Celkový stav evidence obyvatel k 31.12.2015

40

Počet občanů přihlášených k trvalému pobytu k 31.12.2015 – pouze st. občanství ČR a orientační počet občanů v obcích ve spádovém území k 31.12.2015 – pouze platný trvalý pobyt občana ČR

icn urad

Počet občanů přihlášených k trvalému pobytu k 31.12.2015 – pouze st. občanství ČR

  

   Stav        

Humpolec včetně místních částí

10.576

– Humpolec

8.666

– Hněvkovice

364

– Kletečná

161

– Krasoňov

240

– Petrovice

178

– Lhotka

27

– Plačkov

178

– Rozkoš, Vilémov

307+211

– Světlice, Světlický Dvůr

146+50

– Brunka

48

 

Orientační počet občanů v obcích ve spádovém území k 31.12.2015 – pouze platný trvalý pobyt občana ČR

 

Celkem

Budíkov    

315

Bystrá

108

Čejov

558

Hojanovice

99

Horní Rápotice

149

Hořice

189

Ježov

56

Jiřice

884

Kaliště

353

Kejžlice

358

Koberovice

155

Komorovice

176

Mladé Bříště

251

Mysletín

121

Píšť

80

Proseč

76

Řečice

133

Sedlice

138

Senožaty

724

Staré Bříště

58

Syrov

50

Vojslavice

92

Vystrkov

267

Želiv

1.138

 

Petr

40 thoughts on “Celkový stav evidence obyvatel k 31.12.2015

 1. Tak nevím z jakého důvodu se počet obyvatel Humpolce snížil o více jak čtyři stovky, to je celá vesnice. Že by soudruzi na radnici udělali nějakou chybu ? !

  1. Kdo by taky chtěl bydlet ve městě které vede senilní důchodce bez zdravého uvažování ………….. je to už opravdu zoufalý stav.

   1. Téměř nikdo mladý s vyšším vzděláním s možností získat uplatnění ve velkém městě se do Humpolce nevrací. Těch případů jsou desítky, stovky. Uplatnit se ve městě kde si všechno hlídá mafiánská chobotnice jde jen stěží. Smutné. Z Humpolce tak časem bude jen velká vesnice. Jen když se ti dědci zoufale drží dokud udrží poslední prd.

    1. To není pravda. Vidím pravý opak. Kupř. řada mých spolužáků ze střední školy se po studiích na VŠ do Humpolce vrátila.

  2. Vím, že pro níže diskutující to není významné, ale svými, možné neúmyslně, chybnými počty jste tuto „přiblblou“ diskuzi rozpoutal. Soudruzi na radnici chybu neudělali. Počet obyvatel k 31.12.2014 byl 10.612 ks a o rok později 10.576. Jestli dobře počítám, došlo ke snížení počtu o pouhých 36 obyvatel. Ale to zajisté pro stále stejné a objektivní příznivce pana starosty není důležité!

   1. Odhlédněme od osobních anymozit a tažme se, proč se ve městě proslulém jako Město pro Business počet obyvatel nezvyšuje? Proč tomu není právě naopak? Proč Humpolec, neoddiskutovatelný lídr prestižní ankety Hospodářských novin, co do počtu obyvatel raketově neroste? Není ta tolik občanstvu předhazovaná anketa vlastně jen velmi přeceňované nic? Pokles obyvatel a stagnace občanské vybavenosti nejsou ničím jiným než dokladem úpadku, v lepším případě těžké stagnace. Bohužel.

    1. Včera jsem šel po Humpolci a všude samá těžká stagnace … skoro Chánov…občanská vybavenost prostě hrůza. Co třeba porovnat úmrtí ,narození ,nově nahlášení atd.. Pokud vím tak všechny parcely jsou prodané a další se chystají, kdo je kupuje?

    2. Bohužel. Těžkou stagnací lze nazvat i dlouhodobý pokles počtu obyvatel všech ostatní větších měst na Vysočině. Do loňského roku byl, dle údajů statistického úřadu, jediný Humpolec, kde počty obyvatel meziročně pravidelně stoupaly. Až letos tomu tak není. Asi máme líné chlapy! Samozřejmě vyjma krajského města Jihlavy, která si stoupající trend v počtu obyvatel mezi obcemi na Vysočině, jako jediná udržela i v loňském roce. Nevím, proč nás ostatní humpoláky, kteří jsou v našem krásném městě šťastní a spokojení neustále otravujete vaším škarohlídstvím. Nedovedu si představit, kdyby se Humpolec umístil v této anketě na posledním místě. To by byl teprve řev! Ale nadávat a zpochybňovat, že je rodné město v něčem nejlepší, to může opravdu jen blbec!

