Humpolec má opět zimní stadion

27

Tento týden uplynulo tři čtvrtě roku od zřícení původního humpoleckého zimního stadionu. Stavba nové haly za patnáct miliónů je v rekordním čase dokončena. Včera večer se pod novou střechou začalo již ledovat.

Předání dokončené stavby by se mělo uskutečnit v pátek 15.prosince, následující úterý proběhne kolaudace. Pokud se neobjeví žádná skrytá vada, bude příští pátek 22.prosince staronový zimní stadion slavnostně otevřen. Na desátou hodinu je naplánováno slavnostní zahájení provozu pro pozvané hosty, mezi nimiž nebudou chybět známí sportovci, politici a další významné osobnosti. Hlavní akcí dne však bude podvečerní otevření pro veřejnost. Humpolecký hokejový klub uspořádá exhibiční hokejový zápas mezi týmem HC Olymp, známým ze seriálu Poslední sezona, a týmem Humpolec Stars složeným z místních osobností. Televizní hokejisté by tak měli být prvními, kdo oficiálně vjede na led staronové arény. Už od víkendu by pak měla být plně otevřena veřejnosti. Starosta Kučera tak splní slib, který dal jen několik dní po zřícení stadionu. V únoru, kdy došlo ke zhroucení stávajícího zastřešení haly, prohlásil: „Na Vánoce se bude na stadionu opět bruslit.“ Exhibiční utkání bude zahájeno v 17:30 hodin. Vstupné činí částku 90,-Kč, v předprodeji 70,-Kč. Předem si můžete vstupenky zajistit v MěKIS Humpolec.

Při příležitosti znovuotevření zimního stadiónu zveřejnil hokejový klub jména dárců, jejichž přičiněním se v Humpolci bude znovu bruslit pod střechou. Dík za příspěvek na obnovu ledového stánku v Humpolci patří těmto fyzickým a právnickým osobám:


Adores s.r.o.
Akuservis Stanislav Mareš
Auto-F-Rozkoš
Batelková Taťána – Zásmuky
Bláha Jaroslav
Bláha Michal
Bravis – Pavel Pojezný
Brož Pavel
Brzoň Roman
BSBV s.r.o.
Bubeník Josef
Cizner Milan
Ciznerová Jaroslava
Conteg s.r.o.
Cvetler Miloslav
Čech Václav ml.
Čech Václav st.
Čeleda Luboš
Čermák František
D+E+J Aerobic
Daňhelovi
David Petr
Deraha Dalibor
Dočkal Pavel
Dolejš Josef
Dolejš Milan
Domin Milan
Dresle Jan
Duba Bronislav
Dvořák Tomáš
Dvořáková Miroslava
EKO Logistics s.r.o. Týnec n.L.
EVOS-Hydro s.r.o. Ledeč n.S.
Fialovi
Galma – Maršík
Hamajda Roman
Hartman Luděk
HAS Jihlava
Hasky Sped s.r.o.
Háva František
Havel Jaroslav
Havel Josef
HC Buřenice
HC Chemopetrol Litvínov
HC Lasselsberger Plzeň
HC Rebel Havl.Brod – turnaj žáků
HC Sobíci Soběslav – turnaj žáků
Hotel Kotyza
HSE s.r.o.
HSO s.r.o.
HUKOV s.r.o.
Hůla – Hrala
Hynek Otakar
Hynkovi Petr a Dana
Hynkovi Jiří a Mirka
INSPO sr.o.
Interlacto Praha s.r.o.
Janatex Gmbh&co (Německo)
Jenč Vilém
Joklová L.
Jonáš Stanislav
Kavříková Helena
Kopecký František
Kopy Truck s.r.o.
Kotyza |Stanislav
Kovář Jindřich
Kraj Vysočina
Křišťan Tomáš
KS ČSTV Vysočina
Kubánek Michal
Kučera Jiří
Kulík Michal
Lanc Miroslav
Mácha Petr
Mudr.Machek
Makovcová Jana
Malbo
Maryška Elektro
Mašínová Ilona – Kolín
M – Club s.r.o.
Městková
Město Humpolec
MHA s.r.o.
Novák Miloslav
Obec Kalhov
OVV ČSLH Pelhřimov
Mudr.Pejchalová
Podoba Václav
Pohan Martin
Polar
Profil nábytek a.s.
PSJ Pelhřimov
Radil Vít
Riverich – Janeček Praha
Rolmont s.r.o.
Rycheckých
Římskokatolická církev M.Sokol
SBD Pelhřimov
Sekaninovi
Sláma Antonín
SMIP s.r.o.
Sochací Ivana a Pavel
SOU obchodní – žáci
SRPDŠ ZUŠ Humpolec
Stanislav Stejskal
STK Humpolec
Svobodovi
Svobodovi – Vilémov
Šerák František
Šimkovi Jiří a Milena
Technické služby Humpolec
Tejkal Miroslav
Tělovýchovná jednota
TEMPO
Tiskárna David
Toušek Roman – Hronov
TVS Vysočina
Váňa Karel
Vaněk Miloslav
Vašíček Robert
Zach Jiří ml.
Zach Jiří st.
Záviška Karel
Zemkovi |René a Simona
Ždimera Jan
neznámý dárce

