Hranirun 05

4

Již tradičně, letos už popáté, pořádáme charitativní rodinný běh Hranirun, jehož výtěžek věnujeme charitativním organizacím z okolí.

10. 9. 2022, Místo konání: Zahrada ZŠ Hradská

V sobotu 10. 9. 2022 vás rádi uvítáme na pátém ročníku sportovně – charitativní akce Hranirun 05. Tímto benefičním během podpoříme organizace z našeho okolí, které pomáhají a podporují dospělé i děti s tělesným, mentálním a také kombinovaným postižením. Výtěžek sportovní akce v plné výši rozdělíme mezi organizace – Centrum Lada, Domov Černovice – Lidmaň a spolek Medou.

Od 9:30 do 10:30 bude probíhat registrace na místě startu, pro letošní ročník nám bude zázemím zahrada areálu základní školy Hradská, na adrese Hradská 894, Humpolec. Toto sportovně-zábavné klání pro celou rodinu odstartujeme v 11:00. Kategorie dospělých povede z velké části přírodním terénem do okolí hradu Orlík. Dětské soutěže budou probíhat na umělém povrchu v rámci školního hřiště.

V jakých kategoriích můžete závodit:

 • Běh ženy/muži: 6 km
 • Běh dívky/chlapci 6-15 let: 600 m
 • Běh děti do 6 let: 300 m
 • Štafeta rodiče s dítětem: 2 x 300 m

Děti si užijí doprovodný sportovní i kreativní program. Pro všechny účastníky bude připraveno občerstvení. Vítězové závodů se mohou těšit na zajímavé ceny a všichni účastníci mohou být hrdí na to, že podpoří dobrou věc.

Zaregistrujte se do 8. 9. 2021 na emailu hranirun@hranipex.com a napište nám, v které kategorii si s námi zasportujete. Registrace je možná i na místě v den konání akce.

Startovné: Dobrovolné, doporučený příspěvek 100 kč za dítě a 200 kč za dospělého.

Velký dík patří ZŠ Hradská za poskytnutí areálu pro pořádání této dobročinné akce.

Další detaily na www.hranirun.cz

Hranirun 05
Hranirun 05

Čtěte dále:   Humpolecká třicítka 2023 - rybářské závody

Axl

4 thoughts on “Hranirun 05

 1. Od Rýznera by se mohli ostatní podnikatelé učit. Dlouhodobě podporuje projekty a lidi, kteří podporu opravdu potřebují.
  Zbytek dává peníze jen na fotbal, hokej a tenis.

  1. zbytek dava penize jen na fotbal, hokej a tenis…. tohle myslis vazne? To jako je kazdyho povinnost? Rika se dekuju a ne ze se ohrnuje rypak. To te ale doma nenaucili co? Smutna doba.

 2. Ať si každý soukromý subjekt podporuje, co chce.
  Je ale pravda, že město enormně podporuje fotbal, hokej a tenis, pak dlooooho nic a pak je zbytek sportů, které se krčí v koutě Jiskry nebo mimo ni….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolecké farmářské trhy

St Srp 17 , 2022
19. 8. 2022 Čtěte dále:   Humpolecká třicítka 2023 - rybářské závody

You May Like

Témata