MAJÁLES 2018 – již tento pátek v Humpolci

Pátek 25.05.2018

Místo konání: Humpolec, Horní náměstí

MěKIS v Humpolci vás zve na festival plný dobré muziky a zábavy:

16:00 pro děti: Veselé kreslení s Ádou Dudkem – Adolf Dudek je známý český ilustrátor dětských knížek, pokud nějakou nemáte doma v dětském pokoji, určitě se podívejte do městské knihovny na jeho veselé a vtipné ilustrace. Kromě kreslení však Áda pořádá i představení pro děti, kde se snaží vtipným způsobem naučit děti kreslit. Dokáže být velmi přesvědčivý a děti ho milují. Vyláká na jeviště a rozdovádí i toho největšího stydlína a mamánka! Budete žasnout, jak úžasně umí vaše děti kreslit pod vedením Ády Dudka! 🙂
Během odpoledne bude také představen projekt na.co.kolo. Oranžová kola již brzy "zaplaví" město, a vy si je budete moci zdarma půjčit a popojet, kam budete potřebovat…
17:00 Pokáč – představte si prosluněné letní odpoledne, posedáváte na námku, usrkáváte drink a posloucháte pohodové songy tohoto sympaťáka. Hravé texty jsou jeho doménou a popisuje autentické události a situace, do kterých jste se určitě dostali i vy. Těšte se na jeho "Vymlácený entry", "Máme doma kočku" nebo "Rád chodím na poštu".
18:30 Highlight – O půl sedmé humpolecké náměstí zaduní. Vystoupí humpolecká kapela, kterou možná znáte pod jejím dřívějším názvem Going down. "Hrajeme energeticky pozitivní hudbu, něco mezi crossoverem, grunge a alternativním rockem" říká frontman kapely Albert Kortiš.
20:00 O5 a Radeček – stálice české hudební scény, hrají již bezmála 25 let. Také se vám zdá jejich písnička Vloupám se silně návyková? Už si ji broukáte?
21:30 Voxel – Václav Lebeda, teprve pětadvacetiletý chlápek, a už má na svém hudebním kontě spoustu ocenění – objev roku na Hudebních cenách Óčka, 2. a o rok později 1. místo jako Hvězda internetu v Českém slavíku Mattoni, nominace na objev roku v soutěži Anděl 2014..koncertoval také s Pokáčem a Radečkem.
23:00 Jakub Děkan – zpíval postupně s UDG, Rybičkami 48, Marpem, ATMO Music a v současné době vystupuje se svojí kapelou Jakub Děkan & band. Počet shlédnutí jeho písniček Děda a Co bejvávalo, už není se na youtube počítá v milionech. 

Čtěte dále:   Zálesí, březen 2023

zdroj: www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Studánku Vysočiny roku 2018 je Lesní studánka u Antonínova Dolu

Čt Kvě 24 , 2018
Studánkou Vysočiny roku 2018 se stala Lesní studánka u Antonínova Dolu nedaleko Jihlavy, kterou podpořilo 1800 hlasujících Čtěte dále:   Trestní oznámení odložena jako neodůvodněná

You May Like

Témata