Bernard opravdu míří do senátu

9

Stanislav Bernard bude skutečně kandidovat v podzimních senátních volbách. Jeho kandidaturu potvrdili členové sobotní krajské schůze ODS ve Velkém Meziříčí.

Podle krajského manažera ODS Jaroslava Makovce měla velký vliv na rozhodnutí Bernardova osobnost. Podle něj se jedná o známého a úspěšného člověka s bohatými zkušenostmi s komunální politikou.


Stanislav Bernard kandiduje za ODS jako nestraník, volební kampaň si proto povede sám. Dvaapadesátiletý podnikatel z Humpolce se nechal slyšet, že bude-li zvolen, rád by přispěl ke zjednodušení daňového systému. Také se chce pokusit prosadit zajímavé projekty z obvodu.
 


(Zdroj: Pelhřimovský deník)

Čtěte dále:   Nové vzdělávací metody na Humpolecku

myska

9 thoughts on “Bernard opravdu míří do senátu

 1. Ha, daňový systém. Myslím, že už toho pro sebe udělal dost – alespoň v oblasti zvýhodnění malých nezávislých pivovarů, mezi které už dnes Rodinný pivovar Bernard nepatří.
  Člověk by měl dělat, co umí. Ne se všude cpát a nic dotáhnout do konce.

 2. nevim,co jsou bohaté zkušenosti s komunální politikou,pokud vím je druhé období jako zastupitel…to první kandidoval jako nestraník za US-DEU…v roce 2006 v době parlamentních voleb psal do lidoveckého občasníku Kliďas.Trochu mi připadá,že se politicky hledá,kam se přidá.
  velmi bych si ho vážil,kdyby šel jako nezávislý,ale přijmout kandidátku od ODS,v době všeobecné nespokojenosti je trochu podivné…

 3. Nemá nejmenší šanci, navíc s tou svojí tváří chronického alkoholika toho daleko nedocílí.

  1. Nevím, nevím, pan Bernard by měl raději dobře vařit pivo, než hloupě tlachat v senátu, který je mimochodem pouhá pijavice v tomto státě. Ale proč nezkusit lehce a bez rizika získat tučný příjem?

 4. Bóžínku, kolik už toho tenhle člověk pro vás humpoláci předposraní a závistiví udělal! To, že chce zase nést svou kůži na trh vám může jenom prospět. Mimochodem, asi je tzv. „za vodou“, takže kecy o nějakém obohacování jsou jaksi mimo. Pomník na rynku byste měli postavit!
  Budte rádi, že ho máte.

  1. Tak zaprvé, nikdo z obyvatel Humpolce pro tebe neni ,,humpolák,, a už vůbec ne předposraný. Jediné a správné oslovení je ,,humpolečan,,.Zadruhé, to že ponese svoji kůži na trh je jeho problém a že to pro Humpolec nebude vůbec nic znamenat dokazuje ta senátorskomafiánská mašinérie.Bezpochyby za vodou je a jak k tomu dospěl to se také ví, a pozor není to z mé strany žádná závist.Jsem přející a i panu Bernardovi přeji jen to nej a místo nějakých soch na náměstí by bohatě stačilo aby ,,pivní slavnosti,,byly pivními slavnostmi tak jako v jiných městech tz. prezentace několika pivovarů, nenásilný a na úrovni program.V Humpolci se vše odehrává pod značkou Bernard.

  2. Tak z toho jsme určitě posraní,že Bernard je v Humpolci,to teda opravdu sedíme z toho na prdeli!!!Proč teda lezl do předposraného a závistivého Humpolce,proč nevaří pivo v Opavě a v tom hnusném špinavém kraji?chtěl bych vidět jediného Humpolečana který věří tomu že to všechno dělal a dělá pro Humpolec a posraný lidi!snad se prober, byl by magor,podívej se nad fotbal,ty komunistický kecy jak to dělá pro ostatní si nech do školky!

 5. Pravidelně volím ODS a ani v tomto případě neudělám výjimku, i když Bernard mi není nijak milý. Každopádně je to lepší volba, než odborář Štěch.

  1. Pravidelně volím ČSSD a opět podpořím odboráře Štěcha,není to výhra,ale nechci svoji jinou volbou přispět k ještě větší modré převaze v Senátu…a tím i k možnému neprojednávání některých zákonů v této komoře parlamentu.Viz. tzv Topolánkův batoh…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Násilná loupež v Humpolci

Út Úno 19 , 2008
– a další krimi střípky Čtěte dále:   Pivní sudy létaly vzduchem. Podívejte se, co se dělo na pouti v Píšti

You May Like

Témata