Koncert Jarka Nohavici

18

Dnes byl zahájen předprodej vstupenek na koncert oblíbeného písničkáře, který se bude konat 22.března 2010 na divadelní scéně kina v Humpolci.

Jaromír Nohavica přijede za měsíc na koncert do Humpolce. Sólový recitál odehraje v pondělí 22. března od 19 hodin na divadelní scéně kinosálu. Předprodej vstupenek byl zahájen už dnes, tj. v pondělí 22. února od osmi hodin v infocentru Humpolec. Podle smluvních podmínek nelze vstupenky rezervovat telefonicky ani on-line a nesmíme být prodáváno více než šest kusů vstupenek na osobu, která si pro ně přijde do infocentra.


Vstupenka stojí 330 Kč.

Čtěte dále:   Sedmý týden na Platformě.

myska

18 thoughts on “Koncert Jarka Nohavici

 1. Částka 330 Kč je z mého pohledu dost vysoká. Vstupenka na vystoupení dua Eva a Vašek vyšla levněji.

   1. Přesně tak! A navíc je nějaký divný! Má dlouhé vlasy, užívá sprostá slova… Má vůbec platné potvrzení, že absolvoval přehrávku před komisí!!!!

  1. Pokud se Vám cena zdá vysoká, máte v zásadě dvě možnosti:

   1. nejít na koncert.

   2. interpelovat starostu, radní a celé zastupitelstvo, aby nepodporovali takto vydridusske ceny a pokud se jim nepodari cenu snizit urednim narizenim, tak at lisky zadotuji z mestskeho rozpoctu……

   1. Myslím, že bude bez problému plno a je to samozřejmě nabídka – kdo ji chce využít a nezdá se mu to moc tak ji využije a pro koho je to moc, tak využije jinou v jiné cenové relaci, nebo jiné kulturní úrovni. To je zákon nabídky a poptávky a ten se naštěstí nedá nijak uplatit. Jen účinkující, nebo pořadatel riskuje, že také může prodělat, záleží na tom jak je postavená smlouva mezi nimi.

    1. Nechápu – komu se zdá lístek drahý, tak si ho zkrátka nekoupí – proč si tedy dotyčný stěžuje, že je drahý, když má možnost volby (koupím, nekoupím)!! Já si naopak myslím, že je naprosto skvělé, že p. Nohavica vůbec do Humpolce přijede. A jak ho prosím můžete srovnávat s Evou a Vaškem, kteří ani nehrají naživo, ale na plejbek?? A k tomu sebou vozí ještě další mastičkáře a vydělávají na prezentacích, které dělají v přestávkách koncertu? Zkrátka co člověk, to názor :-(. Romana

  1. Ale to sravnáváte jablíčka s hruštičkami, nemyslíte?
   Nelze přece srovnávat řekněme dvouhodinovou akci jednoho interpreta s dvoudenní akcí mnoha interpretů!?!

 2. Cena 330 Kč je skvělá, já osobně bych dala za možnost vidět a slyšet Jarka Nohavicu naživo, klidně i víc.Bohužel vstupenky byly rozebrány bleskem a v úterý ráno už nebyl volný ani jeden:-(. Moc mě to mrzí, doufám, že k nám ještě někdy zavítá. Vy co jdete, užijte si to, můžu jen závidět…

  1. Vono totiz prvnich 6 rad bylo rozebrano uz v nedeli pred oficialnim zahajenim prodeje. Vime? Vite co maji damy na kulturnim znamych?

   1. Tak to pěkně lžete!!! 6 řad? Kde žijete? Věřila bych tak, že každá měla 6, ale lístků a né řad!!!

    1. clovek by nerekl, kolik jarek vyvola v humpolci vasni..nebojte, az vyjdete z koncertu, budete se drzet za ruce a pratelsky na sebe pokyvovat milí humpolečtí..
     jamal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kino v březnu

St Úno 24 , 2010
Program humpoleckého kina na měsíc březen. Čtěte dále:   Chovatelská výstava zvířat

You May Like

Témata