Humpolec obsadil první místo v tabulce ! ! !

2

Včera 29.10. ve 14:30 začal šlágr mezi Humpolcem a Bystříci nad Pernštejnem. I přes nepřízeň
počasí se přišlo podívat na zápas více jak 700 diváků !!! Humpolečtí fotbalisté nedali
Bystřici téměř žádnou šanci a s přehledem zvítězili.

Již v 8. minutě utkání vstřelil branku Wiener, a tak Humpolec vedl 1:0. I další minuty patřili zejména Humpolci a v 22. min. si Humpolec vytvořil opět velký tlak a hra se odehrávala převážně před brankou Bystřice. Další šok pro Bystřické přišel v 27. minutě, když Guzikův přímý kop tečoval Holoubek a míč opět skončil v brance. Humpolec sklidil od diváků velký potlesk. I po druhém gólu se Bystřice neprobrala a Humpolec si vytvářel další a další velkéšance. Za zmínku ze strany hostů stojí jen střela po zahrání volného přímého kopu ve 40.min., ale střela byla umístěna doprostřed branky a neměla důraz, takže si s ní  J.Moravec bez problémů poradil. Poločas skončil 2:0.
Na začátku 2. poločasu se Humpolec opět ujal režie a Bystřice měla štěstí, že pro ni tento zápas neskončil debaklem. Ve 48. min. zkoušel Pícha pěknou střelou zvýšit skóre, ale nepovedlo se mu to, po něm to z dálky zkoušel Kameš a poté jěště Wiener, a však střela jen těsně minula svatyni Bystřice. V dalších minutách Bystřice trochu srovnala síly a vytvořila si i několik dobrých příležitostí ke korigování skóre, to se jí naštěstí nepodařilo. Humpolec zvítězil 2:0 a vede tabulku s 27 body.
Jestliže to počasí dovolí, tak za 14 dní se Humpolec na domácím hřišti utká s SFK Vrchovina, zároveň by to měl být poslední zápas s Abdulem M. Rahmanem.

Další zápasy: Pelhřimov – M.Budějovice 2:1, Žirovnice – Polná 0:1, Borovina – Ždírec 3:0,
Světlá – Nová Ves 0:3, Vrchovina – H. Brod odloženo, V. Bíteš – Okříšky odloženo.

Čtěte dále:   Chovatelská výstava zvířat