Petr

50 thoughts on “Radniční listy

 1. Tak nevím Hugo před 2 roky revitalizovalo břeh rybníka Dvorák, město to nestálo ani korunu, přesto nebo právě proto to koalice smetla ze stolu. Hugo dostalo přes prsty, že si dělá kampaň.

  A dnes 7 měsíců před volbami stejná koalice provede revitalizaci rybníku Pařezáč v Plačkově za 5.000.000,- korun a všichni jásají.

  Asi to nechápu….

  1. A hlásala snad madam Kukrechtová že participativní rozpočet je také nápad Huga, když ho dva roky hlasitě propaguje? Ne nikdy. Koalice nic kloudnýho nevymyslí, jenom krade nápady opozici /viz.předvolební program Hugen/ a vydává je za svoje. Vítejte mladá generace. Hugo a Stan na radnici! Dinosauři bez nápadů pryč!

   1. Jednotný vizuální styl, mělo HUGO též jako jediné ve volebním programu, ten zbytek stran si musel googlit co to vůbec znamená😂😂😂

  2. Jo a za nápad přírodního koupálka Hugnám 👍🏻 bez nich by k revitalizci Pařezáče nikdy nedošlo, to je fakt.

   1. Za 5.000.000,- revitalizace Pařezáče, který je ve vlastnictví Kinských?

    Pěkně předražená předvolební kampaň!!!

     1. Humpolecké moře asi těžko, když to nemá poradny přítok a navíc spoustu dalších komplikujicich okolností.

  3. Jestli ono taky nejde o to, ze na Pařezáči se historicky koupe polovina Humpolce, zatímco Dvorák už je léta krmný rybník rybářů a vleze do něj maximalne nějaká hugobiomatka. To je jedna věc. Druhá věc – pockejme na to, co na Pařezáči za těch 5mio dostaneme. U Dvoráku jsme toho dostali věru málo, takže bych to bral jako lacinou investici do kampaně.

   1. Namísto bytů pro starý nebo mladý rodiny, se tady vyhodí 5 miliónů za pár mol a laviček u Pařezáče?
    Přírodní rybník bude přírodní rybník, ten není potřeba vykachličkovat.

    Kde jsou byty pro rodiny.

    Rozkrádají se zde peníze ve velkým a krom pár jedinců, kterým to vadí, je zbytek lhostejný. Pak se nedivte, že nejsou městský byty.

    1. Prostě jaký si to uděláš, takový to máš. Každý sám je strůjcem svého osudu, bez ohledu na to zda na radnici či Hradě sedí Petr nebo Pavel. Spoléhejme sami na sebe, tam je třeba začít. Ano, mnohdy to bolí, je to nepohodlné, nezdravé atd. Ale funguje to.

    2. Má se stavět bytový dům poblíž hasičárny pokud to nevíte. Tam bude pár bytů.

     Jestli jich chcete více v Humpolci, podpořte levicové subjekty ve volbách.. Pravice toho moc nepostaví. A jestli vůbec bude dost peněz

   2. Hugo lidé jsou první aktivní lidé v Humpolci, kteří udělali něco pro lidi, starají se o to několik let a zaplatili to ze svého.

    Kdyby každý byl tak aktivní jako Hugo tak veřejný prostor vypadá úplně jinak.

    Nebýt jejich nápadu s rekultivací Dvoráku, tak se v Plačkově nic neděje. Bohužel nevím jestli 5.000.000,- korun není přemrštěná částka.

    Hugo je kreativní a má nápady, které dinosauři nikdy mít nebudou, jelikož ti tam sedí kvůli penězům a penězovodům.

    Co udělali kdy Kratochvíl, Brukner či Kukrechtová, ve svém volném čase a za své peníze pro Humpolec?
    Ukažte mi jednu jedinou věc, předem děkuji.

    Kritizovat umí každý, ale Hugo nám zde dlouhodobě představuje spousty nápadů jak lepšit Humpolec. Toho si važme. Mrkněte na poslední zastupitelstvo, tam jasně vidíte, že jejich znalosti suverénně převyšují vedení radnice.