     1. Není to tak, že nás ostatní humpoláky Vy neustále otravujete nepodstatnými nesmysly, které vydávate za svá velká vítězství? Chápu, jsme jen SRÁČI.

     2. Tak to jste vy! Pořád jsem nevěděl ke komu to starosta směřoval! Ještě že jste se k tomu titulu přihlásil.

     3. No, kdyby ti borci, co to natočili uveřejnili celý „výstup“ pana Kašpara, tak by na to asi každý nahlížel jinak. Ale k tomu oni nejspíš nemají odvahu. Počínají si jako béčkoví bulvární novináři. Vyrobí si sestřih, tak jak se jim to tendenčně hodí.

     4. Proč se netočilo oficiální video? Aby nebyly důkazy? Pak kdo je tady sráč?

     5. Doufám, že po tomto výstupu najde sama slavná ODS v čele s Fialou dost sebereflexe a starostovi „doporučí“ aby odstoupil – např. ze zdravotních důvodů ! Je už jen hanbou pro celý Humpolec ! Fuj….

     6. Tak v diskuzich na humpolaku je opet živo, ale to samozřejmě není důvod k abdikaci. Pan Kašpar si asi svojí aktivitou a pomluvou zasloužil i možná razantnější označení než tolik diskutované slovo…V celém divadle bohužel hraje nedustojnou roli, kdy plní funkci obecního kašpara a jeho aktivita je zneužita skupinou, která – k jejich úžasu – neobsadila radnici. Uznávám, že to, jak je starosta ztrapnil po volbách se těžko kouše. Byl to od něj tzv. majstrstyk, ale bylo opravdu lepší, tak nějak to vstřebat a soustředit sílu na příští volby a věnovat se konstruktivní kritice. Takto z toho vznikl totální hysterický zmatek, není poznat co je důležité, a co je jen projev neuspokojenych ambicí. Z tohoto zmatku bude do budoucna těžit starosta.

     7. Proč Václava neustále urážíte? Protože není také křivák ale rovný chlap?

     8. Rovný chlap, který léta kandidoval za nástupnickou stranu KSČ. Nechte Vaška v klidu a míru.

     9. No, a teď se nedávno a se vztyčenou hlavou a rovnými zády stal členem místní organizace ČSSD! Je to přece jen rovnej chlap!

     10. Přihlášku do sociální demokracie si může podat každý, který má názory a postoje v duchu této strany. O přijetí rozhoduje členská schůze a zájemce musí přijít představit se osobně. Žádné velrybářské nábory místní organizace nedělá. Tolik na vysvětlení. Zbyněk Loskot

     11. Kašpar byl odstraněn z kandidátky KSČM soudruhem Vystrčilem, novodobým kapitalistou s rudou knížkou v kapse fialového sáčka. Dlouholetým to velkým byznyskamarádem rádobypravicového starosty Kučery. Skutečná pravice je v Humpolci jen TOP09. Ta se také jediná nezúčastnila komické volební vložky stran národní fronty, které účelově nastrčily na poslední chvíli do čela kandidátek ženy. To byl jeden z Kučerových kroků jak zlikvidovat nechtěnou Štěrbovou. Na víc už tento prznitel pravicové politiky bohužel nemá, jen si uhlídat s vypětím sil svoje křeslo. Zlatý Koten!

     12. Neříkám, že jsem příznivcem p. Kučery, nicméně rozhodně v demokratické zemi nelze nikomu upřít to, že i ze zadní pozice na volebním lístku dostal velký počet hlasů, které ho katapultovaly zpátky do zastupitelstva.

     13. Nicméně coby člen (rádoby)pravicové strany oprášil model bezopoziční demokracie. To je s pravicovým postojem absolutně neslučitelné. Je jedno zda vládne jedna strana (40 let KSČ) nebo jeden blok stran. Bez kontroly opozice to není demokracie, ale kmenový režim potentáta někde z rozvojového světa. Jasně a čistě nevyvrácená šuškanda ke spoustě kauz a podivných událostí zásadně poškozuje politickou pravici a ženou voliče do rukou nečitelných uskupení. Ten starý pán nic nepřináší a jen politicky škodí.

