Bernard v Humpolci oslaví Mezinárodní den čokolády pralinkami s pivní pálenkou

Čokoládovými pralinkami s pivní pálenkou oslaví v úterý třináctého září Mezinárodní den čokolády humpolecký pivovar Bernard.

Pralinky vyrábí renomovaná česká čokoládovna Janek v Uherském Brodě podle receptury vytvořené výhradně pro Rodinný pivovar Bernard. „Čokoládoví mistři zde bonbon z hořké čokolády plní jemnou čokoládovou ganache s Pivní pálenkou Bernard, té je v náplni více než šestadvacet procent,“ uvedl mluvčí pivovaru Radek Tulis.

Novinku pivovar představí na Mezinárodní den čokolády, tedy 13.
Novinku pivovar představí na Mezinárodní den čokolády, tedy 13.

Pralinky s Pivní pálenkou Bernard budou v prodeji od třináctého září v e-shopu. „Náplň je sametově jemná, zároveň má grády, je to opravdový chuťový zážitek,“ říká marketingový ředitel Tomáš Lipták k novince, která může být třeba dárkem pro milovníky čokolád.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/bernard-v-humpolci-oslavi-mezinarodni-den-cokolady-pralinkami-s-pivni-palenkou-2.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Legendární salám gothaj

St Zář 14 , 2022
Vyrábí se desítky let a vyrábí se stále stejně. Salám řečený gothaj je v podstatě česká legenda. Obsahuje maso, sádlo, směs koření, naopak neobsahuje alergeny a je tepelně opracovaný. Pojďme ho společně rozkrojit.
Legendární salám gothaj

You May Like

Témata