj, mě taky zklamal a cele vedení města k tomu.

  Kdo seje vítr sklízi bouři, s tím se Františku smiř😉

  1. Přísloví, to já rád. 😀 Dobře, jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a kdo seje vítr, sklízí bouři ……

   Věčné nesmyslné útoky na starostu, aktuálně například to, že se obohacuje na knížkách dodávaných jeho prodejnou místním školám, nebo že odmítá všechny návrhy pana Rýznera a kryje levárny a podobné.
   Jděte s tím už do pekel! Podle IP si tu notují dva, možná tři lidé a dokolečka melou to samé. Od počátků se zasazuji o to, aby debata na Humpoláku zůstala co nejvíce otevřená a s možností se pod příspěvek nepodepsat.
   To ale neznamená, že si tu každý bude psát slinty, jaké mu zrovna z hu*y polezou. Jste tu na návštěvě, tenhle prostor není Váš a tak se podle toho chovejte. Otočit nevítaného hosta směrem dveře a jedním kopnutím ho vyslat ven mi sice žádné velké potěšení nečiní, ale někdy je to nutné. Koukněte nahoru, na ta dvě přísloví.
   Demokracii na Humpoláku neprovozujeme, hlasovat se o Vašem (nejen) vykopnutí nebude. A svobodu slova tu má do sytosti a do plna možnost využívat každý, pokud nevybočí z mezí obecné slušnosti a udrží v příspěvcích alespoň kousek smyslu.
   Berte to prosím jako poslední varování.

   Dál – pan Bernard. Označit mě za jeho podržtašku je úsměvné.
   No nic – můžete se stavět na hlavu a řvát, až si hlasivky vyřvete. Trubky položené do výkopů prováděných městem černými stavbami nebyly a nejsou, jelo to podle zákona. Že to město umožnilo, je možné označit různě. Třeba klientelismus a nadstandardní vztahy pivovaru a radnice, nebo naopak předvídavost a schopnost pana Bernarda a vstřícnost odpovědných pracovníků s cílem minimalizovat dopady na běžný provoz v rozkopaných ulicích. Záleží na úhlu pohledu.
   Osobně jsem jak pivovaru, tak radnici za tenhle postup vděčný.

   Zda obhajuju pana Rýznera? Ne. Naopak, jsem překvapen a zlehka rozčarován. Když Hugo a FV přišli s tou causou „trubky“, nevsadil bych si na starostu ani zlámanou grešli, jen a proto, že jsem Zdeňka považoval za většího bouráka. Očekával jsem jasně formulovaný problém a strategii, jak ho komunikovat. Ukázalo se, že polovina podkladů k problému jsou doměnky a spekulace a ty byly (opakovaně) vyvráceny a vysvětleny.
   Zbyl jen kousek – cena za výkop pro město a navýšení ceny za výkop pro město+pivovar.
   Nesmysl.
   Nicméně si to tady pohnojil i pivovar. Faktury vystavené roky zpětně a se splatností v řádu let? Opravdu? Mám pocit, že jdou s kanónem na zajíce. Ale nechť.
   Reálně v tomto prokázat škodu? Znalecký posudek na šíři a hloubku výkopu, na motohodiny bagru, na objem manipulovaného materiálu? O kolik to zvedlo cenu, reálně zvedlo cenu? Kdo někdy alespoň z dálky viděl stavbu, kde se kope do země, musí se pousmát.
   Víc nezbylo a z celého toho tyjátru zústane pachuť podobná, jako po Šlachtově akci na vládě, kdy hlásali kilogramy zlata a bambiliony v hotovosti a reálně našli jednu nebo dvě nezdaněné darované kabelky ….

   Zdeněk Rýzner chce na radnici. Co pamatuju, už od 90 let. A jde na to ne_dobře, tudy podle mého cesta nevede.

   1. Díky, Františku za shrnutí. Mám pocit jakoby někteří prispivatele nevěděli, jak se tu do radnice šilo dřív a bývalý starosta tyto stránky vskutku neměl v oblibě (eufemisticky řečeno).
    A abych s těma prislovima nezustal pozadu – propast dvěma skoky nepřeskočíš.

   2. pane Františku, jste osvícený a demokratický člověk. Zůstane tu můj příspěvek? PS. jděte někam s cenzurou

    1. Mám malou výhradu – s demokracií mne prosím nespojujte. Mám-li vyjádřit svůj názor na toto zřízení, použiji citát ze hry České nebe od Járy Cimrmana:“Demokracie, no to je taky pěkný svinstvo.“

 4. Jj dokážete si představit, kdyby takový levárny co tady předvádí Bernard a vedení města, kdyby to dělal Rýzner a Hugny.
  Stejný lidi jako Ovčan, František, by se tady mohli přetrhnout, aby to odsoudili.