    Těším se na volby😉

    1. Velmi se těším – na povolbách. Na stav, kdy do nebes vynášení, mladí a nadějní, jurodiví zastupitelé za Hugo&Stan hravě zvládnou běžnou denodenní agendu spojenou s vedením města a udrží tempo chrlení nápadů a inovací.
     Fakt se těším.

     1. A také se může stát, že největší nepřítel může být koaliční partner

     2. Ano, nejednou jsem zazil prekvapene, protazene obliceje, kdy vitez voleb najednou stal proti lidem, na ktere predtim jen hartusil a meli zasednout k jednani o budouci spolupraci. Z pozice pozorovtele je to zabavne divadlo.

     3. Františku, to teda asi je. Tak uvidíme na podzim jako. :-))

     4. pokud Hugo vyhraje. Nemusi mit nejvic hlasu a uz vubec nema koalicni potencial….

     5. Nesouhlas. Hugo koaliční potenciál má, dokonce obrovský. Jenom ne s ODS. Co ale Stan, Ano s Pí. Štěrbovou, ČSSD??

     6. no myslet si to taky musi zminene strany, ne jenom Hugo

    2. Nápady může představovat, v tom HUgo nikdo nebrání, ale neznamená to, že automaticky budou jejich náměty a návrhy přijaty a ihned řešeny.

    3. Pokud Hugo vyhraje, bude mít tvář na starostu? Voplakal to nebude, ten bohužel odstoupil i z předsedy kontrolního výboru. a to s naprostým fiaskem. Takže jeho nominace padá.
     Možná architekt Machek by mohl uvažovat o této pozici, ale přiznejme si, že starostování není tak lehké, jak se může zdát z opozice. No a jinak mrtvo po pěšině.

     Pravdou je, že ostatní strany nemají ani to.

     1. Ing. Machek. Voplakal to nebude , to už dlouho štěbetaj vrabčáci.

  1. Tak spolky a komini budou zrejme bez sance. Drobnou castku, bych vsadil na nejake sdruzeni par silnych stran

  1. Hele, takhle : když město nebudou řidit ty stávající tři králové tak budu spokojená. Hugo ve vedení bude třešnička na dortu.

   Enem dotaz : kdo teda vyhraje když ne Hugo? oDs určitě ne, to se už ví. Tak KDU nebo ANo?

   1. KDU a vyhrát vyhrát v Humpolci?

    S “lídrem” Bruknerem?

    A sloganem
    LHÁT JE NORMÁLNÍ!

    Je pravda, že humpolecký volič je svůj, ale není to vůl, aby si vybral promiskuitní lidovce, kterým se nedá věřit ani nos mezi očima.

    KDU max. 2 mandáty.

   2. ODSku úplně zdiskreditovala Kukrechtová a Kratochvíl v uplynulých 4letech. Sranda, jak se dá zakopat taková modrá strana za tak krátkou dobu

     1. Tak to by se lidem určo líbilo! Paní Štěrbová je nositelem kvalitních hodnot. A HuGo taky a nápadů k tomu.

     2. Milí humpolečtí spoluobčané! Zanechte již řevnivosti a žabomyších válek! Vždyť i morální autority a lídři společenských skupin dokázali zakopat válečnou sekyru.
      S. Bernard jistě musel projevit velkou dávku sebezapření a ani pro A. Štěrbovou to také jistě nebylo snadné, leč konečně došlo k upřednostnění zájmu veřejného, když doslova za ruku dokázala přivést do místního fotbalového prostředí svého zetě R. Veselého. Garanta časů lepších, s vysokou morální integritou, kterou bezpečně prokázal ve svých předchozích působištích, např. Benešově či Vyšehradu, kde jistě stojí za zmínku kvalita, doložená spoluprací s velikány fotbalu, jako je R. Berbr a nebo dlouholetý osobní přítel R. Rogoz. Jsme jistě rádi za příkladný postup nového trenéra, který s osobním nasazením neváhal a po zralé psychologické rozvaze dokonce brilantně propojil místní fotbalové prostředí se svojí akademií fotbalového umu RV-IFA, kde je opět kvalita jištěna samotným čestným prezidentem, rodinným tmelem a doyenem úřednických kuloárů Z. Štěrbou. V neposlední řadě též, z manažerských kruhů známou, obětavou učitelskou oporou prvostupňového vzdělávání a manželkou trenéra L. Veselou, v osobě technického asistenta akademie ( http://www.rv-ifa.com/cz/kontakty.html ).
      Pojďme si tedy vzít příklad z usmíření a můžeme se opět těšit na legendární dvojici Zdenál – Penál a v příští komunální možnosti volby, tak mít příležitost konečně vymýtit korupci a klientelismus z našich luhů a hájů. Předpokládejme tedy, že po ukončení válečné vřavy a ve smířlivém duchu, tak dojde ke spojení kvalit ANO – ODS!
      Budoucnosti zdar a fotbalu zvláště!!!

