Informace pro žadatele v rámci programů Fondu Vysočiny

Prosíme žadatele, aby v souvislosti s opatřeními ve vazbě na zamezení šíření koronaviru a omezením úředních hodin na krajském úřadě konzultovali žádosti o poskytnutí dotace s kontaktními osobami pouze prostřednictvím telefonu nebo e-mailu.

Těmto kontaktním osobám můžete zaslat žádost ke kontrole prostřednictvím e-mailu. Vyhnete se tak i vyřazení žádosti z hlediska administrativního nesouladu.

Z hlediska finálního podání žádosti na krajský úřad doporučujeme elektronický způsob podání nebo podání prostřednictvím pošty (za podání v termínu v poslední den lhůty se považuje i den předání poštovní službě).

V případě, že nebude možné z důvodu aktuální situace ze strany žadatele doložit požadovanou přílohu, budou žadatelé dodatečně vyzvání k doložení chybějících podkladů mailem tak, aby nebyli vyřazeni z hlediska administrativního nesouladu.

Kompletní informace k aktivním programům včetně kontaktních osob jsou k dispozici na www.fondvysociny.cz

 

  • Iveta Fryšová, odbor regionálního rozvoje
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • e-mail: tisk@kr-vysocina.cz
Čtěte dále:   Uzavírka ve Větrném Jeníkově: začala oprava silnice zničené při modernizaci D1

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Policie ČR: Jsme v tom společně!

St Bře 18 , 2020
Celosvětově se řadu týdnů řeší nákaza virem COVID-19. Ohnisko se bohužel přesunulo do Evropy a významně se dotýká naší země. Čtěte dále:   Tipy na víkend na Pelhřimovsku. Do Humpolce jede zahrát Brabec a Svěcený

You May Like

Témata