Humpolecké zklamání pro občanské demokraty. Ve volbách je přejelo ANO

28

Chceme změnu, dali najevo humpolečtí v letošních komunálních volbách. Nejvíce hlasů totiž získalo hnutí ANO, které porazilo dosavadní vedení města v podobě ODS.

ANO ve volbách získalo čtyřiadvacet procent hlasů a šest mandátů. „Jsme nadmíru spokojení. Lidé ukázali, že po dvaatřiceti letech chtějí změnu, kterou spolu s otevřeností a transparentností budeme na radnici prosazovat,“ uvedla první žena kandidátky Alena Štěrbová.

Prohlédněte si výsledky voleb v Humpolci ZDE

V Humpolci se rovněž bezprostředně po volbách již rýsuje koalice. Štěrbová za potenciální partnery označila HumpolecGO, Piráty a STAN. „Jednat ale samozřejmě budeme se všemi, kteří jsou spolu s námi ochotní změnu prosazovat,“ doplnila Štěrbová.

Kompletní informace o komunálních volbách najdete zde, stačí kliknout.Zdroj: DeníkNaopak ve štábu dosavadního městského lídra ODS zavládlo velké zklamání. Občanští demokraté totiž získali osmnáct procent hlasů a čtyři mandáty.

„Je to pro nás samozřejmě velké zklamání. Nyní se musíme posadit a připravit se na povolební vyjednávání. Případné koalice komentovat nechci, je opravdu pět minut po oznámení výsledků,“ uvedl první muž kandidátky občanských demokratů a dosavadní starosta Humpolce Karel Kratochvíl.

Již zmíněné Sdružení nezávislých kandidátů HumpolecGo získalo čtrnáct procent všech hlasů a tři mandáty. O tři procenta méně a stejný počet mandátů mají Lidovci, následuje ČSSD s dvěma mandáty, Starostové pro občany, Piráti a STAN, kteří mají po jednom mandátu.

Volební účast v Humpolci činila šestačtyřicet procent.

Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/volby-2022-komunalni/humpolecke-zklamani-pro-obcanske-demokraty-prejelo-je-ano-20220924.html

Axl

28 thoughts on “Humpolecké zklamání pro občanské demokraty. Ve volbách je přejelo ANO

  1. Trochu mám obavy, město povede karieristka, která prolézla všechny strany, aby konečné byla starostka, podpořená Humpolec GO, jejichž hlavním programem je rozeznávat. Uvidíme jestli se udělá alespoň něco, třeba příjemně překvapí.

 1. Humpolákům se vrací Humpolec. Po mnoha letech. Nové sebevědomé město. Už ne Bernardov! Krása!

 2. Jen ta volební účast byla opět bídná.. Kde jsou ti, co tvrdili,že přijde 55% obyvatel Humpolce????

 3. Dalo se to čekat. V poslední době bylo jednání zastupitelstva samý dohadování, Trubky, voda, spolkáč, husovka… Pak se objevila ta Dohoda, kde se vlatně ukazali Ti lidé, kteří nebudou napadat pivovar a vodní mafii. Lidé rozhodli, že pivo je sice dobré, ale přece jen to chce nějakou změnu

 4. no v prvni rade se ukazalo ze vic nez polovine lidi je to uplne sumak, kdo je ve vedeni mesta. v druhe rade se ukazalo ze STBak Babis by snad musel vrazdit, aby ho lidi nevolili. Zbytek – matadorka s nulovym potencialem pro komunikaci a dohodu a spousta naivnich a nezkusenych mladasu. Rok se nebude dit nic, pak se zacnou hadat, pak nenavidet a skonci to tak, ze kdyz bude Bernard zticha a nebude vystrkovat ruzky, pristi vylby ma zas jisty.

  1. Souhlasím, je to naprosto tragický obrázek, polovině všech lidí je vše úplně u pr…. a další cca čtvrtina jsou jen bývalí rudí a růžoví voliči, teď uctívači ANO. Že je to po 32 letech nějaká změna!?! Ani náhodou, v Humpolci a v celé ČR je to jen plivanec 3/4 lidí do tváře demokracie… Štěrbová se chlubí, jak je otevřená a zakládá si na komunikaci a naslouchání. No to určitě! Naopak, kdo ji dobře zná, ví, jak je neschopná přijmout jiný názor, respektovat druhé, mluvit s nimi nebo mít nějakou sebereflexi, když něco zkazí.
   Humpolci k výsledkům nemohu gratulovat, jen upřímnou soustrast😒

    1. Jste úplně vedle, k žádným modrým opeřencům nepatřím ani náhodou, jen jsem měl tu “čest” skvělou výše zmíněnou paní poznat trochu víc… 🤮

