Dopadli drogové dealery: v Pelhřimově prodávali marihuanu, v Humpolci pervitin

V síti kriminalistů skončila žena, která distribuovala dalším mladým lidem marihuanu. Marihuanu prodávala přibližně od začátku loňského roku na různých místech zejména v Pelhřimově.

„Zájemci si od ní drogu převážně kupovali, někdy jim dala marihuanu zdarma. Drogu poskytla v několika desítkách případů. Kriminalisté na základě operativního šetření ženu vypátrali a zahájili její trestní stíhání, případ vyšetřují,“ upřesnila policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Kriminalisté dopadli také šestatřicetiletého muže, který nabízel pervitin a marihuanu v Humpolci. Policejní komisař zahájil na základě shromážděných důkazů jeho trestní stíhání, muž byl obviněn ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Dalším lidem poskytl opakovaně drogy zdarma nebo je prodal. Stíhán je na svobodě, případ kriminalisté vyšetřují. Za spáchanou drogovou trestnou činnost lze uložit trest odnětí svobody až na pět let.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/dopadli-drogove-dealery-v-pelhrimove-prodavali-marihuanu-v-humpolci-pervitin-202.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Píšou o Humpolci: Příjemnější vstup do vody, moderní hřiště i zázemí

Po Dub 4 , 2022
Pařezáč bude do letní sezony v novém.
Humpolečtí se budou od léta koupat v novém rybníce, podívejte se

Témata