Humpolecký rodák na tenisovém vrcholu dorostenců

Ve dnech 11.-16.8.2013 se v areálu LTC Pardubice konalo Mistrovství České republiky staršího dorostu známé jako Pardubická juniorka.

. Na letošní ročník se kvalifikovali i dva humpolečtí rodáci, kteří začínali s tenisem v LTC Humpolec. Miroslav Chyba hájící v současné době barvy TK Agrofert Prostějov se probojoval mezi posledních 16 dorostenců, kde po boji prohrál s pozdějším finalistou Poljakem. Jakub Filipský, který nyní hraje za TK Sparta Praha, celý turnaj vyhrál (ve finále doslova smetl 6/3, 6/1 Davida Poljaka z Prostějova za 1:13hod ) a stal se tak mistrem ČR staršího dorostu pro rok 2013. Připomeňme, že toto mistrovství v minulosti vyhrály takové legendy jako Berdych, Korda, Mečíř, Lendl, Novotná, Mandlíková nebo třeba Navrátilová. Za tenisový oddíl LTC Humpolec tímto Jakubovi gratulujeme a přejeme mnoho dalších výher.

jakub_filipsky.jpg

Libor Novák, předseda oddílu

Čtěte dále:   Lanžhot se vrátil z Humpolce bez bodů

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Finále 48. ročníku seriálu závodů Zlatá podkova 2013

Po Srp 19 , 2013
23. – 25.8.2013. V jezdeckém areálu Školního statku v Humpolci vyvrcholí letos již 48. ročník tradiční soutěže v jezdecké všestrannosti a soutěžích spřežení. V rámci tohoto seriálu se v letošním roce uskutečnily kvalifikační závody v Dvorečku, Semicích, Borové, Mikulově, Brně, Lošticích, Pardubicích, Polici nad Metují a v Kolesech. Účastníci, kteří […]

You May Like

Témata