  Milý Františku a Ovane jste směšný v obhajobě neobhajitelného.

  Bernard prováděl černý stavby, otázka je o kolik tím připravil peněz naše město, starosta lhal a manipuloval s právním stanoviskem, které nic neřeší.

  Jsem rád, že jsou zde lidi jako Zdenek Ryzner, kteří se nebojí veřejně postavit tomuto zlu, jelikož klientelismus dobro není.

  Je mi z vás smutno, ale zvykl jsem si, že většina společnosti volí prolhanýho alkoholika za prezidenta, stbáckýho premiera, nebo u nás v Humpolci ODS se všemi těmi amorálními figurkami. A plivete na lidi, který se tomuhle zlu postaví.

  Věřím, že za pár měsíců budeme všichni mít více informací, až policie postoupí ve vyšetřování.

  PS: je příkladné jak strategicky, fakticky a neosobně Rýzner vede boj.
  Obráceně se to říci nedá, jen osobní útoky, lhaní a manipulace. Smutno mi je z dění na humpolecké radnici.

  Hlavně mě nezapomeňte smazat, jelikož se se svým názorem nehodím do vašich bernardích chvalozpěvů

  1. Hezké odpoledne, kde prosím – konkrétně – neco nebo někoho směšně obhajuji? To by mne zajímalo.
   Myslím, že na nikoho neplivu a nikoho nesoudím. Buď máte sníženou schopnost porozumění psanému slovu, nebo příliš mnoho zášti, než abyste mohl/a být objektivní. Dokázal /a jste si byť jen na moment připustit situaci „co když je to jinak?“ Nechme soudit soudy. Vaše urážky vypovídají toliko o urovni vaší, nikoliv urážených. Krásný den. Ovčan.

  2. Mluvíte mi naprosto z duše.
   Chybu přeci může udělat každý, jsme jen lidi, ale Standa Bernard je asi v
   jiné kategorii. Sám odstupuje z podporovatelů hnutí ANO, jelikož se mu nelíbí jak se Babiš postavil ke kauze Čapí hnízdo, ale v jeho kauze černých staveb, na místo pokory a chuti finanční nápravy vůči městu, začne napadat Voplakala a Rýznera, vyhrožovat žalobama, osobně útočit, kňučet a kopat se slaboučkým panem Kratochvílem, kolem sebe a žádat omluvu. Za co omluvu, že tito pánové z pozice členů KV a FV, jen dělali svojí práci? A mimochodem dělali a dělají ji moc dobře, jsem rád, že takto zkušení manažeři, kteří toho mají v pracovním životě spousty odpracováno, dávají svůj čas, zkušenosti a energii našemu městu.

   Nikdo Bernardovi neupírá jeho podnikatelský talent a umění vydělat peníze, ale to ještě neznamená, že jsme jak OVCE, které musí mlčet a jen přihlížet, když se tady ohýbají zákony a porušují se pravidla.

   Směšný jsou všichni, kdo se toto chování snaží obhajovat.

   Držím palce HUGU v jejich započaté práci, takto vypadá kvalitní opoziční práce.

   PS: mimochodem byl jste to vy pane Františku, kdo zde kdysi psal, že politikům se nevěří, že politici se kontrolují a to HUGO dělá a dělá to dobře. Zvykejte si, že levárna bude nazývána levárnou, i když za ní stojí Standa Bernard, nevidím nic špatného, když někdo v té souvislosti, upozorní na pokrytecké chování. Nebuďte přecitlivělý. Měřte všem stejným metrem zatím do toho máte jako správce humpoláku hodně daleko.
   Hezký víkend všem😉

   1. Všem by se mělo měřit stejným metrem, to si někteří nechtějí připustit.
    Díky všem, kdo se o to snaží.

   2. Jen jsem citoval. „Politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Věří se v Boha, věří se v přírodu, věří se v krásu, věří se v myšlenku, ideu. V politika se nevěří, a kdo v něho věří, je idiot!“ — ​—-Karel Kryl —-

    Jako správce (jeden ze správců) „humpolak.cz“ nehodlám nic ani soudit, ani obhajovat. Svůj pohled na vec jsem postnul formou komentáře. Tak, jako může každý.

    Jako správce se pouze a jen hodlám zasadit o to, aby na Humpoláku nebujelo OT, aby se diskuse pod každým článkem nezvrhla v dokola se opakující výkřiky ze tmy. Po dlouhém čase budu chvíli sledovat každý jeden diskusní příspěvek a bude se mazat.
    ​Zrovinka o jeden post výše je adept 🙁 Napsat o někom že lže je žalovatelné a ve slušné společnosti je to na rukavici v obličeji.

