Oslavte vznik Československa Sokolským během republiky, třeba v Uhelné Příbrami

Už po páté se po celé republice zapojí příznivci pohybu do Sokolského běhu republiky, aby přesně 28. října oslavili vznik Československa. Na Vysočině se poběží na šesti místech. Na Havlíčkobrodsku v Uhelné Příbrami, kde je ambasadorkou běhu nejlepší československá atletka Jarmila Kratochvílová, rodačka z nedalekého Golčova Jeníkova.

Zapojit se může kdokoliv. Stačí se zaregistrovat na www.behrepublikyid.cz, vyplnit potřebné údaje a zaplatit registrační poplatek. Z nabídky měst si vyberete místo, kde chcete běžet, třeba právě v Uhelné Příbrami. „Chystáme hlavní závod na 4,5 km a dále dětské trasy v délce 500 m a 1 km. Dětské kategorie odstartují ve 12.45 a ve 13.15 a na hlavní závod sportovci vyběhnou v 14.00 hodin,“ informoval Hynek Klouček z T. J. Sokol Uhelná Příbram s tím, že starty budou u místní sokolovny.

Běžci se mohou těšit na zpevněné a lesní cesty, hezkou přírodu a aktivní pohyb. K dispozici bude prostranství pro parkování, zázemí, nebude chybět ani občerstvení a po sportovním výkonu drobné dárky od partnerů a medaile.

Detaily tras najdete tady www.behrepubliky.cz/uhelnapribram/r100, stejně jako odkaz na registraci a startovní listiny.

Sokolský běh republiky je skvělou příležitostí spojit pohyb, zdraví a oslavu důležitého okamžiku v historii naší země. V loňském roce se zapojilo téměř 7 000 lidí, kteří běželi v 61 městech, včetně osmi měst v zahraničí. Letos se v případě Vysočiny k Uhelné Příbrami připojí také Nové Město na Moravě, Březník, Okříšky, Telč a Kamenice na Jihlavsku. Přidejte se k nám a oslavte vznik republiky pohybem! Těšíme se na vaši účast.

 

KONTAKT NA POŘADATELE:

Hynek Klouček

  1. J. Sokol Uhelná Příbram

hynekkloucek@seznam.cz

+420 723 859 700

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Krajská hokejová liga. Humpolec poprvé prohrál

St Říj 18 , 2023
Už jen dva týmy drží v Krajské lize mužů Vysočiny neporazitelnost. Poprvé totiž prohrály Humpolec, který doma nestačil na Moravské Budějovice, a Ledeč nad Sázavou, která neustála přestřelku ve Velké Bíteši.
Hokejové utkání mezi HC Lední Medvědi Pelhřimov a TJ Jiskra Humpolec

You May Like

Témata