Krajská hokejová liga. Humpolec poprvé prohrál

Už jen dva týmy drží v Krajské lize mužů Vysočiny neporazitelnost. Poprvé totiž prohrály Humpolec, který doma nestačil na Moravské Budějovice, a Ledeč nad Sázavou, která neustála přestřelku ve Velké Bíteši.

Ve čtvrtém hraném kole krajské hokejové ligy viděli diváci na všech pěti stadionech pořádnou hromadu branek.

Nejvíce v Telči, která hostila Velké Meziříčí. Již první dějství nabídlo sedm gólů, další dvě po čtyřech. Přestřelku zvládli lépe domácí, kteří tak potvrdili svůj povedený vstup do soutěže. Daří se i Moravským Budějovicím. V Humpolci měly v minulosti často problémy, tentokráte ale zvládly utkání s naprostou bravurou a jednoznačně.

Lídrem zůstává Světlá nad Sázavou, která po boji vyhrála v Bystřici nad Pernštejnem.

Neporažená je také Chotěboř, která však odehrála teprve druhé utkání. Její vítězství v Pelhřimova však bylo jednoznačné především zásluhou výborně zvládnuté druhé třetiny.

Naopak domácí Lední Medvědi se stále nemohou nastartovat a mají na svém kontě jediný bodík.

V příštím kole tak budou nečekaně bojovat v Náměšti o odvrácení možnosti pádu na poslední příčku tabulky. Šlágr kola uvidí o víkendu Chotěboř, kam zavítá Telč. Humpolec jede k vedoucímu celku soutěže – do Světlé.

Krajská liga mužů Vysočina – výsledky
4. kolo: Pelhřimov – Chotěboř 3:7, Telč – V. Meziříčí B 9:6, V. Bíteš – Ledeč n. S. 6:5, Bystřice n. P. – Světlá n. S. 2:4, Humpolec – M. Budějovice 0:6.

Program 5. kola, sobota 21. 10.: M. Budějovice – V. Bíteš, Náměšť n. O. – Pelhřimov (oba 17.00), Chotěboř – Telč (18.00). Neděle 22. 10.: Světlá n. S. – Humpolec (17.00), V. Meziříčí B – Bystřice n. P. (17.15).

Krajská liga mužů Vysočina, 4. kolo

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Včely a svět kolem nich

St Říj 18 , 2023
Pátek 20.10.2023 09:00 – 15:00

You May Like

Témata