Koncert Jarka Nohavici

18

Dnes byl zahájen předprodej vstupenek na koncert oblíbeného písničkáře, který se bude konat 22.března 2010 na divadelní scéně kina v Humpolci.

Jaromír Nohavica přijede za měsíc na koncert do Humpolce. Sólový recitál odehraje v pondělí 22. března od 19 hodin na divadelní scéně kinosálu. Předprodej vstupenek byl zahájen už dnes, tj. v pondělí 22. února od osmi hodin v infocentru Humpolec. Podle smluvních podmínek nelze vstupenky rezervovat telefonicky ani on-line a nesmíme být prodáváno více než šest kusů vstupenek na osobu, která si pro ně přijde do infocentra.


Vstupenka stojí 330 Kč.

myska

18 thoughts on “Koncert Jarka Nohavici

 1. Částka 330 Kč je z mého pohledu dost vysoká. Vstupenka na vystoupení dua Eva a Vašek vyšla levněji.

   1. Přesně tak! A navíc je nějaký divný! Má dlouhé vlasy, užívá sprostá slova… Má vůbec platné potvrzení, že absolvoval přehrávku před komisí!!!!

  1. Pokud se Vám cena zdá vysoká, máte v zásadě dvě možnosti:

   1. nejít na koncert.

   2. interpelovat starostu, radní a celé zastupitelstvo, aby nepodporovali takto vydridusske ceny a pokud se jim nepodari cenu snizit urednim narizenim, tak at lisky zadotuji z mestskeho rozpoctu……

   1. Myslím, že bude bez problému plno a je to samozřejmě nabídka – kdo ji chce využít a nezdá se mu to moc tak ji využije a pro koho je to moc, tak využije jinou v jiné cenové relaci, nebo jiné kulturní úrovni. To je zákon nabídky a poptávky a ten se naštěstí nedá nijak uplatit. Jen účinkující, nebo pořadatel riskuje, že také může prodělat, záleží na tom jak je postavená smlouva mezi nimi.

    1. Nechápu – komu se zdá lístek drahý, tak si ho zkrátka nekoupí – proč si tedy dotyčný stěžuje, že je drahý, když má možnost volby (koupím, nekoupím)!! Já si naopak myslím, že je naprosto skvělé, že p. Nohavica vůbec do Humpolce přijede. A jak ho prosím můžete srovnávat s Evou a Vaškem, kteří ani nehrají naživo, ale na plejbek?? A k tomu sebou vozí ještě další mastičkáře a vydělávají na prezentacích, které dělají v přestávkách koncertu? Zkrátka co člověk, to názor :-(. Romana

  1. Ale to sravnáváte jablíčka s hruštičkami, nemyslíte?
   Nelze přece srovnávat řekněme dvouhodinovou akci jednoho interpreta s dvoudenní akcí mnoha interpretů!?!

 2. Cena 330 Kč je skvělá, já osobně bych dala za možnost vidět a slyšet Jarka Nohavicu naživo, klidně i víc.Bohužel vstupenky byly rozebrány bleskem a v úterý ráno už nebyl volný ani jeden:-(. Moc mě to mrzí, doufám, že k nám ještě někdy zavítá. Vy co jdete, užijte si to, můžu jen závidět…

  1. Vono totiz prvnich 6 rad bylo rozebrano uz v nedeli pred oficialnim zahajenim prodeje. Vime? Vite co maji damy na kulturnim znamych?

   1. Tak to pěkně lžete!!! 6 řad? Kde žijete? Věřila bych tak, že každá měla 6, ale lístků a né řad!!!

    1. clovek by nerekl, kolik jarek vyvola v humpolci vasni..nebojte, az vyjdete z koncertu, budete se drzet za ruce a pratelsky na sebe pokyvovat milí humpolečtí..
     jamal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Kino v březnu

St Úno 24 , 2010
Program humpoleckého kina na měsíc březen.

You May Like

Témata