Je za čejovským vetem megakoupaliště ?

6

Jak jste již mohli na našich stránkách sledovat , humpolečtí rybáři přišli se sympatickým záměrem obnovit po sto letech zaniklý rybník na Dusilově . Tento záměr však zatím ztroskotal na rozhodnutí čejovského zastupitelstva , které vlastní část pozemků na kterých by se tento rekreační rybník měl rozkládat . Oficiální důvody by se daly shrnout frází „málo peněz za pozemek“ , ale jsou to skutečně důvody jediné ?
Podle posledních informací by nedaleko čejovského kopce měla postavit firma UWM Gmbh jedno ze svých megakoupališť….

Tento projekt se začne zřejmě realizovat až po našem vstupu do EU v příštím roce , kdy firma pana Hanse Unterwassermana (UWM Gmhb) chystá expanzi do bývalé „východní Evropy“ . A co přilákalo tuto firmu právě do Čejova ?  Výhodná pozice u dálnice a vhodný pozemek na „čejovském kopci“ , kde bude ideální horizont pro osazení celého objektu do krajiny . Náklady na uvedenou investici nluvčí firmy odmítl uvolnit , a našemu zástupci Olafovi poskytl alespoň fotografie již realizovaného koupaliště , které je ovšem o cca čtyřicet procent menší než to plánované čejovské .Co říkáte ? Bude toto řešení lepší než rekreační rybník na Dusilově ? O tom co vlastně v této oblasti vyroste (jestli vůbec něco) nám dá odpověď zřejmě až budoucnost . V každém případě Vás humpolák bude i nadále informovat o vývoji situace .


Š Agentura Znojmia , Wild Duck Agentur


Foto : Olaf Ludwig


 


 


Autor : Petr Žáček 

pierre

6 thoughts on “Je za čejovským vetem megakoupaliště ?

  1. aha, tak ted uz mi to je jasne. Cejovsti se nesnazi zablokovat projekt rekreacniho kachnaku, ale chteji vstoupit o EU pomoci nejvetsiho koupalka v Evrope! A navic pridat moznost nam zaneprazdnenym moznost uzit si more aniz bychom k nemu museli jezdit. Bude tam slana voda, predpokladam, ne? Uz si bezim koupit surf 🙂

  2. Hehehe. Doooost dobrýýýý. Už se těším. Ale kde je pobřežní hlídka? Chybý mi tam strážní budka a Pamela s Hajzlhooofem?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

neděle 13.7.2003, 8.etapa Tour de France

Út Čvc 22 , 2003
Jedeme na Tour dva, já poprvé a Jarda jako velký fanoušek už poněkolikáté. Vyjde nám to tak, že uvidíme dvě etapy, osmou a devátou, které se jedou v Alpách.

You May Like

Témata