Násilná loupež v Humpolci

8

– a další krimi střípky

Neznámý pachatel dne 15.2.2008 v době od 17:00 do 20:00 hodin poškodil postříkáním tmavou barvou fasádu venkovní zdi rodinného domku v Humpolci. Způsobil tak poškozenému majiteli domu škodu ve výši nejméně 15.000 korun.


Opět dosud neznámý pachatel dne 16.února krátce před půlnocí napadl na křižovatce ulic Na Kasárnách a Nerudova třiašedesátiletého muže, kterého povalil na zem, prohledal jej a z náprsní kapsy bundy mu odcizil z peněženky finanční hotovost ve výši nejméně 400 korun a platební kartu České spořitelny. Poškozenému způsobil tržně zhmožděnou ránu na pravé strany hlavy v délce 8 cm s dobou léčení nejméně 8-10 dnů.


A další neznámý pachatel odcizil ze sklepní kóje panelového domu v ulici Na pánské jízdní kolo. Zloděj vnikl do vstupní chodby domu, poté se dostal do prostor kočárkárny, kde vypáčil dveře u sklepní kóje a z této poté odcizil horské jízdní kolo. Odcizením kola vznikla škoda ve výši 8 tisíc korun, na poškozených dveřích pak škoda ve výši 1.500 korun.


Aby to nebylo tak jednotvárné, znovu tu máme zběsilou jízdu s alkoholem za volantem.V pondělí 18.února, dvacet minut po 20. hodině jel řidič vozidla Škoda Felicia combi směrem od zimního stadionu přes silnici I/34 ulicí Hálkova. Pětačtyřicetiletý řidič nezvládl řízení a v ulici narazil do zaparkovaného vozidla Ford Escort. Hlídka policie následnou dechovou zkouškou přístrojem Dräger naměřila hodnotu 1,95 promile alkoholu v dechu. Řidič se podrobil lékařskému odběru vzorku krve v Nemocnici v Pelhřimově. Hmotná škoda byla vyčíslena na 50 tisíc korun.

myska

8 thoughts on “Násilná loupež v Humpolci

 1. Pryč z Humpolce, stáváme se nejrizikovější město na Vysočině. Vzhlede na přepočet obyvatel.

 2. Za to všechno můžou převážně cikáni, Ukarjinci a jiní imigranti z východu. Policajti na všechno serou, ani nevystčej prdel z té své předražené pracovny a starosta raději podporuje sportovní haly a kriminalita ho nezajímá.

 3. (pátek,sobota)
  Proto už raději jezdíme bavit se někam jinam než se bát kdo nás v Humpolci napadne jako se nám to už jednou stalo….

  1. To, že policie v Humpolci na ulici není vidět, je pravda. Vždyť sami policisté říkají, že si chodí do služby pro peníze a né riskovat, že dostanou přez čumáky. A starostu bych z toho neobviňoval, je to spíše starost vedení policie, která nereaguje na žádné stížnosti na činnost svých zaměstnanců. S.P. PS – je ještě vůbec v Humpolci policejní služebna?

   1. není to pravda,Město může za to,že v Humpolci je největší kriminalita na Vysočině!to bylo keců o zaměstnanosti,přílivu pracov. příležitostí pro občany.Ale které občany?Humpolečany?ne,pro OTO (občany trvale opálené) a další verbež,co kradou přepadají… Humpolec bylo klidné pohodové městečko,teď ?ráj kumpánů,zlodějů …a bude hůř!

 4. A zase rušný víkend v Humpolci…už je hůř…….co ta krvavá čára od tipsport baru k červený elektře….žije dotyčný ještě vůbec???

 5. Jestli to pujde v Humpolci takhle dál tak zbrojní prukaz skupiny E to jistí (E – k ochraně zdraví, života nebo majetku,)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rozhovor s humpoleckým starostou

Út Úno 19 , 2008
Pelhřimovský deník zveřejnil rozhovor se starostou města Humpolce – Jiřím Kučerou. Mimo jiné se ho ptal na to, co se za jeho dosavadního funkčního období městu podařilo a co teprve na svůj dobrý výsledek čeká.

You May Like

Témata