Dotazník pro náročné – proč ano, či proč ne

1

Snad každá domácnost v Humpolci obdržela tento týden dotazník Regionální rozvojové agentury kraje Vyočina, ve kterém by měli občané města Humpolce vyslovit svůj názor na kvalitu života ve městě. Vekeré připomínky by pak měly být zpracovány a využity jako podklad pro připravovaný strategický plán rozvoje Humpolce.

V dotazníku jsou osloveni všichni občané starší 18 let a je anonymní. Každý se v něm může vyjádřit ke způsobu bydlení, k poskytovaným službám ve městě, k možnostem kulturního a sportovního vyžití, ke zdravotní péči, k sociálním službám, k veřejné správě atd. atd. Svojí obsáhlostí zachycuje veškerá specifika lidského žití a může přinést faktický obrázek o kvalitě života jednotlivých obyvatel města. Otázkou zůstává, zda opravdu bude někdo brát zřetel na názory anonymních občanů a zda vůbec nějaké názory zazní. Kdo z vás – čtenářů Humpoláka – si v dnešní hektické době najde tu hodinku času a dotazník vyplní?

Čtěte dále:   Daniel Šimek z Humpolce zdolá Mont Blanc. Pomůže hemofilikům

myska

One thought on “Dotazník pro náročné – proč ano, či proč ne

  1. Pokud se k Vám náhodou dotazník nedostal, tak máte možnost si ho stáhnout ve formátu pro Microsoft Word na stránkách městského úřadu.

    Dotazník pro občany najdete na adrese: http://www.mesto-humpolec.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=4932&id_org=4932&id=80860&p1=&p2=&p3=.

    Dotazník pro firmy najdete na adrese: http://www.mesto-humpolec.cz/vismo/dokumenty2.asp?u=4932&id_org=4932&id=80760&p1=&p2=&p3=.

    Jinak bych rád apeloval na všechny občany Humpolce: nevykašlejte se na to a dotazníky vyplňte a odevzdejte. Když už si naši měštští úředníci dali práci s jeho přípravou, nemrhejme ji a využijme toho. A pokud se vám něco ve městě nelíbí, je tohle ten nejlepší způsob jak něčeho dosáhnout. Kdo nevyplní ať pak mlčí a v hospodě u piva neklábosí nesmysly o tom, jak to na tom městském úřadě vedou. Nemá nárok! :)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Skateboardisté obsadí Humpolec

Pá Srp 26 , 2005
ž po desáté za sebou ožije o víkendu humpolecký skatepark Free On Board Cumpem 05 ve skateboardingu, který patří k jedněm z nejlepších závodů na Vysočině. Důvodem je bezesporu to, že závod přesahuje rámec standardní sportovní akce, protože jeho součástí se staly nejen koncerty kapel, jež ke skateboardingu neodmyslitelně patří, […]

You May Like

Témata