Kino v březnu

Program humpoleckého kina na měsíc březen.

 
Nějak se to komplikuje – romantická komedie


BŘEZEN 2010


 

úterý 2.3. 16:00, 19:00


středa 3.3. 16:00, 19:00


čtvrtek 4.3.


16:00, 19:00


O


 AVATAR


Největší filmová událost roku! Cesta do fantastického světa planety Pandora čekala na svou filmovou premiéru téměř 10 let!


Avatar před námi otevírá neuvěřitelný svět za hranicemi naší fantazie, svět střetu dvou naprosto odlišných civilizací. Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s  obyvatelstvem – Na’vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Posádka vyslaná ze Země na své průzkumné misi objeví na  Pandoře velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu.


Průzkumná mise je vyslána a po přistání na Pandoře je zcela ohromena úžasnou rozmanitostí místní vegetace. Stromy dosahují výšky mrakodrapů a světélkující prales je plný nádherných tvorů, které jste nikdy neviděli, ale také hrozných prehistorických predátorů. To je jen zrnko překvapení, které posádku čeká. Pandořané se ale rozhodně nehodlají nechat kolonizovat a dojde ke tvrdému střetu.


Vstupné: 70,-        ČESKÝ DABING    akční sci-fi USA 160min           POZOR! ZAČÁTKY 16:00 a 19:00         


sobota 6.3.


20:00


neděle 7.3.


20:00


12


TWILIGHT SÁGA: NOVÝ MĚSÍC


Další část Bellina příběhu a její lásky k Edwardovi. Dokážou se upíři ovládnout když se Bela nešikovně řízne do prstu? Co když láska upíra k člověku a naopak nemůže existovat? Vzniká velké přátelství mezi Bellou a Jakobem. Ale co když Jákob také není obyčejný člověk? Nebezpečí na ni stále číhá v různých podobách.


Vstupné: 70,-                                                                                          romantický  horor  USA   130min


úterý 9.3. 20:00


středa 10.3. 20:00


čtvrtek 11.3.


20:00


12


ČTVRTÝ DRUH


V roce 1972 byla stanovena stupnice vyšetřování případů s podezřením účasti mimozemské inteligence. Zpozorování UFO bývá označeno jako první druh setkání, shromáždění důkazů znamená druhý stupeň, kontakt s mimozemšťany je druhem třetím. Poslední, čtvrtý druh setkání, označuje únos. Dokumentace třetího a čtvrtého druhu setkání neexistovala. Donedávna. 


 Provokativní thriller je natočen podle skutečných událostí v odlehlém městě Aljašky, kde od šedesátých let dochází k záhadnému mizení lidí. Tento jev nebyl nikdy uspokojivě vysvětlen. 


Hrají : Milla Jovovich, Elias Koteas, Will Patton, Corey Johnson.


Vstupné: 70,-Kč                                                                                         mystery  sci-fi horor USA 100min


úterý 9.3. 17:30


středa 10.3. 17:30


čtvrtek 11.3.


17:30


O


DEŠŤOVÁ VÍLA                                          pro děti


Klasická romantická pohádka o dobru a zlu. Dešťová víla jde krajem převlečená za chudou ženu. Pozná, že lidé začali myslet hlavně na peníze a vytrácí se mezi nimi dobro a láska. Rozhodne se proto, že jim vezme vodu… Ale nebojte, jak už to v pohádkách bývá nakonec dobro a láska zvítězí.


Hrají: Simona Stašová, Miroslav Donutil, Lenka Vlasáková, Vica Kerekes, Stanislav Zindulka, Aleš Háma, Petr Nárožný, Martin Dejdar a další. Režie: Milan Cieslar.


Vstupné: 70,-                                                                                                             pohádka   ČR  100min


sobota 13.3. 20:00


neděle 14.3.


20:00


O


FAME – CESTA ZA SLÁVOU


Fame sleduje výjimečnou skupinu tanečníků, zpěváků, herců a umělců po dobu 4 let na střední umělecké škole v New Yorku. Snem každého studenta je lišit se od svých vrstevníků a vyniknout. Tréninkový program však komplikují domácí úkoly a zkoušky, a tak se brzy projeví, kdo má nejen talent, ale také disciplínu potřebnou pro celkový úspěch.


Fame exploduje hudbou, tancem a ukázkami těch nejlepších výkonů herců-umělců skutečného života.


Hrají: Asher Book, Kristy Flores, Paul Iacono, Paul McGill, Naturi Naughton, Kay Panabaker ad.


Vstupné: 70,-                                                                                                            hudební  USA  100min


úterý 16.3. 20:00


středa 17.3. 20:00


čtvrtek 18.3.


20:00


12


NĚJAK SE TO KOMPLIKUJE     filmový tip 


Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho z ničeho nic potkáte a bác ho… Najednou pochopíte, že stará láska nerezaví, a také zjistíte, že se to nějak komplikuje. Právě se svým ex-manželem podvedla tu, s níž ji podváděl, když ještě nebyl ex. Nějak se to komplikuje? Připravte se na to, že to bude ještě složitější. Vítejte v romantické komedii Nancy Meyers (Po čem ženy touží, Prázdniny a Lepší pozdě nežli později), režisérky, jejíž příběhy pocházejí až na výjimky ze skutečného života, ač je to k nevíře.


