Červnová kvalifikace Zlaté podkovy proběhne. Do Humpolce chce 40 vozatajů

Vozatajské scéně se podařilo vyřešit problém s termínovou kolizí dvou červnových závodů. Jak sdělil redakci Jezdci.cz Vladimír Štursa, o kvalifikaci Zlaté podkovy v Humpolci projevilo zájem čtyřicet potenciálních účastníků.

Termínová kolize dvou vozatajských závodů nastala ve chvíli, kdy pořadatelé CAI v Písečném nad Dyjí přesunuli svůj mezinárodní mítink z druhé poloviny května na 6. až 9. června. Na stejný víkend je ovšem v národním kalendáři vypsaná Zlatá podkova v Humpolci.
Organizátoři tak zvažovali, že červnovou kvalifikaci zmíněného domácího seriálu zruší, neboť se obávali nezájmu ze strany sportovců. Uspořádali proto bleskový průzkum, z něhož vyplynulo, že do Humpolce dorazí zhruba čtyřicet spřežení.
„Měli jsme spodní limit na třiceti spřeženích, takže jsme moc rádi, že je to ještě o deset více. Je to pro nás velmi důležitý signál a všem za podporu formou přislíbené účasti děkujeme,“ řekl Vladimír Štursa. Doplnil také, že červnové závody v Humpolci by měly být zároveň oblastním šampionátem na Vysočině.
Čtěte dále:   Autocross Humpolec

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Povinná vojenská služba? Pro středoškoláky z Humpolce v pohodě, rádi by se zocelili

St Bře 13 , 2024
Někteří humpolečtí středoškoláci už jsou rozhodnuti i pro profesionální armádní dráhu, jiným se líbí představa, že by povinnou vojnou získali nové zkušenosti a také čas rozhodnout se, kam v životě i profesně směřovat dál. Čtěte dále:   Humpolec tradičně zahájí autokrosovou sezonu

You May Like

Témata