Humpolecký Bernard Fest spojí Petra Jandu s jeho dcerou Martou

9

Již osmnáct let se do Humpolce na Bernard fest sjíždí řada pěveckých hvězd, ale i úspěšných kapel. Letos jeho návštěvníci uvidí třeba Tři sestry, Mandrage a na akci vystoupí i písničkář Tomáš Klus.

Mezi další umělce patří Skyline, No Name, Olympic a další. Festival začíná v pátek a končí v sobotu 23. června na humpoleckém Horním náměstí.
Za tahák pořadatelé považují spojení Petra Jandy a dcery Marty. "Povedlo se nám domluvit, aby zahráli Olympici a hned po nich zazpívala na jevišti Marta Jandová se svou skupinou Die Happy," vyzdvihl pořadatel akce Zdeněk Mikulášek.
Festival nabídne různorodou škálu hudebních stylů. "Snažili jsme se oslovit široké spektrum návštěvníků. Třeba skupiny Nebe nebo Kašpárek v rohlíku nejspíš vyhledá mladší věková skupina. Nabízíme i kapely typu Tři sestry pro fajnšmekry," uvedl Mikulášek, který vyzdvihl i dechovku nebo kapelu z Jedličkova ústavu v Praze The Tap Tap.
Páteční program odstartuje v 15:00 skupina Nebe, tu po hodině vystřídá Kašpárek v rohlíku. Svůj um předvede také pražská kapela Sto zvířat, která potěší vyznavače stylu ska. Diváci uvidí i Petera Nagye.
Sobota se rozjede v deset hodin ráno. V doprovodném programu nebudou chybět například pivní soutěže, ohňostroj a méně známé taneční skupiny.
Jednodenní vstupenka na Bernard Fest vyjde na 290 korun, dvoudenní o stokorunu více. Druhá zmiňovaná přitom bude slosovatelná o zajímavé ceny, například zájezd nebo LCD televizi.

Bernard Fest

pátek 22. června
Nebe 15.00
Kašpárek v rohlíku 16.00
Sto zvířat 18.00
Peter Nagy 20.00
Tři sestry 22.00
Mandrage 23.45

sobota 23. června
Muzikanti z jižních Čech 10.00
The Tap Tap 12.00
Tomáš Klus 14.00
Skyline 16.00
No Name 18.00
Olympic 20.00
Die Happy 22.00
Kyvadlo 23.45

Marta Jandová v Hlasu ČeskoSlovenska

Na festivale v Humpolci zazpívá i Marta Jandová.|

Zdroj:http://jihlava.idnes.cz/bernard-fest-pelhrimov-07o-/jihlava-zpravy.aspx?c=A120620_1794669_jihlava-zpravy_dmk

Axl

9 thoughts on “Humpolecký Bernard Fest spojí Petra Jandu s jeho dcerou Martou

 1. Myslím si,že přesunem na červen se přerušila tradice a lidé se budou hrozně divit,že v srpnu nebude nic.Navíc v Brodě je slavnost piva Rebel,takže to vnímám jako krok podivným směrem

   1. Přesun byl výborný nápad a letošní fest byl nejlepší ze všech 18ti ročníků. Bravo Stando a spol.

     1. Taky souhlasím.Tohle byl určitě nejlepší ročník ze všech na kterých jsem byl. Jen nevím jakými kapelami to chce Standa příští rok překonat 🙂
      Jirka Čáp

     2. No to je pravda. Ale chtělo by to něco komerčnějšího,co přitáhne víc lidí. Třeba Metallica,Iron Maiden,Motley Crue,Motorhead,Linkin Park,Korn a podobně 🙂 🙂 🙂

 2. Jen taková zajímavost. V aktuálním čísle časopisu Spark je rozhovor se slavnou britskou deathmetalovou kapelou Napalm Death a ti tam mimo jiné říkají,že už řadu let je Bernard jejich nejoblíbenější pivo a naopak nejhorší jsou podle nich Krušovice. Takže tip na kapelu pro příští ročník 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Večer tříkrálový aneb cokoliv chcete

Čt Čvn 21 , 2012
Pozvánka na divadelní večer do Ledče nad Sázavou. Plakát akce v článku.

You May Like

Témata