Humpolec v Toulavé kameře

15

V neděli 2.10. jste mohli zahlédnout reportáž z Humpolce na ČT1  v Toulavé kameře!

Pro ty, kteří pořad neviděli, je dostupný na odkaze České televize či zde: https://1url.cz/Hrlnb

převzato z www.infohumpolec.cz

Čtěte dále:   Humpolecké Velikonoce 2024

Petr

15 thoughts on “Humpolec v Toulavé kameře

 1. Milý medailonek o pivovarské rozhledně. Podle počasí usuzuji, točeno v srpnu. Bohužel pani Kubíčková vůbec nevyužila možnost zpropagovat humpolecké cíle, které budou napříč zájmům potenciálních návštěvníků.

  Pevně věřím, že nové vedení radnice, nebude tendenčně podporovat vybrané a oblíbené firmy, ale bude se snažit zpropagovat vždy nejzajímavější turistické cíle.

  Jestli se nepletu město již víc než 6 měsíců hledá nového ředitele/ ku Měkisu. Je vidět, že paní Kubíčková může pracovat pro PR pivovaru, ale ne pro město. Tak snad příště, s novým šéfem to už bude výrazně lepší.

  1. Tak určitě! Nový šéf MěKisu je vybrán,tak spolu s novým vedením nás jistě čekají ty nejlepší zážitky…

 2. Krásné PR pivovaru. Jediné “pochybení” je, že se to nepodařilo “Dohodnout” a nedostalo do televize ještě před volbami, no jo no, o pár dní.
  Škoda, že se reportáž nevěnovala těm opravdu zajímavým místům, kterých v Humpolci pár je…
  No nic, komín s rozhlednou uprostřed města a hospoda na štokách je zřejmě to nej, co můžeme turistům nabídnout

  1. No je to jednoduché. Můžete o těch opravu zajímavých místech natočit reportáž. Nebo můžete poslat do Toulavé kamery námět o těch místech na tu reportáž a on to někdo možná z redakce Toulavé kamery natočí. Je to úplně jednoduché. Stejně jako realizoval někdo tuto reportáž o těchto místech.

   Mimochodem, pokud zapátráte v archivu pořadu Toulavá kamera, tak tam najdete i jiné další reportáže o Humpolci. Myslím že tady šlo o to, že všechna tato místra v této reportáži zmíněná, byla poměrně nedávno otevřena. Muzeum samozřejmě ne, ale zase byla v něm otevřena nová expozice.

   1. Krásná ukázka, “nezávislosti” ČT. Pivovar Bernard, podle registru smluv, inzeruje v ČT desítky milionů korun ročně. Pivovarské PR oddělení jen “požádalo” ČT a způsob se našel.

    V tomto medailonku z Humpolce mohla být klidně přibalena 8smička, ale copak si myslíte, že by to pivovar “přežil”, aby v “jeho” reportáži zpropagoval i Rýznerovu 8smičku?

    Kubíčková jen potvrdila, že je koště, kterým si pan Bernard zametá, jak se mu zlíbí.

    1. Takže znova! 🙂

     No je to jednoduché. Můžete o těch opravu zajímavých místech natočit reportáž. Nebo můžete poslat do Toulavé kamery námět o těch místech na tu reportáž a on to někdo možná z redakce Toulavé kamery natočí. Je to úplně jednoduché. Stejně jako realizoval někdo tuto reportáž o těchto místech.

     Mimochodem, pokud zapátráte v archivu pořadu Toulavá kamera, tak tam najdete i jiné další reportáže o Humpolci. Myslím že tady šlo o to, že všechna tato místra v této reportáži zmíněná, byla poměrně nedávno otevřena. Muzeum samozřejmě ne, ale zase byla v něm otevřena nová expozice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Prodejní trhy

St Říj 5 , 2022
Pátek 07.10.2022 08:00 – 16:00 Čtěte dále:   POSLEDNÍ KONTROLNÍ DEN

You May Like

Témata