     3. Proč madam Štěrbová nekandidovala roku 2018 za hnutí ANO? Proč tuto šanci zabubnovala raději nominací do FV města?

    1. To je asi otázka spíš na Ods, co bude dělat když vyhraje tak koho osloví kvuli sestavení 11tky , nebo ne? KDU + 3 mandáty, ale to je na většinu pořád málo. Mi pak teda řekni.

     1. Bruckner staví kandidátlu se známými tvářemi aby ho vynesli na post starosty. Takže asi tak. Ženu Krtochvíla už má tak chybí jenom jeho židle :-))

 2. Potom tedy lítost a slzy přejdou ve vztek a nenávist a budeme žít v tom, že naše bezkonkurenční nabídka na vedení města byla házením perel sviním.

 3. Když čtu na FB, jak se tady vyhazujou milióny z oken v Panskodomské, tak souhlas, že je nejvyšší čas na změnu na naší radnici. Dost bylo ODS a KDU, nejen že žerou, ale nechutně do toho mlaskaj.
  Palec nahoru pro Rýznera, jak jde po místních kmotrech. Věřím že volby přinesou změnu, nejvyšší čas.

   1. V Panskodomský se neděje nic a to je ten problém, město vyhazuje miliony za architekty a výsledek nula. Přečtěte si to na fb, je to hustý, Rýzner šije do města a to mlčí jak zařezaný.

  1. Nic proti kritice mistra Rýznera,ale jestli má koule tak ať kandiduje na post nejvyšší, tedy na starostu. Má možnost sestavit kandidátku a ucházet se o důvěru voličů.

   Je jisté, že samotné Hugo vládnout nemůže, když bude hodně dobré, možná bude mít pět mandátů, to nestačí.. STAN je neviditelný a ani mistr Hrala to sám nezvládne.

   Tak by se jim nějaké uskupení nové hodilo.

   1. Jestli se nepletu, tak Rýzner loni v červnu poté co podal trestní oznámení, oznámil že vystupuje z Hugo, aby jasně ukázal že za trestním oznámením nejsou jeho politické ambice.

    Ohledně jestli má či nemá koule, zbytečná otázka, každý vidí jeho aktivitu v posledních letech. Myslím, že Bernardovi a spol se ani nezdálo jakej kouř od Rýznera dostanou. A opět přečtěte si jeho post ohl Panskodomské a jeho komentáře, je vidět, že to má hodně nastudovaný a dává to vedení města oprávněně sežrat.

    A jak dopadnou volby, bych byl opatrný, myslím že lidi v Humplu mají jiný starosti, než zjišťovat co je tady blbě, zde se volí pořád ty samé tváře.

 4. Před týdnem udělal petici proti Martinu Nejedlému (přes 11 tisíc podpisů).
  Tady ve městě podal TO. Poukazuje na levárny pivovaru, radnice, píše otevřený dopisy, které čte celý Humpolec. Ta otázka jestli má či nemá koule je úplně mimo. Nevidím tady nikoho, kdo by byl tak nebojácný, ať se vám to líbí nebo ne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Program humpoleckého kina

Út Bře 1 , 2022
Březen 2022

Témata