Hra Jiskry s ohněm se nevyplatila

Z tria týmů ve volejbalovém krajském přeboru neokusil vítězství jen Nový Rychnov. Ženy zpod Křemešníka však měly soupeře nadmíru těžkého – na postup šturmující Jihlavu. Hodně rušný víkend měl Pelhřimov, který kromě dvojzápasu s Náměští absolvoval ještě dohrávky se Žďárem.

Štoky – Humpolec 0:3 a 3:0

První utkání se již od počátku odvíjelo v režii Jiskry, která především důraznou hrou u sítě a tvrdým podáním dělala domácím značné problémy. V odvetě se karta nepochopitelně obrátila a jinak bezchybný tým Humpolce, začal vyrábět hrubice. Štoky zaváhání soupeře využily a zaslouženě zvítězily. Fakta – sety: 27: 29, 14: 25, 22: 25 a 25: 22, 25: 21, 25: 21. Humpolec: I. Balnohová, J. Balnohová, Halterová, Hloušková, Bubnová, Čechová, Vodová. Vondráková.

Čtěte dále:   Den otevřených dveří na rybárně

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Čtenáři si obohatí znalosti

Pá Bře 5 , 2004
Městská knihovna pro své čtenáře přichystala v březnu opět mnoho zajímavých pořadů. Obdivovatelé dávno zašlých časů dnes od 17 hodin zavzpomínají při další přednášce z historie na českou společnost před první světovou válkou (1867- 1914). Přednášející Jiří Dalík pohovoří o základní charakteristice evropského vývoje, dotvoření systému českých politických stran, česko- […]

You May Like

Témata