Galakoncert v Humpolci měl úžasnou atmosféru. Děkujeme účinkujícím i divákům

Velkolepý Galakoncert konaný při příležitosti 28. října, svátku naší republiky, je za námi. Podívejte se do fotogalerie. Ty zveřejnil Měkis Humpolec.

Galakoncert tentokrát nazvaný Tři operní divy se uskutečnil v neděli 31. října na divadelní scéně humpoleckého kina. Atmosféra jako byla jako vždy slavnostní a hudebníci i sólistky předvedli profesionální výkon.

Ještě jednou děkujeme Filharmonii Gustava Mahlera Jihlava a sólistkám za krásný zážitek a všem v hledišti, kteří svojí účastí pomohli vytvořit báječnou atmosféru tohoto slavnostního večera.

Měkis Humpolec

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/ctenar-reporter/galakoncert-v-humpolci-mel-uzasnou-atmosferu-dekujeme-ucinkujicim-i-divakum-2021.html

Čtěte dále:   Humpolecký masopust

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Základní umělecká škola Gustava Mahlera Humpolec slaví 75 let od svého založení

St Lis 3 , 2021
V letošním roce oslavuje Základní umělecká škola Gustava Mahlera v Humpolci své pětasedmdesáté výročí. Výuka byla zahájena 1. února 1946 v městské hudební škole se zápisem sto čtyř žáků v hudebních předmětech, které vyučovalo pět učitelů. Zároveň byla zahájena činnost pěveckého sboru a dechového orchestru. Prvním ředitelem byl ustanoven Josef […]
ZUŠ G. Mahlera Humpolec

You May Like

Témata