Letní Platforma Humpolec bude letos už po desáté!

19

Letní Platforma Humpolec bude letos desátým rokem naplňovat park společnými zážitky již nejrůznějších žánrů. Za celou jednu dekádu dokázal tento humpolecký multižánrový festival poskytnout desetitisícům návštěvníků velkého množství, sportovních nebo gastronomických akcí.


V letních prázdninových měsících se budeme i letos standardně setkávat se čtvrtečními koncerty báječných kapel, workshopy pro zvídavé děti nebo s oblíbenými grilovačkami pro jedlíky všeho druhu. Cizokrajné sobotní brunche budou doplňovat úžasnou divadelní představení pro nejmenší diváky. Ve středu odpoledne se o pohybové aktivity postarají humpolecké sportovní oddíly. Večery budou patřit divadlu, literatuře a filmu. A v neděli hned po obědě krásný park Stromovka rozezní tradiční dechovka.

Začínáme těsně před prázdninami 29. června. Neváhejte dorazit na nejvíc letní festival!

Veškeré informace o programu naleznete na našich webových stránkách  nebo si program můžete stáhnout přímo zde .

Čtěte dále:   Putování za rodáky - říjen

Axl

19 thoughts on “Letní Platforma Humpolec bude letos už po desáté!

 1. Přeji pořadatelům hodně sil v této akci.Ale zatím jsem nikdy Platformu nenavštívil. Program mne neoslovil.

  1. Také já přeji pořadatelům hodně sil. Platformu jsem několikrát navštívil a předpokládám, že i letos navštívím!

    1. To máte pravdu,znám pár lidí co tam bydlí a není to vždy úplně příjemné.Chtělo by to program možná posunout do odpoledních hodin.Rodiny s malými dětmi ukládají k spánku už kolem osmé hodiny večerní.Ale ne vždy to možné samozřejme jde.

 2. Mimochodem, u Bernarda se nadava, at vystehuje festival za mesto. Tady je to prakticky uprostred obytne zony, a….. stejni lide a obdiv. Jak se nam ten nahled „optimalizuje“ co?

 3. Přesně tak. Park má sloužit k odpočinku a relaxaci. Sem tam nějaká akce je OK. Platforma v té podobě, jak ji Machkovi provozují, naprosto zásadně obtěžuje mnoho obyvatel v okolí. Panu místostarostovi je to ale asi úplně šumák. Pokud třídenní Bernard fest patří za město, tak více než tříměsíční Platforma tuplem.
  Předvolební lhaní o rovném přístupu ke všem, vzalo hooodně rychle za své. To se ale koneckonců dalo čekat.

  1. Tak na Platformu je vstup zdarma a program není jen o muzice a chlastu. Takže srovnávat tyto dvě akce asi vůbec nelze. Já jsem za Platformu rád, mohu si užít trochu kultury bez přemrštěně drahého vstupné. Vždycky tam potkám známé lidi a pokecáme.

 4. Platforma je super počin, oživení městského parku, různorodá letní zábava pro všechny věkové kategorie, akce pro děti, dospělé i staříčky, dopoledne, odpoledne i večer. Muzika je pouze jeden den v týdnu !! A v celku dobrý výběr! Loňská Vltava byla the best! Já myslím, že se to dá v klidu zkousnout. Kdyby Platforma v parku nebyla, tak se tam v létě budou srocovat pouze rozhulákaná individua a opilá mládež. Takhle jsou ta individua alespoň přes letní měsíce konfrontována s „většinovou“ společností, občas je vtipné je sledovat, když smutně obhlíží právě obsazenou oblíbenou lavičku, já osobně se pak v parku cítím bezpečněji. Za mne palec nahoru a hodně úspěchů v další dekádě Machkovi a všichni kdo jim s tímto pomáháte !!!

  1. To je presne ono. Muzika je „pouze 1 den v tydnu“. Pro ty co tam nebydli je to „pouze“ jeden den v tydnu. Pro ty co tam bydli je to „kazdy tyden“. To je ale safra rozdil!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jihlava letos hostí Landscape festival. Město oživí přes třicet uměleckých instalací.

St Kvě 24 , 2023
Landscape festival Jihlava 2023 přinese do ulic města víc jak 30 uměleckých instalací, bohatý výstavní program zaměřený na architekturu a umění ve veřejném prostoru, komentované procházky, odborné diskuse a další kulturní program. Festival startuje 1. června a během prvního týdne promění ulici Jana Masaryka na promenádu vyzdobenou velkoplošnou malbou, která […]

You May Like

Témata