Na předvánoční exhibici se podílejí tito partneři:

Adores s.r.o.
Auto Domin
Autodoprava Zíka
ELMA elektro s.r.o.
Chmelař velkoobchod elektro
Rodinný pivovar Bernard
Tiskárna David
Technické služby
Profil nábytek a.s.

Čtěte dále:   Krajská hokejová liga. Remízový král z Humpolce stoupá tabulkou, Světlá navýšila náskok

myska

27 thoughts on “Humpolec má opět zimní stadion

 1. Tak by mě docela zajímalo, zda je seznam sponzorů pravdivý. Opravdu se na předvánoční exhibici podílí Autodoprava Zíka a Chmelař velkoobchod elektro? Není to opět nějaká kachna? Mám poněkud jiné informace. A myslím, že pravdivější!!! Není škoda vysolit nějakým hochštaplerům z Prahy 40000, to by nemohlo být znovuotevření stadionu ve stylu jako otevření fotbalového hřiště a ušetřené peníze použít rozuměji? Asi by to nebylo tak od věci. Jirka.

  1. Nevidím důvod,proč by neměl být seznam sponzorů pravdivý,zajímalo by mne co za tím hledáš tak podezřelého..?
   No a co se týče úvodní exhibice,myslím že otevření to bude důstojné a hlavně zajímavé pro širokou veřejnost,což už nasvědčuje předprodej vstupenek.
   Ono si musíš hold vybrat,buď uděláš něco nevýrazného co nebude lidi zas tak moc zajímat a nebo nějakou pecku(což pro tede jsou jen hochštapleři) a lidi to zajímá a přijdou. No a stejně tak je to i s těma penězma,můžu tě ubezpečit že se to rentuje,takže nevím o jakých ušetřených penězích mluvíš,ono když se nebude nic zajímavého konat,tak stejně žádné nezinkasuješ…Frankie

   1. Sakra Frenkie ty seš pořád tak chytrej kluk ty ses nezměnil a pořád máš pravdu!!!Tak si užijte tu velkou návštěvnost protože na to vaše šmrdlání o vlastně ani o nic tak to tam moc lidí nenatáhnete!!!

    1. Milý Frekie, proč jsou uváděni sponzoři, kteří sponzoring odmítli? To je to, co mě zaráží, co za tím je. Myslím, že tato akce zřejmě výdělečná nebude a za ušetřené náklady mohli kluci chvíli honit puk. To by měli hodin na ledě zdarma a nejen oni, ale třeba i školy. Ale to by se určitě jistým lidem nelíbilo, že?

     1. Tak takovéhle nařčení mne fakt štve! Nevím kdo ti co nakukal,ale konkrétně jak Chmelař tak i Zíka se na exhibici samozřejmě podílejí! Petr Zika ještě k tomu nastoupí v humpoleckém výběru a firmu Chmelař tam po dohodě s Petrem zastupují zaměstnanci Nešetřil a Ehrlich,tak si laskavě ty svoje zaručený informace prověř,než začneš někoho osočovat!!
      Dál jen pro tvou informaci je k dnešku prodána skoro polovina vstupenek,tak mi tady nerozumuj o nákladech,když do toho absolutně nevidíš,spíš poradím a´t si včas koupíš lístek,jestli tě realita opravdu zajímá,dokud ještě jsou-pak se můžem bavit jestli byla akce úspěšná či ne,chytráku..
      Jo a ještě k tomu poslednímu rejpnutí – realita je a to si taky klidně ověř ,že organizovaná mládež má na humpoleckém zimáku všechny ledy zdarma..Tak si laskavě najdi pro svý rejpání jinej objekt,OK?

