Koronavir na Vysočině útočí, nakazilo se dalších patnáct lidí

15

Počet lidí na Vysočině, u kterých se nákaza novým typem koronaviru prokázala, je aktuálně čtyřiačtyřicet.

Podle informací krajské hygienické stanice se jedná o dalších sedm lidí z Třebíčska, čtyři lidi ze Žďárska, tři lidi z Jihlavska a jeden nový případ přibyl také na Havlíčkobrodsku. Okres Pelhřimov je stále bez nakažených.

Počty nakažených na Vysočině:

Havlíčkobrodsko 18
Jihlavsko 8
Pelhřimovsko 0
Třebíčsko 10
Žďársko 8


Zdroj a více na: https://pelhrimovsky.denik.cz/z-regionu/koronavir-na-vysocine-utoci-dal-hygienici-prave-pocitaji-dalsi-nakazene-20200326.html

 

Petr

15 thoughts on “Koronavir na Vysočině útočí, nakazilo se dalších patnáct lidí

 1. Držme se, zatím u nás nic není ! Dodržujme všichni opatření vlády a neposlouchejme ty šiřitele hoaxů / především jistého K…..a/.

   1. Vyserte se v teto dobe na politiku. Je treba makat na tom, abychom to zvladli a brzy se vratili k normalu. Jestli to pak bude s Jarlem nebo bez Karla je ted naprosto bezpredmetne.

 2. Ale tak to obzerstvi, nedostatek pracovnich sil, male kapacity firem ve sluzbach,
  stavebnictvi atd. atd. , to muselo jednou skoncit.

  1. Ještě že skončilo to období nesmyslné ekonomiky, kdy už skoro o všem chtěli rozhodovat odbory a pojitici a dokonce chtěli už pomalu i řídit firmy. Podobnou ránu už ten svět potřeboval jako sůl. Jenom jsme čekali pouze ekonomickou krizi a ona před ní přišla i ta zdravotní. Teď je třeba se chovat svědomitě a přežít zdravotní krizi a věřte tomu, že ta ekonomická bude v dlouhodobém kontextu přínosem. Protože to co se dělo do doby koronaviru už bylo opravdu neúnosné a to jak v ekonomice, tak i v politice.

   1. A co myslíte, že se bude dít teď? Oligarchové, kteří řídí politiku, nedají malým firmám a živnostníkům žádné úlevy (nebo jen nic neřešící) a až ti malí zkracují, všechno zkoupi za hubičku Agroferty, Penty, PPF a další. Kolotoč pojede dál, akorát se víc majetku přesune od střední vrstvy k té nejbohatší.

    1. Bohudík, že odbory existují jen v málokterých firmách…..odbory jsou pro zaměstnance ve slušných firmách jen zlo. A v neslušných stejně tahají za kratší konec provazu……

     1. Všude na západ od Aše se odbory berou za rovnocenného partnera..Jen novodobý namachrovaný český kapitalista se pořád při vyslovení slova odbory umí vofrňovat a házet klacky pod nohy. Inu čecháček..

     2. Pokud si opravdu myslíte, že na západ od Aše jsou odbory rovnocenný partner, tak to se hluboce mýlíte. Ale třeba ve Francii byly doteď víc jak rovnocenný partner a tento stát je i bez koronaviru díky odborům ekonomicky paralyzován. Pokud se vám toto líbí, tak se tam odstěhujte. Jinak v Humpolci nemá odbory ani BERNARD, ani HRANIPEX ani mnoho dalších slušných a prosperujících firem a zaměstnanci jsou tam na tom lépe než tam kde odbory mají. V dnešní době jsou totiž odbory nutné zlo a jediný kdo z nich má prospěch jsou odboroví funkcionáři !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rekonstrukce Masarykovy ulice a části ulice 5. května začne 1. dubna

Po Bře 30 , 2020
Společnost Eurovia zahájí rekonstrukci humpolecké Masarykovy ulice a části ulice 5. května, a to ve středu 1. dubna.

You May Like

Témata