Humpolečtí jsou krok od skalpu favorita. Zůstáváme na zemi, tvrdí kouč Maršík

Čtvrtfinále pokračuje. Zatímco Pelhřimov a Moravské Budějovice ukončily své série v play-off Krajské ligy mužů Vysočina v nejkratším možném termínu, další dvě dvojice pokračují v boji. A překvapivě v nich mají po třech duelech navrch po základní části hůře postavené celky. Využijí ve středu Telč a ve čtvrtek Humpolec svůj domácí mečbol?

V problémech je druhá nasazená Chotěboř v bitvě s Humpolcem i čtvrtá Světlá nad Sázavou s Telčí. V obou sériích sice favorité vyhráli úvodní domácí zápas, poté ale padli venku a nezvládli ani víkendový domácí zápas.

Telč tak ve středu a Humpolec ve čtvrtek mohou doma dotáhnout postup do semifinále. „Zůstáváme na zemi, žádné oslavy nechystáme,“ je v klidu trenér Humpolce Tomáš Maršík.

Krajská liga mužů Vysočina play-off

V průběhu série Humpolečtí nic neměnili. „Nám fantasticky chytá Honza Zour. Ve druhém utkání měl padesát zákroků, v sobotu čtyřiačtyřicet. To je ohromná porce,“ chválí Maršík. „Navíc soupeř měl problémy se sestavou. Nehrála mu první lajna, chytal druhý brankář.“

Oslabení protivníka hráči Jiskry náležitě využili. „V domácím utkání jsme po dvou třetinách vedli 3:0. Chotěbořští to asi na pět minut třetí části zkusili, ale ubránili jsme se. Sice potom dali ke konci gól, ale už jsme si to pohlídali,“ těšilo Maršíka. „Ve druhém zápase v Chotěboři nám vyšel začátek třetí třetiny,“ označil další klíčový moment dosavadního průběhu série.

Nyní v Humpolci věří, že jim ve čtvrtek pomůže „plný dům“. „Od středy končí opatření, takže věřím, že přijde hodně lidí,“ potvrzuje humpolecký kouč. „V Chotěboři teď bylo tři sta padesát, možná čtyři sta diváků. Věřím, že k nám ve čtvrtek také dorazí hodně lidí. Může to být zajímavý zápas i pro Pelhřimovské, se kterými bychom se při našem případném postupu střetli v semifinále, nebo i pro další fanoušky z okolí.“

Zdroj: https://jihlavsky.denik.cz/hokej_region/humpolec-je-krok-od-skalpu-favorita-zustavame-na-zemi-tvrdi-kouc-marsik.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Deset let snahy ekologů přineslo ovoce. U Proseče poblíž Humpolce začne likvidace průmyslové skládky

Čt Úno 10 , 2022
Roky se do lomu u Proseče poblíž Humpolce ukládal průmyslový odpad, a další dlouhé roky tam leží a kontaminuje půdu. Teď by měl konečně nadobro zmizet.
Deset let snahy ekologů přineslo ovoce. U Proseče poblíž Humpolce začne likvidace průmyslové skládky

You May Like

Témata