    2. Milý Frekie, proč jsou uváděni sponzoři, kteří sponzoring odmítli? To je to, co mě zaráží, co za tím je. Myslím, že tato akce zřejmě výdělečná nebude a za ušetřené náklady mohli kluci chvíli honit puk. To by měli hodin na ledě zdarma a nejen oni, ale třeba i školy. Ale to by se určitě jistým lidem nelíbilo, že?

     1. Jjestli je pravda, že jsou tam uvedeni i sponzoři, kteří nesponzorují, tak sis to kamaráde rozlil u těch ostatních. A to tak že fest.

     2. Je to absolutní nesmysl,viz článek výše..Co by to mělo za význam??

     3. Polovina lístků?Myslíš ze sta 50???Aha to bude mít cenu a budou zase stát ne???Bože můj nebo se dokonce i opřou??To ne viď hlavně Frankie že seš tak chytrej!!!Ses měl ukázat ty s.r.očko!!!

     4. Jojo asi tak nějak!!!Ale nepodceňuj se zas tak špatně na tom nejsi!!!

     5. Reaguji na článek Jirky. Koupil jsem si v předprodeji lístky na otevření haly a také jsem tam nenašel některé ze sponzorů, kteří jsou uvedeni v článku výše. Nevím tedy, proč se Frankie tak rozčiluješ, ale pro pravdu se každý zlobí, že? Junior.

     6. vážení, kdyby jste místo vzájemných útoků radši řádně četli a přemýšleli, tak by jste zjistili jak to je ve skutečnosti :
      jsou totiž dva seznamy sponzorů – ten rozsáhlejší obsahuje všechny kdo přispěli na znovu výstavbu stadionu a to ať už na sbírku hokejistů, nebo Městu Humpolec. No a ten druhý kratší, který je i na lístcích je seznamem těch, kdož přispěli na pořádání toho konkrétního utkání na zahájení. No a někteří sponzoři se prolínají, protože přispěli na obojí a vy z toho máte zmatek v hlavách. Takže spíš než osočováním se radši zabývejte tím, jestli by jste taky třeba nemohli pomoci dobré věci – pokud jste již nepomohli, pak vám díky. Jak ale vidíte, našli se tací, kdo už pomohli dvakrát a těm všechna čest.

     7. Bude tam aspoň zábradlí v kotly??Já jen až se tam zase vožeru abych se měl o co opřít když už tam vyřvavám a fandím!!!Když už na nás vedení takhle kašle!!

     8. jaké vedení myslíš ? jo a čoveče v kerym kotly-li ? to řveš ?

     9. Vedení???No s.r.očko ne???Jirka atd.ty co jsou v hokeji nejvejš!!!No v Humpoleckym ne?To sou votázky!!!

     10. Tak koukam, ze humpolecka luza objevila internet. Vivat tupokracie! 😛
      W.

     11. Jo???Koukám ale ty seš nějakej chytrej!!!Nejseš ty děd v ševěd??Prosím vás odpovězte mi někdo nemíním se tu bacit s nějakým kokotem!!

 2. Pane jo! Skutečně podnětná diskuze. Pokud moje „chatování“ s xx22 bránilo rozvinout podobně duchaplnou diskuzi, tak to se fakt ještě jednou omlouvám :-).
  Těm „zloduchům z eseróčka“ přeju ať ta akce vyjde, a zavřou ústa těch „taképříznivců humpoleckého hokeje“.
  HC-HCJ-HC Jiskra-Olé! :-)))))))

  1. No je to fakt mazec,myslím že aspirujem na nejprimitivnější fans široko daleko – doufám že jde jen o pár jedinců a nechci se vůbec dotknout těch „normálních“!

   1. Vyhněme se vzájemným urážkám a ví už někdo, kolik bylo prodáno vstupenek? Abych pak nevyrazil na poslední chvíli a nestál někde před halou. S.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

DOD Obchodní školy v Humpolci

Pá Pro 15 , 2006
Jako již každoročně se dnes konal, v místní Obchodní škole, „Den otevřených dveří“. Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

You May Like

Témata