Do Humpolce přivalí svítící robotická koule a párty plná světel

2

9. května 2012 – Humpolecký Hell club přivítá v pátek 11. května populární akci Lemond Light Up The Party. Akce pořádaná Becherovkou Lemond zavítá v dubnu a květnu celkem do 16 moravských a českých klubů.

Už třetí pokračování tohoto seriálu přinese jednu novinku, která má předpoklady stát se velkým hitem u mladých lidí. Lidé si poprvé vyzkouší robotickou kouli ovládanou na dálku chytrým telefonem. Nebude chybět zábavný rituál „Lemond shotboard“, kdy si sedm lidí vychutná panáka najednou. Ze všech akcí si fanoušci vyberou „Lemondstar“, která získá vychytaný iPhone 4S. Akce začíná ve 21.00 hod.

„Speciálně pro Light up party jsme připravili unikátní novinku s názvem Sphero, která se zatím u nás neprodává. S touto svítící robotickou koulí, ovládanou na dálku přes telefon, se dá pohybovat do všech směrů, hrát golf nebo virtuální kuželky,“ říká manažer značky Becherovka Lemond Marek Grabovský.

Fanoušci budou opět vybírat na webových stránkách značky největší hvězdu seriálu Lemondstar, a to ze všech šestnácti akcí. Pro vítěze je připravený iPhone 4S. Z každého klubu postoupí do internetového hlasování jeden kluk a jedna holka.

Lemond.jpg

Velkou výzvou pro každého se stane „Lemond shotboard“ – sedm lidí si vychutná panáka Becherovky Lemond najednou. Průběh večera rozzáří světelná show. Každý dostane na uvítanou drink. Jsou nachystané skvělé svítící ceny.

Lemond2.jpg

Začátky jednotlivých akcí, pravidla soutěže a stav hlasování Lemondstar, fotoreporty a další informace budou k nalezení na stránkách www.lemond.cz.

Čtěte dále:   Zlíňaci testují – bufet rodinného řeznictvi Zajíček

Petr

2 thoughts on “Do Humpolce přivalí svítící robotická koule a párty plná světel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Magor se představí na filmovém plátně. Humpolec přispěl dotací

Čt Kvě 10 , 2012
Česká kinematografie se dočká nového filmu o kontroverzní osobnosti. Čtěte dále:   Zlíňaci testují – bufet rodinného řeznictvi Zajíček

You May Like

Témata