Kaufland slaví miliontý nákup s aplikací K-Scan, službu výrazně rozšiřuje

2

Můžete ji využít i v Humpolecké prodejně. Popularita nakupování s aplikací K-Scan stále roste. Kaufland už s ní zaznamenal přes milion transakcí. Jubilejní nákup se uskutečnil v Praze na Jarově. Služba je nyní dostupná na 38 prodejnách po celé České republice a obchodní řetězec plánuje jejich počet výrazně navýšit. „Naši zákazníci si nákup pomocí služby K-Scan oblíbili. V průběhu letošního roku chceme mít K-Scan přístupný na více než sto našich pobočkách se samoobslužnými pokladnami,“ uvedla Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland.

Kaufland slaví miliontý nákup s aplikací K-Scan, službu výrazně rozšiřuje
Kaufland slaví miliontý nákup s aplikací K-Scan, službu výrazně rozšiřuje

Veškeré zboží lze se službou K-Scan pomocí mobilního telefonu nebo ručního skeneru jednoduše načíst, vložit rovnou do tašky a poté zaplatit. Aktuálně takto denně ve vybraných prodejnách nakupuje téměř 15 % zákazníků (do statistky jsou zahrnuty také nákupy s ručním skenerem).

Kaufland spustil službu K-Scan v největších českých městech loni v říjnu. Zákazníkům stačí do mobilu stáhnout aplikaci Kaufland a vytvořit si v ní digitální K-Card. Po spuštění aplikace se jim otevře obrazovka fotoaparátu s oknem pro skenování čárových kódů. Svůj nákup pak mohou kontrolovat ve virtuálním košíku, v němž se zobrazuje aktuální počet položek. Vývoj aplikace K-Scan probíhá podle vyjádření firmy s maximálním ohledem na praktické potřeby zákazníků. Služba je koncipována tak, aby provázela zákazníka ve všech fázích nákupu – od plánování přes samotný nákup až po konečnou kontrolu.

Neustále navíc probíhá vylepšování aplikace včetně změn v její architektuře, které uživatelům usnadní orientaci a nakupování ještě více zpříjemní. „Kromě rozšíření služby K-Scan v mobilu do všech prodejen Kaufland, v nichž máme samoobslužnou zónu, chceme rozvíjet i oblast věrnostního programu a slevových kupónů a aplikace bude v průběhu roku rozšířena také o digitální účtenku. Ta bude obsahovat podrobný přehled transakcí a bude dostupná v samostatné sekci s možností sdílení s rodinnou a přáteli,“ přiblížila Renata Maierl.

Seznam prodejen se službou K-Scan

Brno Židenice, Brno Bohunice, Brno Ponava, Brno Slatina, České Budějovice, Hradec Králové, Humpolec, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Kolín, Liberec Rochlice, Liberec Staré Pavlovice, Mladá Boleslav, Olomouc, Ostrava Mariánské Hory, Ostrava Poruba, Ostrava Vítkovická, Ostrava Zábřeh, Pardubice centrum, Pardubice Rosice, Písek, Plzeň Bory, Plzeň Roudná, Praha Stodůlky, Praha Hloubětín, Praha Jarov, Praha Kobylisy, Praha Michle, Praha Modřany, Praha Palmovka, Praha Podbaba, Praha Horní Měcholupy, Praha Vypich, Zlín Čepkov, Zlín Vršava, Znojmo, Znojmo Dukelských Bojovníků.

Axl

2 thoughts on “Kaufland slaví miliontý nákup s aplikací K-Scan, službu výrazně rozšiřuje

  1. Za mně má tato služba jednoznačně plus, skenuji během nakupování, pak u samoobslužné pokladny jen naskenuji QR kód, zaplatím a je to. Ušetřím dvojí pohyb nakupovaných výrobku (na pás a z pásu), nemusím stát frontu na kase, je to pohodlnější a rychlejší.

    1. Kaufland jede to jako uznávám! V Ostatních marketech ve městě výrazně ubylo lidí naproti tomu před Kauflandem je stále plné Parkoviště.
      A to jsme měli obavy a přeli se, zda potřebujeme nový supermarket.
      Tady máte odpověď, když se něco vezme za správný konec a umí přizpůsobit době, je to úspěšné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Po nočních uzavírkách je na 94. km D1 opět průjezdná

Po Kvě 3 , 2021
Po třech nočních uzavírkách ve směru na Brno je opět zcela průjezdná dálnice D1 na 94. kilometru mezi Humpolcem na Pelhřimovsku a Větrným Jeníkovem na Jihlavsku. Důvodem omezení byly práce na stavbě ekoduktu. ČTK o průběhu uzavírek dnes ráno informovala policejní mluvčí na Vysočině Dana Čírtková.
Modernizace dálnice u Mirošovic prozatím konč

You May Like

Témata