Bernard podporuje Humpolec a okolí

Rodinný pivovar BERNARD dlouhodobě podporuje partnery z Humpolce a okolí. Jde o různá sdružení, sportovní oddíly či neziskové organizace.

Deset haléřů z každé prodané lahve Humpolecké jedenáctky putuje na rozvoj humpolecké kopané. Významné je i partnerství s AMK Zálesí při pořádání autokrosových soutěžích, Školním statkem Humpolec při jezdeckých závodech Zlaté podkovy a CIC, ale i sportovními oddíly TJ Jiskra Humpolec (hokej, atletika, stolní tenis, basketbal, šachy…).


Důležitá je také podpora soutěže o nejtalentovanějšího žáka a studenta města Humpolec nazvaná Mládí. Pivovar byl jejím zakladatelem a nyní je jejím hlavním garantem.


Velice dobrá je spolupráce s Městem Humpolec při pořádání hudebního festivalu, jehož patnáctý ročník se připravuje na druhý víkend v srpnu pod novým názvem BERNARD FEST.


Pravidelně pivovar podporuje Český svaz rybářů, Sbor dobrovolných hasičů, Dětský domov Humpolec, ale i Domov blahoslavené Bronislavy. Pro základní i střední školy pivovar pořádá besedy se známými a úspěšnými sportovci.


 


„Plánujeme besedu pro střední školy s olympijským vítězem Davidem Kosteleckým, který již svoji účast přislíbil“ doplňuje informace o spolupráci pivovaru s partnery z Humpolce spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard a dodává: „Součástí podpory regionu je i nový způsob rozdělování finančních prostředků formou losování. Každý měsíc vylosujeme z došlých žádostí o finanční podporu různých občanských, sportovních a kulturních záměrů jednoho nebo několik subjektů, jimž věnujeme celkem 10 tisíc korun.“


 


Konec tiskové zprávy


 


 

Čtěte dále:   Kuchařky z Vysočiny o titul BernardChef

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nerovné podmínky

Pá Úno 6 , 2009
Bývalý hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil říká, že díky snaze sociálních demokratů o zrušení poplatků u lékařů vzniknou na Vysočině nerovné podmínky. Toto své prohlášení zaslal (krom jiných regionálních periodik) do redakce internetového deníku Vysočina-news.cz, který jej zveřejnil v plném znění bez redakčních úprav – stejně jako reakci současného hejtmana […]

You May Like

Témata