Humpolecký pivovar Bernard navštívila zpěvačka Dasha a zazpívala tu známé hity

Velkou dávku pozitivní energie a samozřejmě skvělé hudby přivezla zpěvačka Dasha do Návštěvnického centra Rodinného pivovaru Bernard. V Humpolci viditelně dobře naladěná Dasha nejenže odvedla excelentní pěvecký výkon, ale publikum si rychle získala bezprostředností, energií a také vtipnými poznámkami a glosami, kterými občas překvapila i svoje spoluhráče. Těmi byli vynikající hudebníci kapely Pajky Pajk, v jejímž čele stojí Martin Kumžák.

Dasha v Humpolci zpívala své oblíbené skladby napříč mnoha žánry. Od popu a soulové hudby až k muzikálovým melodiím. Ve Sládkově sále návštěvnického centra zněly písně jak z jejího vlastního repertoáru, tak například také Coldplay, Michaela Jacksona, Tasmin Archer či melodie z muzikálu Jesus Christ Superstar.

Další akcí v Návštěvnickém centru Bernard bude setkání se světově uznávaným fyzioterapeutem Michalem Novotným. Akce se tu odehraje čtvrtého června v devatenáct hodin.

Čtěte dále:   Humpolecká dokopná

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

České podsvětí – Josef Klíma

Pá Kvě 31 , 2024
Autor populárního podcastu České podsvětí, zakladatel investigativní žurnalistiky u nás Josef Klíma vypráví o divokých devadesátkách, o tom, jak se setkával s tehdejšími mocnými mafiány, od Jonáka až po Krejčíře, jak nebezpečné tehdy bylo být novinářem, ale i tom, jak se zločin mezitím proměnil a co hrozí dnešním mladým lidem. […]

You May Like

Témata