Hokejisté Humpolce padli s rezervou Velkého Meziříčí

Díky této prohře a výsledkům našich konkurentů Humpolec po základní části Krajské ligy klesl 7. místo, nicméně postoupil do čtvrtfinále. V něm narazí na tým z Chotěboře.

Humpolec potvrdil, že je útočně naladěným týmem a že téměř každý výpad před soupeřovu bránu zakončuje střelbou.

Svědčí o tom celkový poměr střel za zápas. Produktivnější ovšem byli domácí hráči. Ti se ujali vedení ve 3. minutě zásluhou Michala Vlašína, jenž na útočné modré obral o puk soupeřova beka a svůj nájezd zakončil povedeným blafákem. Hosté na to odpověděli o pět minut později, kdy se o vyrovnání postaral Dolejš po Hurdově asistenci. Do šaten šli nakonec veseleji meziříčští. V 16. ´ využili svoji jedinou přesilovku díky Smejkalovi, který po přihrávce Pejchala prostřelil Machotku od modré.

Ve 25. minutě bylo znovu vyrovnáno. Postarali se o to nahrávající Kulík a Komůrka úspěšným zakončením. Radost hokejistům Jiskry vydržela pouze minutu. Vedení hráčům béčka HHK vrátil Michal Vlašín, jenž dotlačil puk do humpolecké brány. Podíl na jeho gólu měli Štěpánek a Pejchal. V polovině utkání už to bylo o dvě branky. Hezkou kombinaci Pejchala s Martinem Burianem v útočném pásmu zužitkoval Libor Střecha. V zápětí ale skóroval i Humpolec. Jeho třetí zásah měl na svědomí Brychta s přispěním Zadiny a Hendrycha.

Hned v úvodní minutě závěrečné části zúročil akci celého prvního útoku domácích Štěpánek a zvýšil na 5:3. Hosté vrhli všechny síly do tlaku na soupeřovu bránu, ale nepomohlo jim ani stažení sestavy na dvě pětky. Meziříčští se úspěšně bránili a jak to bylo možné, vyráželi do nebezpečných protiakcí. Z jedné z nich, v 57. minutě, uzavřel skóre zápasu Pejchal po výměně puku se Smejkalem.

HK Velké Meziříčí „B“ – Jiskra Humpolec 6:3 (2:1, 2:2, 2:0)

Diváků: 58

Rozhodčí: Honza – Slabý, Pacal

Branky: 3. Vlašín M., 16. Smejkal (Pejchal), 26. Vlašín M. (Pejchal, Štěpánek), 29. Střecha L. (Burian M., Pejchal), 41. Štěpánek (Vlašín M., Pejchal), 57. Pejchal (Smejkal) – 8. Dolejš (Hurda), 25. Komůrka (Kulík), 30. Brychta (Hendrych, Zadina)

Vyloučení: 2:1

Využití: 1:0

Oslabení: 0:0

Střely na branku: 21:43

HHK „B“: Juda Petr (Šeba) – Smejkal, Střecha Libor – Chlubna, Vondráček – Kučera, Pokorný – Kuřátko, Sysel – Vlašín Michal, Štěpánek, Pejchal – Barák Martin, Kudláček Jiří, Burian Martin – Karásek, Tůma Martin, Vrána – Šandera

Trenér: Kudláček Martin

Humpolec: Machotka (Urban) – Jelínek, Motl, Zadina, Hurda, Krtek, Hynek, Komůrka, Dolejš, Daňhel, Jelínek, Kočí, Kulík, Hubata, Hendrych, Brychta, Štorek

Trenér: Hynek Martin

Další výsledky 22. kola: Telč – Chotěboř 3:5

Ledeč – M. Budějovice 8:11

Dohrávka 15. kola: Bystřice – Náměšť 11:6

Dohrávka 21. kola: Bystřice – Ledeč 6:4

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Na Vysočině letos se opraví 30 kilometrů silnic první třídy. I ty na Brodsku

St Led 26 , 2022
Chystají se i opravy mostů ve Vilánci, oprava průtahu Humpolcem nebo oprava silnice v Křižanově.
Jihozápadní obchvat Brodu může být kratší, Šmolovům se nejspíš nevyhne

You May Like

Témata