     14. Ve vší úctě. Ta „stará“ paní a její „melody boys“ není o nic lepší. Pokud by „šuškanda“ a „kauzy“ měly nějaký reálný základ, nevím proč dotyční nepodají trestní oznámení. Sám si dovolím odpovědět – v tu chvíli by se mohlo ukázat, že to není třeba pravda (netvrdím, že nemůže, ale reálné/ hmatatelné důkazy, které nejsou jedna paní alt. pan Kašpar povídala nejsou) a někdo by za podobné bláboly musel nést odpovědnost, případně dokonce postih. To je lepší „kalit“ vodu a střílet ze zálohy – ono se to už nějak do těch voleb doklepe a pak hajdy zpátky na kandelábr.
      Nemám problém s „konstruktivní“ opozicí, ale tvrdím, že, promiňte mi to slovo, do prdele se dá poslat i na úrovni. A tu bohužel rádoby liliově čisté sdružení, dle mého názoru, těžce postrádá.

      frrrr

     15. Řeč byla o diskreditaci pravicové části politického spektra člověkem, který sice nosí odznáček a tričko ale ne už pravicové hodnoty. Ne všichni chceme eurosocialismus.

     16. TOP 09 má v Humpolci tak tři členy. To je opravdu síla na nějakou změnu. Kašpar už minimálně 6let není členem KSČM.

     17. Proč si myslíte že je nutná stranická knížka? Ta nezaručuje že člověk v duchu politiky té které strany skutečně smýšlí a jedná. V Humpolci už dávno běží přezdívka ‚antisociální demokracie‘ pro Namyslův klan, který nosí oranžová trička ale legitimaci ale sociální smýšlení naprosto nemá.

     18. Ale to přece není problém. KSČM a ČSSD mají téměř stejnou politiku……..

     19. Problém to není, jen se tady někdo snaží Václava za každou cenu očernit. On ale za sebou nemá žádné prasárny jako hoši z ODS. Kdyby něco na něj měli, tak to dávno zveřejnili.

     20. Za konstruktivní kritiku byla Mgr. Štěrbová nazvána sráčem. I vy tu přiznáváte, že starosta tu je hlavně proto aby z něčeho těžil. Klidně ve spojení s kriminálníky Kratochvílem a Rackem, když z tho něco kápne. Každý kdo mu překáží v cestě za osobním obohacením je obtížista a sráč.

     21. Kdyby jste byl, jako ostatní veřejnost, na projednávání územního plánu, tak ta nadávka patřila ing. Kašparovi, který jenom prudil a předčasně opustil jednání. Vůbec bych to nedramatizoval….

     22. Ta nadávka od starosty byla jednoznačně mířena i na Mgr. Štěrbovou !

     23. To by Jirka nikdy neudělal, je to gentleman každým coulem !

     24. Tak určitě. Proč to dramatizovat. Co by se asi dělo, kdyby to peprné české slovo bylo adresováno přesluhujícím důchodcům Kučerovi a Namyslovi? Našel by se pak oficiální videozáznam?

     25. Pan Kašpar napadal starostu i v předchozím volebním období. Při veřejném zastupitelstvu ho na základě nepodložené pomluvy označili za „ostudu města“ atd. Nyní bez důkazů a ne poprvé obvinil z korupce. Pan Kašpar standartně startuje na první šlápnutí. Nic moc neřeší nic moc si neověřuje. On ví, že když uvede nějakou „svojí pravdu“ tak se toho někdo chytne. Ono se to dá chvíli snášet, ale ne pořád..

     26. A co bys čekal od někoho kdo se kamarádí s komančem Vystrčilem, kriminálníkem Kratochvílem a kriminálníkem Rackem? Fakáč?

     27. Nehledě na to, co bylo spouštěcím mechanismem té nadávky,
      je tato událost zcela jistě za čarou.

     28. Tak se ještě jednou podívejte na videozáznam. Po levé straně odchází ing. Kašpar a starosta pootočením hlavy komentuje jeho odchod. Jinak to nejde okecat ani když to budou 10x opakovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Bratři Ebenové: Čas holin - koncert

Po Led 11 , 2016
Pátek 15.01.2016 19:30

Témata