Den otevřených dveří na Střední škole SČMSD Humpolec

1

V pátek 11.prosince proběhl na Střední škole SČMSD Humpolec Den otevřených dveří. Každý, kdo si v tento předvánoční čas našel chvilku, nelitoval.

Na vánočně vyzdobených chodbách se potkávali návštěvníci, které do školy přivedly různé důvody. Byli tu rodiče se svými „deváťáky“ rozhodujícími se mezi maturitními nebo učebními obory z nabídky školy. Řada již byla rozhodnuta pro nový obor Informační technologie, studijní obor  Specialista na cestovní ruch, Specialista na informační technologie nebo učební obor Kuchař a číšník. Byli tu také rodiče současných studentů. Mohli tak vidět školu jinak než během rodičovských schůzek a především své děti zapojené do různých aktivit. Zastavila se i spousta bývalých studentů, kteří rádi zavzpomínali na své školní roky. Přišla řada významných hostů z krajského úřadu, radnice města Humpolce i z ostatních základních a středních škol. Na předvánoční posezení nezapomněli ani bývalí zaměstnanci školy, které škola samozřejmě každoročně zve.


 


Pestrý sportovně – kulturní program v tělocvičně byl ukázkou dovedností našich studentů  získaných také  v mimoškolních aktivitách. Moderování se ujali studenti druhého ročníku a režie učitelky – Mgr. Lenka Domšová, Ing.Renata Tomšů a Mgr. Alena Manová.


Nedílnou součástí naší akce byly ukázky výuky s využitím multimediální techniky. Naprostou novinkou bylo představení výukových pomůcek – speciálních  robotů, které lze programovat s využitím vlastní aplikace.


Dále bylo slavnostně představeno Jazykové centrum, kde budou vyučovány cizí jazyky, a to nejen pro naše studenty, ale zejména pro širokou veřejnost včetně dětí od čtyř let.


 


Závěrem bychom rádi poděkovali sponzorům, díky nimž si návštěvníci mohli pochutnat na vánočním cukroví a míchaných nápojích v našem baru.


 


Naši sponzoři: Billa, spol. s r. o., COOP Centrum – Jednota, obchodní a výrobní družstvo, Havlíčkův Brod, Jednota, obchodní a výrobní družstvo, Kamenice nad Lipou, Pivovar Bernard, v.o.s., Rodinný pivovar Bernard, a.s.,  Svatební salon Katka – Lenka Kubů, Koloniál Růže Humpolec – Milan Kopic, Josef Augusta, Mladé Bříště.


 


 


 

myska

One thought on “Den otevřených dveří na Střední škole SČMSD Humpolec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Plesová sezóna 2009/2010

Čt Pro 17 , 2009
Všechny uvedené plesy budou konány ve Spolkovém domě v Humpolci.

You May Like

Témata