Petr

15 thoughts on “Celorepubliková stávka pedagogů ve středu 6. listopadu 2019

  1. No kdyz jim to slibili a nesplnili, tak je celkem chapu. Neresim ze 80% z nich si to nezaslouzi, pac stejne lip ucit nebudou.

 1. Stávkují jen ubožáci.Obyčejný dělník si tohle nemůže dovolit.Tak atˇ se na učení vykašlou a jdou do kolbenky makat na tři směny,dvacet dní dovolené,buzerace,stres,zahraniční dělníci atd.

   1. Ne nebudu,ale určitě bych byl trochu soudný a nestávkoval za každou cenu.Myslím tím pamatovat na rodiče dětí,kteří si musí zajistit hlídání.A hlavně,když stávka,tak všichni.Prostě trapná stávka.

    1. Obě školy byly v době stávky normálně otevřené a děti do školy mohly klidně jít. Taky jich tam spousta přišla a školy se o ně samozřejmě postaraly. Zjistěte si fakta, takhle jste se ztrapnil vy sám

  1. Dělník asi nebude zasvěcen do reality. Letos v lednu mělo být navýšení slíbených 10% do tarifů a 5% do odměn. Ale přímo do škol dorazilo pouze 10%. To je důvod nespokojenosti učitelů, protože slibům dávno nevěří. A toto se může stát opět. Jde jim především o princip.

 2. Mnoho učitelů je trpných a neumí si zjednat pořádek přirozenou autorito, protože na to bohužel nemají koule…. Přidal bych jim 10 % , ale změnil bych komplet jejich odměňování. Padesát procent do tarifu a 50 % dle výsledků každého, tak jak zvládá výuku, práci s dětmi, jak si umí udržet autoritu a pořádek atd. Jedině tudy vede cesta k tomu, aby konečně začali učit a přestali jen přednášet a vymlouvat se na špatné děti a rodiče ! Socialismus v jejich odměňování, který např. na Hálkovce zavedl už Kučera, nikoho k lepším výsledkům a zvýšené iniciativě nedotlačí. Kdyby se takto chovali soukromé firmy, tak zkrachují…..učitelé místo toho natahují ruce pro další prachy, ale nikdo z nich neřekl, co za ty peníze navíc, nabízejí oni…..a to hodně smutný a trapný příběh.

  1. Tak určitě. Většina učitelů nemá koule. Stačí se podívat na seznam učitelského sboru na stránkách školy. Většina jsou ženy.

  2. Podívej se, kolik máš chyb v pár větách.
   Omlouvám se, za to nemůžeš Ty, ale učitel…..Měl Tě nechat propadnout!

   1. Mnoo nevim ktery debil kdy vymyslel hlasku „mit na neco koule“.
    Pokud by se melo jednat o varlata, tak ta kulata rozhodne nejsou.
    Jinak pedagogum by meli predevsim zvysit pravomoci, aby alespon trochu
    mohli zmirnit nasledky toho, co napachala rodina.
    Osobne bych za soucasneho stavu jako ucitel sel brzo sedet, bo bych ty
    rozmazleny parchanty rezal jak Igor Hnizdo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Hlasujte pro Vysočinu!

Út Lis 5 , 2019
Je Vysočina krajem vašeho srdce? Hlasujte pro ni a vyhrajte

Témata