Hrají: Meryl Streep, Alec Baldwin, Steve Martin, John Krasinski, Rita Wilson.


Vstupné: 70,-                                                                                     romantická komedie   USA   120min


 


sobota 20.3. 20:00


neděle 21.3.


20:00


O


MORGANOVI


Komedie Morganovi vypráví příběh velice úspěšného manželského páru z Manhattanu, Paula a Meryl Morganových (Hugh Grant a Sarah Jessica Parker), jejichž dokonalý život má jen jedinou chybičku – rozpadá se jim manželství. Problémy v lásce ale nejsou ničím ve srovnání s tím, co na ně osud chystá vzápětí: jsou svědky vraždy a stanou se středem zájmu nájemného zabijáka. FBI se je jakožto svědky snaží ochránit a pošle proto Morganovi z jejich milovaného New Yorku do malého městečka ve Wyomingu, kde je partnerský vztah, který narážel na jistá úskalí, nucen čelit Skalistým horám… leda by se Morganovým v jejich novém životě oproštěném od BlackBerry podařilo trochu zpomalit a znovu probudit vzájemnou vášeň.


Režie: Marc Lawrence.


Vstupné: 70,-Kč                                                                                                           komedie  USA  100min


úterý 23.3. 20:00


středa 24.3. 20:00


 


+


ČERNEJ DYNAMIT


Přichází legenda sedmdesátých let, afro-americká akční hvězda „Black Dynamite“. Přichází zatočit s tím, kdo zabil jeho bráchu, napumpoval tvrdej fet do žil místním sirotkům a zaplavil gheto chlastem, co zmenšuje černochům pinďoury. Na cestu za pomstou se vydává vybaven střelnými zbraněmi, nunčaky a neodolatelně břitkými hláškami. Tři desítky let po vzniku nejslavnějších blaxploitation filmů natočil Scott Sanders poctu žánru, jež je zároveň jeho mimořádně povedenou parodií. V hlavní roli jednoho z největších diváckých hitů letošního festivalu Sundance se představí herec, scenárista a majitel černého pásu v sedmi bojových uměních Michael Jai White.


Vstupné: 60,-Kč                                                                                                 akční komedie    USA  90min


čtvrtek 25.3.


20:00


12


POUTA


Thriller o temnotě a lásce, zničení a osvobození, vězení a útěku.


Film s temným příběhem a nepředvídatelně jednajícím hrdinou, prostoupený pocitem ohrožení, strhující a napínavý.


Hybatelem příběhu je Antonín, nevyzpytatelná osobnost, nebezpečná svému okolí, s mocí a možnostmi příslušníka tajné policie v totalitním režimu. Za svým cílem jde sebezničujícím způsobem. Všechny postavy filmu a s nimi i diváka, udržuje ve stálém napětí.


Hrají: Ondřej Malý, Kristína Farkašová, Martin Finger, Luboš Veselý, Lukáš Latinák, Barbora Milotová, Oldřich Kaiser.  


Vstupné: 70,-Kč                                                                                                                 thriller  ČR  145min


sobota 27.3. 20:00


neděle 28.3.


20:00


pondělí 29.3.


20:00


úterý 30.3.


20:00


čtvrtek 1.4.


20:00


O


DOKTOR OD JEZERA HROCHŮ     


NOVÁ ČESKÁ FILMOVÁ KOMEDIE NA MOTIVY KNIŽNÍ PŘEDLOHY MILOSLAVA ŠVANDRLÍKA V REŽII ZDEŇKA TROŠKY.


V lehké komediální nadsázce sledujeme příběh slušného, hodného, ale do dnešního života se skoro nehodícího doktora Čeňka Dobeška. Spokojen se svým životem po boku hezké manželky Zuzany a i bohužel úděsné tchyně Marie Košvancové v panelákovém bytě 2+1 ochotně a v jakoukoliv dobu vyhoví prosbám všech, kteří zazvoní u jejich bytu, žádající jeho služby. Svou pokornou skromností a ochotou pobuřuje svou tchyni, která by ráda měla za zetě doktora s velkým D a tak doktor bláhově letí do Afriky za lepším.


Hrají: Jaroslav Šmíd, Eva Holubová, Markéta Plánková, Alžběta Stanková, Bob Klepl, Zuzana Slavíková, Sandra Bogodová, Michal Novotný, Miroslav Vladyka.


Vstupné: 80,-Kč                                                                                                               komedie  ČR 100min


                                                                                                                                                              

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Soví noc

Čt Úno 25 , 2010
Sdružení Zelené srdce představí skrytý život našich sov na akci „Soví noc“. Dne 6. března 2010 se kromě večerní výpravy do lesů na Křemešník uskuteční i odpolední přednáška s ukázkou živých sov v Pelhřimově.

You May Like

Témata