    K HuGo a pánům Voplakalovi a Rýznerovi: ano, jako opozice dělali svou práci a do jistého okamžiku ji dělali dobře. Všimli si problému, dokázali jej definovat a s veškerou snahou kterou mohli jej veřejně předali k řešení. Dostalo se jim odpovědi.
    Pak se to zlomilo.
    Pokud pánové nebyli s odpovědí spokojeni, měli konat dál. Namísto toho se věc zvrhla v osobní půtky a v politikaření. Výzvy k prošetření, návrh k odvolání starosty, emotivní vystoupení na zastupitelstvu … Za sebe v tom vidím jen divadýlko.
    Pokud měli v ruce něco, cokoliv, existuje úřední postup, jak pokračovat, jak vyvolat přezkum. Není jen cesta trestního oznámení.

    Jenže * a odsud je to jen můj dohad, spekulace * pánové v ruce nemají nic použitelného. A navíc, opět jen odhaduji, jsme byli svědky rozpadu HuGo. Poslední aktivity podepisoval už jen Zdeněk Rýzner a završil to „vystoupením ze spolku“. Mám pocit, že zbylým členům HuGo došlo, jaká hra se hraje a jak trapné role mají přisouzeny. A odmítli pokračovat.

    1. Milý Františku, váš názor na Hugo a lidi v něm je mimo, ale to vše vám ukáže čas.

     PS: starostu ze lži usvědčil tajemník úřadu, naleznete na webu města.
     Ano souhlasím to je na rukavici přes obličej.
     Klidně mažte příspěvky, které konstatují fakta, která jsou nevyvratitelná a nezpochybnitelná, hlavně že budete šířit vaše ničím nepodložené fabulace a názory o HUGU a lidech v něm

     Stáváte se čím dále více směšným glosáterem situací, o kterých jak je vidno si nejste schopen zjistit dostatek informací

     PS1: neberte zdroj informací jen humpolak😉

     PS2: zjistěte si z oficiálních záznamů a dokumentů, kolikrát se Hugo snažilo, aby se věc interně vyšetrovala, ať přes OMH nebo KV nebo forenzní audit. Bohužel, když disponujete jen 4 zastupiteli a menšinu májí i v KV či FV, nezbývá nic jiného než TO, jinak by mohli býti spolupachateli. To vás nenapadlo? Mimochodem sám pan starosta či pan Bernard neustále vyzývali p Ryznera k podání TO. Tak nechť policie koná, padni komu padni.

     Hezký víkend, vy malý, velký cenzore😂😂😂

    2. Souhlasím s Františkem. A také vím, že po tahanicích s úřadama, od loňského podzima, kdy proběhlo několik přezkumů v rámci krajského úřadu, se vlastně nic tak zásadního nestalo. Max.přestupek, který panové z Huga jistě v životě udělali taktéž několikrát. Pak už není jiná možnost než jít k civilnímu soudu, což dneska můžete s čímkoliv….

     1. TO není o civilním soudu.

      Nebuďte taky směšný

      Jediný kdo chce jít k civilnímu soudu jsou Bernard a Kratochvíl. Přesně jak říkáte, tam můžete jít s každou blbostí, evidentně na víc nemají, i když pochybuji, že vůbec nějakou žalobu podají. Nevěřím jim ani slovo a určitě nejsem sám.

     2. také nevěřím že ti dva podají žalobu, soud by ukázal co jsou ve skutečnosti 😉

     1. A na obálce Kučera,Bernard a Kratochvíl ve vezeňských pruhovaných hadrech.

      Názen knihy: Jak jsem vyčistil humpoleckou radnici😀🤪😀

   1. Myslím, že Rýzner jasně ukazuje, že nepotřebuje být na radnici.
    Evidentně i jako člen FV ovlivňuje místní komunální politiku, jako nikdo jiný.
    Holt, kdo umí ten umí👍👍👍

 5. Je na čase ,aby správci humpolak.cz zvážili zavedení konce anonymních příspěvků. Bude to znamenat omezení počtu příspěvků, ale pokud si někdo za názorem stojí, jistě ho sdělí i pod jménem..

 6. Souhlas, odstraňte anonymy a uděláte místní ODS medvědí službu a humpolák upadne během pár měsiců v zapomění
  A jak to bude vypadat?

  HUGO si pojede svojí oficiální komunikaci, kdy bude rozporovat všechny nestandardy místního dění a už zde nebude nikoho, kdo by je kritizoval krom slaboučkých hlásků jako Vojmír Kubíček, Radek Ulrych, Barbora Kaňová, kteří se nebojí podepsat.
  Jelikož, když projdu FB HUGA, tak ti si oficiálně dělají co chtějí a za své názory se neskrývají, ať je to Dvorák, vizuální styl, odstoupení starosty, trestní oznámení, Máchovka atd. atd…, vždy jsou připraveni si své názory otevřeně obhájit.

