Elektronická aukce pro občany Humpolce

5

V Humpolci se nabízí občanům i firmám možnost snížit náklady na elektrickou energii a zemní plyn formou elektronických aukcí

Informativní setkání k připravované e-Aukci jednotlivých komodit budou probíhat ve dnech 3., 14. a 30. 10. 2013 vždy od 10,00 do 12,00 hod. a od 18,00 do 20,00 hod. v Klubu městského kulturního a informačního střediska, (Klub kina), Havlíčkovo nám. 91, Humpolec.

 

 
 
Město Humpolec nabízí občanům i firmám možnost snížit náklady na elektrickou energii a zemní plyn formou elektronických aukcí. Provozovatel aukční síně sdruží poptávky za více firem a domácností, osloví dodavatele jednotlivých komodit na trhu a pomocí eAukce porovná ceny v daném čase na trhu. Tato činnost je hrazena z předem stanovených aukčních poplatků pro dodavatele, který zvítězí v e-Aukci a získá tak celé portfolio nových klientů. Díky tomu je možné nabízet tuto službu domácnostem i komerčním firmám zdarma. Každý klient může tímto způsobem na elektrické energii a zemním plynu šetřit od 20 do 45 %. Více v příloze (tištěná zpráva). 
V Humpolci se nabízí občanům i firmám možnost snížit náklady na elektrickou energii a zemní plyn formou elektronických aukcí. Informativní setkání k připravované e-Aukci jednotlivých komodit budou probíhat ve dnech 3., 14. a 30. 10. 2013 vždy od 10,00 do 12,00 hod. a od 18,00 do 20,00 hod.Klubu městského kulturního a informačního střediska, (Klub kina), Havlíčkovo nám. 91, Humpolec. Pojďme si společně snížit náklady. Více v příloze (tištěná zpráva).
 
Čtěte dále:   Oznámení o přerušení elektrické energie dne 7.6.

Petr

5 thoughts on “Elektronická aukce pro občany Humpolce

  1. Až za čas pochopíte nejen ceny, ale také obsahy smluv z těchto aukcí, tak se budete občané divit co vám to vedení města doporučilo…..

    1. Když něčemu nerozumím, nebo nejsem schopen pochopit psaný text, tak se k tomu nevyjadřuji. Ani Na Humpoláku, ty občane …

      1. No pravda, že tyto aukce nemusí být s výhledem do budoucna pro mnoho občanů vůbec výhodné, tak jak se to dnes zdá.

  2. V příštím roce klesnou ceny silové energie celosvětově až o 15-20 % !!! Tak nevím zda se v uvedené aukci zavazovat k odběru na tři roky ??
    Pavel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Pá Zář 13 , 2013
Zneužitím osobních údajů přišli o peníze. Muž kradl v Humpolci v obchodě. Muž a žena si přisvojili nalezenou peněženku. Po hádce udeřil muž známého pěstí do obličeje. Čtěte dále:   Trestní oznámení odložena jako neodůvodněná

You May Like

Témata