 5. Vůbec si nemyslím, že vyhrálo v Humpolci ANO, jen prostě lidem došla s lidmi na radnici trpělivost a tak volili, jak volili. Říkáte, že paní Štěrbová neuznává jiný názor než její, ale co je platné , že váš názor někdo na oko uznává a pak udělá za vašimi zády podraz ( viz pan Brukner a další podobní). Takže čas na změnu nastal, konečně mají možnost ukázat i ostatní lidé, že to jde dělat možná i jinak. Pokud to nebude pro lidi, tak se určitě občané za 4 roky ozvou. Já osobně stranu ANO v komunálních volbách nespojuji s Babišem. Komunální volby jsou o konkrétních lidech z obcí a měst. A pod jakou hlavičkou jsou zapsáni, je mi úplně jedno. Zástupci ODS a KDU a jejich „podržtaškové“ z ostatních stran si bohužel mysleli, že se všichni lidi dají koupit za levné pivo a pár písniček a plakátů. Pro mě je to naopak ponižující, že si mě někdo chce takto koupit. Taková propagace strany mě naopak odradila. Takže pán, který radil panu Bernardovi, by měl vrátit peníze. Ale to už není moje starost, pouze můj názor.

  1. Je to dobrá zpráva, že si všechny humpoláky Standa nekoupil.
   Ty kluci a holky z plakátu Dohody se dobrovolně společensky oddělali.

   1. Oddělali, a proč jako? Že maj jinej názor a jiný preference než vy? Proto se oddělali? Jste totálně omezená, ba přímo tupá osoba. Současná opozice získala 11 mandátů,. To je ten nářez?
    A nezapomeňte, že k volbám přišla ani ne půlka, tak nás a hlavně sebe nebalamuťte podobnejma žvejkama. Jeden dotaz závěrem. Co vy osobně, podivné individum, jste uděllalo pro občany města Humpolec a pro zlepšení života občanů města.? No, nic neslyším! Leda by se rýmovalo hovno!!! Jen anonymně a jen stupidní kecy . P.S. omlouvám se Humpolákovi za vulgarity, ale už to prostě nejde vydržet, protože ta ubohost a neomalenost je příšerná. dík za pochopení.

    1. A co jste udělal pro město vy? Jste jen sprostý a zlý.

     To jste vy Dohoda, samé hezké PR řečičky, ale pravda je to, co zde předvádíte.

     Nefňukejte, vzchopte se a za čtyři roky to zkuste znova.

     1. Ano, to je ta pravá tvář některých lidí z Dohody. Bez masky. Bez make-upu.
      Demokrat každým coulem.

    2. Jsme otevření spolupráci se všemi slušnými lidmi.
     Každý z vás, kdo se k nám přidá, přispěje k tomu, aby byl v Humpolci příjemný a dobrý život.
     Aby se nám tu dobře žilo, musíme se spolu umět dohodnout. V atmosféře hádek a útoků se nedá budovat město.
     I když jsme z různých stran i nestraníci, dohodli jsme se, že spojíme své síly pro naše město a nebudeme ztrácet čas a energii bojem o moc. Aby se nám tu nešířila pověstná „blbá nálada“ a rozbroje.

 6. Copak, Ano vám sebralo hračku? Hračku jménem Humpolec?
  Nebrečte vzchopte se a začněte makat pro Humpolec.

  Ne pro pivovar, pro Humpolec.

  Teď se ukažte!

  Dobrou noc a konec fňukání Dohodáři😘

 7. Jasně, takže vy zaútočíte, plivete síru, urážíte, dehonestujete a najednou si někdo dovolí se bránit . No, to je mi ale troufalost. A ještě jsme hroooozně zlí a vy jste ti hroooozně hodní! Úplné běloskvoucí holubice míru a lásky. Víte, tomu se v běžném životě říká zákon o akci a reakci. Neboli: na hrubej pytel, hrubá záplata!

 8. Cit.: Je to dobrá zpráva, že si všechny humpoláky Standa nekoupil.
  Ty kluci a holky z plakátu Dohody se dobrovolně společensky oddělali.

 9. Dohodáři, vyspěte se z toho, vzmužte se, přestaňte fňukat. Holt teď to čtyři roky vyzkoušíte v opozici a v dalších volbách můžete zkusit štěstěny znova, ale musíte být víc přesvědčivý. Rozhodně nestačí drahá předvolební kampaň. Zkuste něco opravdovýho.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

V Humpolci finišují jednání. Ladíme detaily, říká lídryně ANO

Po Zář 26 , 2022
ANO 2011 s podporou nezávislých, HumpolecGO!, Piráti a Starostové a nezávislí. Koalice v Humpolci nabírá jasné obrysy. Lídři už jen ladí detaily společného programu.
Alena Štěrbová

You May Like

Témata