Bernard Fest 2013

12

Termín pro Bernard Fest 2013, program se připravuje

Program

21.-22. června 2013 v Humpolci

Pátek
 • PROGRAM se připravuje, ale některé vystoupení již můžeme potvrdit.
 • 18.00
 • 20.00 – Lucie Bílá
 • 22.00 – Wohnout
 • 23.4
Sobota


Změna programu vyhrazena.

Čtěte dále:   Bernard Fest 2024 bude

Petr

12 thoughts on “Bernard Fest 2013

   1. Pro Ivetku bych byl.Byl by to její několikátý comeback a třeba by jí konečně vyšel. Navíc by se mohla zadarmo nalejt 🙂 Jirka Čáp

    1. Pro Křupany, Jézedáky a Bolšouny, se dělá MOC špatně. Jinak FEST vždy VÝBORNEJ !!!! A hlavně PIVO

     1. Ale no tak…Na „Křupany, Jézedáky a Bolšouny“ původní záměr pořadatelů jistě nemyslel, je to jistě spíše pro lidi jako Vy, kteří mají jasno:-)

 1. Klesající úroveň „rádoby Festivalu“ v posledních letech, očividně pokračuje i v tomto ročníku. Snad to bude vyváženo zvýšením vstupného a ceny „piva“.
  Naštěstí se pro hudbymilovného fanouška přestěhoval jeden z nejlepších letních festivalů do Světlé nad Sázavou, a tak se mohou ti co neradi daleko cestují přesvědčit o tom, jak má hudební festival vypadat.

 2. Méně známí a tudíž levnější interpreti a o dvě koruny levnější pivo na stánku, nealko za deset a uvidíte tu návštěvnost klidně i v srpnu,tedy v původním termínu,na který byli lidé zvyklí.

 3. Skvělej Klus a výbornej Muller od dvou resp čtyrech a debilní Wanastovky v „hlavním čase“ prosím pěkně kdo o tom takto rozhodl ? V pátek se člověk vypije, v sobotu má dopoledne kocku a tak na fest se dostane zase až tak kolem páté-šesté, kdy se udělá o trochu líp aby se mohlo zase pít, tak že bych si, alespoň já, představoval nadupanej program od šesti do jedný. O to, co je fakt dobrý přijdu, páč to je od dvou a čtyř. Chjo.
  Lucku Bílou bych zrušil, za ní by byly 4 jiný fakt dobrý kapelky, super by byl Kryštof – za mně !!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Za sovím houkáním na Křemešník

Út Úno 26 , 2013
Sovy patří stále mezi tajemné obyvatele naší přírody. Díky jejich skrytému nočnímu životu se s nimi ve volné přírodě setkáváme spíše náhodně. Čtěte dále:   Bernard uvařil na svátky dvě speciální piva

You May Like

Témata