  Ostatní humpolecké politiky vedení města, radní, zastupitele nenajdete nikde!!! Ale opravdu NIKDE? Nebo, že by se skrývali za anonymitou humpoláku???🤔🤪🤔

  Za to neanonymní humpolák bude NUDNOU skupinou, kde se nic neděje.
  Jsem přesvědčen, že určitá dnešní BULVÁRNOST, dělá z humpoláka sociální síť, kam lidi přijdou. Jak toto odpadne vznikne zde prostor pro nový projekt, který bude anonymní, a bude vždy více sexy než hyperkorektní neanonymizovaný humpolák.

  Otázka na závěr, který z deníků má větší čtenost super kvalitní a profesionání DenikN nebo bulvární Blesk? Odpověď všichni známe😉

  Chceli vedení humpolaku ještě více nahrát HUGU (a to pochybuji) odanonymizujte přispěvatele.

  Věřím tomu, že od té doby co je v Humpolci aktivní HUGO a jeho sympatizanti, zvedla se návštěvnost i webu humpolak.cz. A to vám jistojistě potvrdí i pan František a spol.

  A přísloví na závěr, když je má pan František tak moc rád.

  “Cesta do pekla je dlážděná dobrými úmysly”

  Hezkou neděli všem👋👋👋

  1. Uplne by stacilo odstranit prispevky, ktere jsou mimo tema clanku. Napriklad tady by po odpleveleni zbyl jeden.

    1. Ctenaru zrejme dost, prispevku off topic nula stejne jako ubohe politikarske agitky.
     Neverim, ze na OT je fungovani Humpolaku zalozeno o mozna jsem naivka. I kdyz trend v Humplu je TO 🤣

  2. Hezký večer, úplně s Vámi nemohu souhlasit, Zdeňku. „Odanonymizování“ Humpoláka by dle mého názoru vedlo naopak ke snížení četnosti anonymních příspěvků dehonestujících současný establishment a všechny, kteří ho otevřeně neodsuzují.V této aktivitě (bez ohledu na to, zda mají „technicky“ pravdu, na to si počkáme) bezesporu vedou příznivci Vašeho hnutí. Krásný nedělní večer

   1. Problém je, že my v Humpolci žádný establishment nemáme.

    Máme tu jen pár lůzrů, co si hrají na něco na co nemají.
    Ale nějak mě to u vás nepřekvapuje, že to čtete úplně špatně, nejdřív si zjistěte význam toho slova, pak se s ním ohánějte. Tak že mimo jako vždy Ovčane 😂😂😂

    Příjemnou klidnou letní noc, všem lidem dobré vůle😉

    1. Děkuji! Váš soud beru jako pochvalu. Kdyby mne někdo Vašeho formátu, komu nedělá problém urážet lidi, které ani nezná, chválil, to by byl pro mě důvod k zamyšlení… Ale aspoň jedno jste se naučil/a – závěrečnou kapku jedu nahradit hezkým přáním. A to za to stálo. Pěkný den.

 7. Tak jsem si dal den a kousek v offline a ono tady zatím zaznělo vše, co bylo třeba říci:

  Dilema nad tím, zda umožnit, nebo neumožnit anonymní příspvky pod články. To téma se vrací už více než 10 let. Bylo kolem toho už mnoho debat a různí lidé se nám snažili vnutit, jak je to správně.
  Zůstane to tak, jak to je.

  Mazání a cenzura. Pro ty méně chápavé, i pro ty, co chápou, ale využívají každou skulinku ke svému křiku, pláči, obviňování, ironickým poznámkám a vůbec šíření té své jediné a správné pravdy:

  Cenzura na humpoláku není a nikdy nebyla. Naopak. Jsme otevřené médium. Pod články mohou čtenáři debatovat dosytosti.
  A pokud má kdokoliv pocit, že diskuse nestačí, pošlete nám text na mail redakce@humpolak.cz – zveřejníme ho.

  Mazání – nepleťe si to s cenzurou, a nesnažte se kroutit pojmy.
  Pravidla platí všude, humpolák nevyjímaje. Protože jde o ryze soukromý prostor tvořený, placený a spravovaný dobrovolníky bez nároku na jakoukoliv odměnu, budou tu platit pravidla která nastaví redakce. Opakuji se, ale demokracii neprovozujeme.

  Co dělat (nedělat) aby příspěvky nemizely. Jednoduché. Dodržujte soubor pravidel nazývaný „slušné vychování“, pro prostředí internetu shrnutý pod pojmem „NETIKETA“.
  Dalším důvodem pro odstranění příspěvku může být konflikt se zákonem – něco prostě smazat musíme, protože nám to zákon nařizuje.

  Závěrem: díky čtenářům za přízeň a slušné chování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nebeské

Po Čvc 19 , 2021
Jako poděkování čtenářům, pro zpestření letního dne, jen tak přinášíme soubor 4 fotek Humpolce z pohledu, který se nenaskytne každý den.

You May Like

Témata