Bernardova cena míří do Polska

4

Zaplatíme jim s manželkou dovolenou. Přispějeme na život. Pomůžeme uhradit dluhy. Dáme na rok pivo zdarma jejich polskému zachránci. To jsou jen některé nabídky, které přišly do redakce MF DNES poté, co popsala strastiplný návrat chudé rodiny z dovolené z Polska od Baltu. Tam zamířili na tři dny, aby děti poprvé viděly moře. Autem, ve kterém tam spali a které se jim po cestě zpět do Čech rozbilo. Tři dny zůstali bezradně stát na polské dálnici, než jim někdo byl ochoten pomoci. V Čechách se nyní zvedla vlna solidarity lidí, kteří chtějí rodině pomoci i se splacením dluhů či zaplacením koníčků pro tři syny.


„Velice rádi bychom s manželkou nabídli rodině uhrazení pobytu u moře včetně stravy a malého kapesného,“ napsal například Lukáš Hůlka z Prahy. Pivovar Bernardzase shání kontakt na Poláka, který rodině pomohl, když jim auto zůstalo stát na odpočívadle, a po třech dnech je vysvobodil – postaral se o odtah i ubytování v hotelu. „Rádi bychom mu udělili Bernardovu cenu, což je pivo na rok zdarma,“ napsal Zdeněk Mikulášek z pivovaru. 

Celý článekj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/polsko-dalnice-cesi-dovolena-auto-porucha-manzele-mf-dnes.A190725_212037_domaci_tho

Axl

4 thoughts on “Bernardova cena míří do Polska

  1. Ten polský řidič si uznání asi zaslouží, ale ti lidi určitě ne. Pokud si za třicet tisíc koupíte staré sedmimístné auto, tak přece musí být každému jasné, že je to vrak – nejspíš na náhradní díly. A vydat se s ním s dětmi k moři do Polska může jen totální hazardér. A pokud si k tomu ještě nezařídili ani kvalitní asistence u své pojišťovny pro takové auto, tak jsou to s odpuštěním úplný trotli, kteří nezaslouží politování !

      1. Podpora lidi neschopnych se postarat sami o sebe a nest zodpovednost za svoje konani ma u nas tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Memoriál Františka Jokla a Libora Kocmana

Pá Čvc 26 , 2019
Sobota 27.07.2019

You May Like

Témata